Şimdi Ara

Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!! (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.331
Cevap
35
Favori
222.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hrn001

dostlar bu telden almayı düşünüyorum ama ön ve arka kamera bokeh efekti yapabiliyor mu?
    Cevap verecek yok mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2x kayipsiz optik zoom olsaymış keşke

Şimdi SDN nin incelemsini izledim 2x optik zoom var diyor başka bir incelemede yok denmişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rasit019 -- 11 Kasım 2018; 17:9:39 >
  • rasit019 kullanıcısına yanıt
    optik zoom yok ama kayıpsız zoom var diyor gsmarena sitesi. sdn sitesine pek bakmayın. zaten şuanda site hacklenmiş.

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9107&idPhone2=9106
  • Emui 9 hakkında bir gelişme var mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Cevap verecek yok mu?

Alıntıları Göster
    Evet hem ön kamerada hem de arka kamerada, arka plan bulanıklaştırma yapabiliyorsunuz.
  • Lomax. kullanıcısına yanıt
    teşekkürler cihazı almış bulunmaktayım inşallah memnun kalırım.
  • quote:

teşekkürler cihazı almış bulunmaktayım inşallah memnun kalırım.
    Ne demek, hatta geç bile kalmışız cevaplamakta :)
    Güle güle, sorunsuz kullanın.
  • arkadaşlar karanlık modu pil performansı için beklemeyin. sadece arayüz değişikliği oluyor, pil konusunda bir getirisi yok. bu telefonların ekranı IPS panel olduğundan siyah görüntülerde pikseller kapanmıyor. aşağıdaki resimde amoled ekranlı google pixel ile IPS ekranlı iphone 7 karşılaştırılmış. Yapılan kıyaslamada en yüksek parlaklıkta, normal modda Pixel 250 mA enerji harcarken, iPhone 7 230 mA enerji harcamış. Karanlık modda ise Pixel 92 mA, iPhone 7 ise 230 mA enerji harcamış.

Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakabus_ -- 12 Kasım 2018; 9:56:30 >

Teşekkürler. Peki kameranın çizilmemesi için bir önleminiz var mı? Bu kamera koruyucular filan işe yarıyor mu?
  • Valla bende çok kararsızım Mi8mi alayım yoksa P20' nin fiyatı düşmüşken P20'mi alayım
  • Batarya için 166 sürümü tırt arkadaşlar

• Bende dün n11 den 3200 e mavi renk p20 almış bulunmaktayım fiyatı nasıl sizce?

Büyük ekran istemediğim için mi8 ve p20 pro düşünmedim taşıması ve kullanması ekran büyüdükçe zorlaşıyor birde kamera konusunda mi8 geride diye düşünüyorum umarım iyi bir fiyata almışımdır

• mollamt M kullanıcısına yanıt
    twilight güzel ben de o fiyat almıştım önceleri.mi8'den daha iyidir.
  • Fiyatı çok iyi hemde mavi renk, hiç bir yerde görmemiştim bu renkin satıldığını. Bende kararsızım Mi8 in bir iki artısı var ama yazılım tam oturmamış. @mollamt
  • quote:

Teşekkürler. Peki kameranın çizilmemesi için bir önleminiz var mı? Bu kamera koruyucular filan işe yarıyor mu?
    Ben kamera için birşey kullanmıyorum. Kullandığım kılıf, kameranın yüzeye temasını engeller biçimde biraz yüksek.
    kutu içeriğinden çıkan kılıf nasıl,iş görmez mi? kullandığınız kılkıfın linkini atar mısınız?
  • quote:

kutu içeriğinden çıkan kılıf nasıl,iş görmez mi? kullandığınız kılkıfın linkini atar mısınız?
    Kutudan çıkan kılıf sadece korunmak için yapıştırılmıştır.Yani çok güvenmeyin.Bir nano glass koruyucu alıp takın.(Spigen vs)Ucuz almayın.
  • Arkadaşlar merhaba lg g2 kullananlar tanıyacaklardir belki beni :) az ugrasmadik sorun çözemedik :)

Artık 5 yıllık birliktelikten sonra p20 ye geçtim bende. Ilk fırsatta spigen kılıf ve uyumlu cam alacağım. Jelatin ve kilifla kisa bir süre idare edebilirim sanırım.

Sistem güncellemesi yapayım mı? (lg de lolipop güncellemesi sonrası telefon cok ısınıyordu)

P20 pro kullanan arkadaşım vardi, bildirim sorunu var diyordu, bizde de var mi?

Herkes güle güle kullansın telefonunu. Aliexpressten yada türkiyeden alınacak aparatlar varsa haberdar ederseniz sevinirim. Yavaş yavaş konuya da bakarım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: rasit019

Valla bende çok kararsızım Mi8mi alayım yoksa P20' nin fiyatı düşmüşken P20'mi alayım
    Öncelik meselesi kamera diyorsan p20 almalısın. Pocafone a bulasma. Mi 8 in de kronik sorunları var (gps sorunu yaşayanlar var, global sürüm Çin sürümü sorunu var, bir de yüz tanıma için başka bir bölge falan seçiyorsun)

Ben de mi 8 ile p20 arasında cok gittim geldim. Hatta s8 mi s9 mu yoksa note 8 mi diye dolandım durdum. Son karar p20 oldu.

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.