Şimdi Ara

HUAWEİ P20 LİTE [ANA KONU] (111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.444
Cevap
53
Favori
333.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • telefon 208 güncellemesiyle daha bi akıcı oldu sanki. bana bi ayrı seri geliyor.
    *işbu yazı hangi sürüm daha stabil sorularına ileride cevap olması içindir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu telefonu yeni kullanmaya başladım.

Benim isteğim telefonun hiç bir tuşuna basmadan açabilmek.

Bu istediğimi ele alınca uyandır seçeneğini yaptım.
    Ama eğer yüz tanıma parmak izi güvenliği yapmasam bir işe yaramıyor bu özellik..

Ben ekran kaydırma dahi kilit ekranı seçenekleri olmadan telefonun hiç bir tuşuna basmadan nasıl ekranı açabilirim

• 2 sorum daha var

bu telefonun ekranı Samsung amoledler gibi gölge olur mu. Olursa eğer amoledlerdeki önlemleri alacam

Ve şarjı biraz hızlı gidiyor sanırım daha uzun şarj süresi için ne gibi önlemler almam gerek.

Oyun vs oynamıyorum

• ayarlar>pil>uygulama başlatma> mesaj gelmesini bildirim gelmesini istemediklerini kapat. arka planda çalışması vs. ben de sadece gmail ve whatsapp açık. pilin daha uzun gidecektir. parlaklığı otomatik değil de kendin ayarla. yani genel olarak bu şekilde öneri sunabilirim. son sürüm kaynaklı şarjın az gittiğini düşünüyorsan, daha iyi olduğunu düşündüğün sürüme geç. gelen güncellemelerle olağanüstü yenilikler gelmedi zaten.

hiç elimi değmeden açma olayı sanırım yok. bu biraz yanlışlıkla açılmanın önüne geçmek gibi. herhangi başka bir telefonda var mı bu özellik, ben bilmiyorum açıkcası?

amoledten farklı bi teknoloji. yani en uzun kullanan zaten 2 sene kullanabilir. ben 1.5 senedir kullanıyorum. o şekilde bi sorun olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: AED07

ayarlar>pil>uygulama başlatma> mesaj gelmesini bildirim gelmesini istemediklerini kapat. arka planda çalışması vs. ben de sadece gmail ve whatsapp açık. pilin daha uzun gidecektir. parlaklığı otomatik değil de kendin ayarla. yani genel olarak bu şekilde öneri sunabilirim. son sürüm kaynaklı şarjın az gittiğini düşünüyorsan, daha iyi olduğunu düşündüğün sürüme geç. gelen güncellemelerle olağanüstü yenilikler gelmedi zaten.

hiç elimi değmeden açma olayı sanırım yok. bu biraz yanlışlıkla açılmanın önüne geçmek gibi. herhangi başka bir telefonda var mı bu özellik, ben bilmiyorum açıkcası?

amoledten farklı bi teknoloji. yani en uzun kullanan zaten 2 sene kullanabilir. ben 1.5 senedir kullanıyorum. o şekilde bi sorun olmadı.
    Cevabınız için teşekkür ederim

• merhaba arkadaşlar P20 lite android 10 alacakmı acaba ?
  • Herkese selam

Geçen sene bu ay aldığım telefonumda Kronik ekran sararma oldu telefonda, amazondan almıştım, gönderin dediler...

• quote:

Orijinalden alıntı: exposure

arkadaşlar merhaba,

p20 lite eşimde var. ama bir türlü çözemediğimiz (ve belki de bu forumun önceki 110 küsur sayfasında gündeme gelen ama benim göremediğim) bir sorunumuz var.

whatsapp'ta 38 saniyenin üzerinde video çekemiyoruz. görüntü kalitesini değiştirdim, düşürdüm, artırdım ama hiç bir şey fark etmedi. 38 saniye maksimum.

videoyu normal kamera ile çekip atarsak elbette bu süreyi aşabiliyoruz, ama direkt wa içinden video çekmek işkence oldu.

ikinci olarak, fotoğraf kalitesi konusunda acaba çakma telefon mu aldık dedirtiyor bazen. renk tonlaması o kadar yapay ki. ne yaptıysam düzeltemedim. veya iphone 6'dan sonra bize öyle geldi :)

bu iki konuda fikir verebilecek olan var mı?
    Kamera uygulamasında portre moduna geçip sağ alt köşedeki insan yüzü simgesine tıkla ve sıfır yap.

WhatsApp konusunu kullanmadığım için bilmiyorum.

• exposure E kullanıcısına yanıt
    Hocam eşinizin whatsapp beta programına katılmış olma ihtimali nedir? Beta da bu problem vardı. Ama şuan çözülmüş durumda

• Arkadaşlar merhaba. Uzun zamandır bu cihaza güncelleme gelmiyordu. Hisuite üzerinden kontrol ettiğimde 228 sürümünü yükledi. Bilginize. Herkese iyi forumlar.
    HUAWEİ P20 LİTE [ANA KONU]

• -parantez kullanıcısına yanıt
    var mı hocam bari bi yenilik? yoksa sadece güvenlik mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • AED07 kullanıcısına yanıt
    Bana göre bir değişiklik yok. Ben wifi de zaman zaman problem yaşıyorum. Düzelir mi acaba dedim ama aynı.

• beyler 9 dan 8 geri dusurdum telefonu bilgisayardan epeydir geri donus yoktu 2 saat once geri dondum 8 telefon yag gibi oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: kahkuli

beyler 9 dan 8 geri dusurdum telefonu bilgisayardan epeydir geri donus yoktu 2 saat once geri dondum 8 telefon yag gibi oldu
    Tam olarak nasıl yaptınız. Bende bunu p20 Pro için istiyorum ama hisuite üzerinde sadece 9.0 a dönebiliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Whatsap'da uygulama içi bildirimleri nasıl kapatabilirim.

• Arkadaşlar 14 aylık p20lite sıfır çizik ve ezik olarak ikinci elde ortalama değeri nedir?

Bu arada telefonumdan çok memnumum tek endişem bir süre sonra kasma, donma yapar mıydı. Çok şükür 14 aydır hiç üzmedi beni.
    Bu stabilitesi ile en az 1.5 sene daha beni götürür diye düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tekinsan_1 kullanıcısına yanıt
    aynı durumda telefonum. 1200den aşağı vermezdim.

• tekinsan_1 kullanıcısına yanıt
    12 ay garantisi var, siyah renk, huawei türkiye garatili, kutulu aksesuarlı, önü arkası çiziksiz, sadece üstte minik bir nokta iz var, 1,200 TL ye aldım,

• Kef14 kullanıcısına yanıt
    güzel almışsınız hocam. memnun kalacağınıza eminim. güle güle kullanın

• AED07 kullanıcısına yanıt
    Alışmaya çalışıyorum, çok uzun zamandır iphone kullanıyordum, bakalım nasıl olacak, ordan yedekleride alamadım, phone clone uygulaması varmış, ama ben beceremedim...

• 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.