Şimdi Ara

HUAWEİ P20 LİTE [ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.444
Cevap
53
Favori
333.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Huawei dün yaptığı bir açıklamayla, 24.05.2018 tarihinden sonra imal edilen telefonları için bootloader kilidinin açılmasını kaldırmış.
    Bu tarihten önce imal edilmiş telefonlar için ilgili sayfa şu anda açık ve bootloader kodunuzu almak için 60 günlük süre tanınmış, şimdiye kadar kodunuzu almadıysanız, ileriye dönük olarak almak ve saklamak isteyebilirsiniz.

https://twitter.com/PaulOBrien/status/999621512792600576

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lomax. -- 25 Mayıs 2018; 1:57:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lomax.

Huawei dün yaptığı bir açıklamayla, 24.05.2018 tarihinden sonra imal edilen telefonları için bootloader kilidinin açılmasını kaldırmış.
    Bu tarihten önce imal edilmiş telefonlar için ilgili sayfa şu anda açık ve bootloader kodunuzu almak için 60 günlük süre tanınmış, şimdiye kadar kodunuzu almadıysanız, ileriye dönük olarak almak ve saklamak isteyebilirsiniz.

https://twitter.com/PaulOBrien/status/999621512792600576
    Güzel bilgi. Telefonu dün aldım ve bootloader kodunu tam olarak nereden alacağım?

• quote:

Orijinalden alıntı: focusone

Önceki telefonumda (p9) iyi olan batarya bi aralar aşırı bir şekilde hızla pili tüketmeye başlamıştı. Araştırdığımda tele yüklediğim accubateriy isimli app resmen pili somuruyormuş. Kaldırınca epey düzeldi. Birde uykuda watsup hariç tüm uygulamaları kapat ayarına aldım. Epey fark ediyor. Benim telde pil konusunda çok sorun yok gibi. Birde ekranı çok parlak buda enerjiyi içiyor. Ben biraz kısık kullanıyorum. Yoksa işlemci pil konusunda kendini kanıtlamıştır diye biliyorum. Galiba yüz tanıma gibi donanımlarda aşırı pil kullanımına sebeb oluyorda olabilir.

Alıntıları Göster
    Uykuda whatsapp hariç tüm uygulamaları kapat seçeneğine nereden ulaştınız acaba?

• Kilitli ekranda bildirimler gizlendi olarak görünüyor bunu düzeltmenin bir yolu var mıdır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ayarlar, uygulama ve bildirimler, bildirim yonetiminden yapabilirsiniz. Sayfanin sag ustunde 3nokta var oraya tiklayip telefonunuzdaki tum uygulamalarin bildirimlerini kilit ekraninda acabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rebellefleur R kullanıcısına yanıt
    HUAWEİ P20 LİTE [ANA KONU]
    Bu sekilde oluyor maalesef dediğiniz gibi yapıyor olmama ragmen. Gelen bildirimde sadece uygulama ismi icerik gizlendi seklinde gorunuyor

• forshire F kullanıcısına yanıt
    https://emui.huawei.com/en/unlock_index
  • ekran suresi ne kdr aliyorsunuz?

• Lomax. kullanıcısına yanıt
    Eyvallah.
  • Kilit ekranı ve güvenlikte yüz ile kilit açmaya girin. Orada içerik gizlenmesin seçeneğini göreceksiniz.

• umut_1981 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah duzeldi sagolasin.

• ufuk_acar kullanıcısına yanıt
    Ortalama 4-4.5 saat

• Ben 5 5bucuk saat arasi aliyorum. Surekli kullanmama ragmen.

• gps bluet. vs aciksa 4 saat civari geliyor

kapaliysa ve ekran da dusuk isikta goz korumadaysa 6saate varan bir kullanim sunuyor.

bana yinede cok az gibi geldi:/

• Bugün şarj %16 iken hızlı şarja taktım. 1 saatte %75 oldu, yani dakika %1 şarj ediyor ortalama olarak.
  • Benim pil durumu da boyle

• quote:

Orijinalden alıntı: forshire

Uykuda whatsapp hariç tüm uygulamaları kapat seçeneğine nereden ulaştınız acaba?

Alıntıları Göster
    Ayarlar - pil den

Resim ekleyemedim

• bu telefonda sarj sorunu var kimisi hemen bitiyo diyo kimisi iyi gidiyor diyor 3 saatte dolanda var 2 saatte 1 buçuk saatte nasil hizli sarj anlamadim gitti normal olani 1 buçuk saat benimkide dolmasi 2 saati geçiyordu hizlida bitiyodu baska bi sorunu daha vardi değişime gönderdim stokta sadece siyah renk varmış kabul etmedim ama napacagimi bilmiyorum acikcasi yeni gelen cihazdada ayni sarj sorunu olursa onunlada ugrasacaz sanirim huawein buna biran önce çözüm bulmasi lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: la1end38

bu telefonda sarj sorunu var kimisi hemen bitiyo diyo kimisi iyi gidiyor diyor 3 saatte dolanda var 2 saatte 1 buçuk saatte nasil hizli sarj anlamadim gitti normal olani 1 buçuk saat benimkide dolmasi 2 saati geçiyordu hizlida bitiyodu baska bi sorunu daha vardi değişime gönderdim stokta sadece siyah renk varmış kabul etmedim ama napacagimi bilmiyorum acikcasi yeni gelen cihazdada ayni sarj sorunu olursa onunlada ugrasacaz sanirim huawein buna biran önce çözüm bulmasi lazim
    Benimki cook yavas doluyo mesela. 2 saati geciyor fullemek. Ama gun icinde sik kullanmama ragmen 7 saate yakin pil omru aliyorum.bu yuzden memnunum. Iphonedan gecrtim cok rahatladim. Iphone 6 plusi gunde 3 kere sarj ederdim

• quote:

Orijinalden alıntı: rebellefleur

Benimki cook yavas doluyo mesela. 2 saati geciyor fullemek. Ama gun icinde sik kullanmama ragmen 7 saate yakin pil omru aliyorum.bu yuzden memnunum. Iphonedan gecrtim cok rahatladim. Iphone 6 plusi gunde 3 kere sarj ederdim

Alıntıları Göster
    evt guncellemeyle duzelirmi bilmem ama sarj dolum süreleri herkeste farklılık gösteriyor hatta kapali sarj etmeyi denedim yine ayni 2 saati geçiyor sarj cihazi bozuksa diye benim samsungun hizli sarj aletiyle denedim oda ayni ilk gün cok hizli bitti sarji yavaş yavaş optimize olur diye düşündüm ama kismet olmadi değişime gönderdim 2 saatte fena bi sure deil gerçi ama hizli sarja göre fazla 1.5 saatte tam doluyo diyenlere bakilirsa o zaman neden sorun yaşayalım ki

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.