Şimdi Ara

huawei p20 lite 64 gb huawei türkiye garantili (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
3
Favori
9.934
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Teşekkür ederim ben de öyle düşünüyorum ama tele fazla para vermek de işime gelmiyor. Ya p20 lite ya da mate 20 lite arasında gidip geleceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • walterwater kullanıcısına yanıt
    Usta neye göre 2 kat daha güçlü? Aydınlatırsan sevimirim

• walterwater kullanıcısına yanıt
    mate 20 lite'da kirin 710 kullanıyorum kirim 659 ile arasında 2 kat kadar bir fark göremedim. Belki ilerleyen süreçte etkiliyebilir ama güncel durumda p20'lite da kullanıyorum hiç bir zaman işlemcinin arka kaldığını söyleyemem.

Tasarım ve kamera performansı olarak özellikle selfie p20 lite daha ön planda p smart'a göre ayrıca 1gb ram daha fazla. p smartın 400 MAH batarya fazlası var.

Kamera kalitesi ve tasarım çok umrumda değil biraz daha güclü işlemci ve fazla batarya kapesitesi diyorsa p smart (Batarya fazlası da 6.20 için fazla değil aslında normal), diğer türlü p20 lite.

Ama "Yapmayın yahu." gibi bir tepki ağır olur ikisi arasında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi g3nj -- 21 Ocak 2019; 15:1:51 >
  • Merhabalar,

Sentetik benchmark testlerine göre. Bu testler önemlidir zira belki günümüz için s625 dahi yeterli bir performans sunmaktadır. Lâkin sürekli gelişen teknoloji ile gündelik hayatta kullandığımız uygulamaların bu teknolojileri kendi yapılarına entegre etmesi; basit uygulamaların dahi sistem gerekliliklerini yükseltmekte.

Bu nedenle geleceğe dönük bir işlemde, kirin 710 ile 659 arasındaki belirgin farklılık bugün olmasa dahi kullanım ömrü dahilinde mânâ kazanacaktır.

Tavsiyem, p20 lite yerine mate20lite, honor 8x, p smart 2019 olacaktır.

Hatta p smart 2019 banka puanı derken 1700lere rahat gelmekte. Tabii bu yeni çıkan cihazların kronik sorunları var mıdır, bilemiyorum. Ama kirin 659 şahsen tavsiye etmiyorum.

• zimilanga Z kullanıcısına yanıt
    Nereden aldiniz hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Honor 9 lite, p20 lite ile aynı işlemciyi kullanıyor. Cpu da grafik işlemci de tamamen aynı. P20'de 1gb ram ve dahili hafıza artısı var. Arada da 700 TL fark var. Benim tercihim 9 lite oldu. İyi ki de almışım diyorum. Alternatif düşünene tavsiye olunur.

• cellojn kullanıcısına yanıt
    N11 de aldım ama aldığımda gittigidiyorda pahalı idi tel sonra düşmüştü, araştırın iki siteden

• zimilanga Z kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• emirsencer kullanıcısına yanıt
    İkiside 1300 TL alınabiliyor. Honor 9 Lite P Smarta göre artısı yada eksisi varmı. Fiyat aynı olunca hangisini tavsiye edersiniz.
  • İki cihaz da aynı sayılır biraz tercih meselesi. Honor 9'da önde çift kamera artısı var. Honor cam+metal çerçeveye, p smart metal gövdeye sahip. Honor tip olarak biraz daha şık görünüyor ama dediğim gibi bu göreceli bir iş.

• Bizim evde P smart 2018 var. Eski nesil olan. Kirin 659 da kardeşim pubg yi en düşük ayarlarda oynuyor. Onda bile kasma oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: emirsencer

Honor 9 lite, p20 lite ile aynı işlemciyi kullanıyor. Cpu da grafik işlemci de tamamen aynı. P20'de 1gb ram ve dahili hafıza artısı var. Arada da 700 TL fark var. Benim tercihim 9 lite oldu. İyi ki de almışım diyorum. Alternatif düşünene tavsiye olunur.
    Hmm iyiymiş, ben çok araştıramadan p20 lite almıştım bu detayı bilsem tercihim değişirdi. Aldığım telefon da iyi ama 2000 tl vermesek olurdu

• Arkadaşım aldı telefon şık ancak oyun için alıyorsanız almayın. Pubg grafik ayarı en düşükte hafif bir kasılma var. Telefonun ses kalitesi leş. Ekranı gayet güzel.
  • AsiRuhi A kullanıcısına yanıt
    Hangi sesten bahsediyorsunuz leş derken? Bende iphone 6 var, bunu xperia z1 değiştirmek için aldım, ses kalitesi bahsettiğim iki telefonla aynı kalitede, görüşme müzik vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: agtr

Hangi sesten bahsediyorsunuz leş derken? Bende iphone 6 var, bunu xperia z1 değiştirmek için aldım, ses kalitesi bahsettiğim iki telefonla aynı kalitede, görüşme müzik vs.
    Bende iphone 6 vardı yan yana müzik, zil sesi denedik ve açık ara iphone 6 ezdi geçti. Tekrar test edin lütfen. Bu arada ses yüksekliğinden değil kalitesinden bahsediyorum. Ses yüksekliği olarak ikiside eşit diyebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsiRuhi -- 27 Ocak 2019; 18:9:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

Hmm iyiymiş, ben çok araştıramadan p20 lite almıştım bu detayı bilsem tercihim değişirdi. Aldığım telefon da iyi ama 2000 tl vermesek olurdu

Alıntıları Göster
    batarya perofrmansı nasıl hocam hiç oyun oynamayan biri için yorumlar mısınız
  • hoksi kullanıcısına yanıt
    En çok şikayet edilen bataryası ama bana 2 gün rahat yetiyor, haber, whatsapp, müzik, eposta, bankacılık vs için kullanıyorum, oyun kurmadım zaten. Özelikle xperia da sorun olan birşey vardı, telefon gece full şarjlı iken sabah %90 lara düşüyordu, ne yaptıysam çözemedim. Bunda o yok, sabah bakıyorum tam şarj duruyor cihaz. Telefon narin duruyor xperia sürekli düşerdi birşey olmadı, buna sağlam bir kılıf, ekran koruyucu cam şart.

• zotacing kullanıcısına yanıt
    Dostum benim iPhone SE ye dibimin düştüğü falan yok. P20 lite fiyatına sd 660 varken kirin 659 evet çöp

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.