Şimdi Ara

Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!! (210. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.331
Cevap
35
Favori
222.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: karakabus_

hocam size arkadaşın bahsettiği güncelleme geldi mi ?

Geldi yükledim sorunsuz kullanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu telefonun temiz olanlarının 2. el piyasası ne kadar eder. hb benim telefona 1820 tl teklif veriyor. telefonu değiştirmeyi düşünüyorum ama alacağım telefon şuanda stoklarda kalmamış. ne zaman stoklara girer belli değil. düşündüğüm telefon Xiaomi Mi 10T Pro.

• karakabus_ K kullanıcısına yanıt
    Az vermişler hocam, en aşağı 2300-2400 arası gider temiz olanlar. Telefonun fiyatı hala 4000 bandında.
  • Mell88 kullanıcısına yanıt

hocam bu telefona artık 4000 tl veren var mıdır acaba? anlamayanlar verir gerçi.  denk gelirse satmak isterim ama alacağım telefon stoklarda yok.

Yoktur 4000 veren tabii ama piyasa o şekil 😁 İstediğiniz fiyata satıp istediğiniz telefonu alırsınız umarım 👍

Hocam sen satma telefonu, bize az yardımcı olmadın forumda...

• RİDEN7 R kullanıcısına yanıt

birbirimize yardımcı olabildiysek ne mutlu bize. bilader de redmi note 8 pro var ve biraz kullanma şansı yakaladım. menüsü çok hoşuma gitmedi açıkçası. çok fazla oyuncaklı geldi. halbuki hemen hemen aynı ikonlara sahipler. telefon hızlı ama bir şeyler eksik telefonda. kafam karıştı acaba bütün xiaomi telefonlar böyle mi ?

Annemde redmi 9 kullanıyor, yeni geldi telefonu ayarlarını falan yaptım bende baya kurcaladım menüler çok çok farklı değil bizim cihazlarla ama ben pek ısınamadım. Gerçi ben zaten değiştirmeyi düşünmüyorum ama sizde kesin karara varmadan değiştirmeyin bence.
  • Arkadaslar en sonunda telefonumu android 10'a guncelledim.
    Ilk gorusum ram kullanimi tekrar 2 gb civarlarina geldi, daha once 9.1'de iken 1.2gb 'larda geziyordu.
    Telefonumda hic bir sosyal medya yok kullanmıyorum, oyun bilmem, boyle olmasina ragmen cok yavasti.
    Kullanmadigim uygulamalari adb araciligiyla sildim yinede telefon agirdi. Operator rom' u kullaniyorum.
    10 bana daha hizli geldi, temiz kurulum yapmam gerekecekmi ilerleyen gunler gosterecek.

• Mell88 kullanıcısına yanıt
    Letgo'ya koydum hocam 2650 TL fiyat yazdım. İPhone 6s plus ile takas edelim dediler ama telefon sağlam durmuyordu kabul etmedim zaten mantıklı da değil. En kötü ihtimalle 1800 tl'si var telefonun.
  • cyni3 C kullanıcısına yanıt
    Hocam büyük güncellemelerde temiz kurulum yapmak çok faydalı. Bizzat deneyip faydasını gören arkadaşlar mevcut.

Yarin falan format atmayi dusunuyorum.

Peki sizde durum nedir ?

Sarj ? Ram kullanimi ? Performans ?....

• Hiç dikkat etmeden 6 saat civarı ekran süresi alıyorum. Ram kullanımı boşta 2 GB boş kalıyor. Performansı gayet güzel ve stabil.

10'a gectikten sonra format attiniz mi ?

8.1'den sonra 9.1'de mecburiyetten kaliyordum cunku 10'a gecersem daha kotu olur diye dusunuyordum yanilmisim.

9.1'den sonra 10 harika geldi. Insaallah ileriki guncellemelerde bozmazlar.

9.1'in bir kac yeni ozelligi icin 8.1'e donmedim, wifi aramasi ve ses kisma acma tusuna basinca muzik sesini degistirebiliyorduk, 8.1'de ise ayarlara girmek gerekiyordu, biraz uzun isti.

• Merhaba, teknolojiye çok uzak değilim. Eşimde p30lite var memnun. Ben yıllarca Sony üst segment cihazlarını kullandım memnunda kaldım. Şimd ki cihazım Motorola moto Z Projeksiyon ile kamptır süper lig maçtır falan diye kullanıyorum 20 yıldır biraz keyifçi telefonu performans olarakta SP 820 var fena değil iş görüyor. Genelde ekşi forum sosyal medya bu üçgende gidip gelirim kullanım amacım bu lakin kızım var artık onun fotoğraflarını çekmek istiyorum kamera ihtiyacı doğdu anlayacağınız.

Kamera ve bataryadan beni hala tatmin eder mi cihaz arkadaşlar? Ve kronik bir sorunu var mı cihazın. Alsak kamera bizi üzmezse 2 yıl daha kullanabilir miyiz. Bir de almışken pro mu tercih etmeliyim Şimdiden teşekkürler

• covidondokuz C kullanıcısına yanıt
    Öncelikle Allah bağışlasın. İşin içine bebek girince ihtiyaçlar değişiveriyor. Eşim P20 kullanıyor, bende P30 var. Arada geniş açılı kamera farkı var ve P30 düşük ışıkta daha performanslı. Bence en az P30 veya muadili bir cihaz düşünün eğer kamera önemliyse. Çok fazla video çekiyorsanız (ki çocuk olunca daha çok çekiyorsunuz) Samsung s10+ düşünebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NS_85 -- 9 Aralık 2020; 18:10:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok teşekkür ederim sağolun, limit olarak çok çıkmak istemiyorum aslında imkansızlıktan ziyade ihtiyaçlarımı karşılaması önemli. P30 lite benim Motorola ya göre 3 kat daha iyi fotoğraf çekiyordur p30 u düşünemiyorum bile. O yüzden bana p30 lite kamerasından daha iyiyse eğer benim işimi hayli hayli görür bir de p40 lite kamerada nasıl acaba p20 kadar iyiyse onuda tercih edebilirim sanırım.

• covidondokuz C kullanıcısına yanıt
    P serisi candır 👍
  • lBesiktASK kullanıcısına yanıt
    İkinci elde iPhone kadar hızlı gitmiyor hocam. Bu hemen hemen bütün Android cihazlar için geçerli.
  • Merhabalar arkadaşlar, eşimin telefonu Huawei p20. Uzun süredir elime alıp bakmıyordum. Dün bir inceleyeyim dedim. Sürüm 8.01 de kalmış. Güncelleme aratınca hiç birşey bulmuyor. Güncel deyip duruyor. Nasıl güncelleyebilirim acaba?

• 
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.