Şimdi Ara

Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!! (213. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.331
Cevap
35
Favori
222.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evet önce format atın.

• Dün ikinci el p20 aldım. Boyutundan dolayı normalde p20 lite arıyordum ama p20 denk geldi. Şuan redmi note 7 kullanıyorum. Kamera konusunda aralarında çok bariz fark mevcut. Yalnız aldıktan sonra farkettim ki, p20 ye hafıza kartı takamıyoruz. Bu kötü oldu..

• Redmi Note 7 vs P20.
    Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: heamvivna

Evet önce format atın.

format kurtarmadı maalesef. telefoncuya verdim. çözemedi işlemci veya anakart olabilir dedi. Huawei servise yolladımç ekran ve anakart değişecek 1440 tl t-dedi. Kalsın dedim. Bir şey de yapmadım telefona neden böyle oldu ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: hrn001

format kurtarmadı maalesef. telefoncuya verdim. çözemedi işlemci veya anakart olabilir dedi. Huawei servise yolladımç ekran ve anakart değişecek 1440 tl t-dedi. Kalsın dedim. Bir şey de yapmadım telefona neden böyle oldu ki?

Alıntıları Göster
    ben 2 ay önce benim mate 10 pro için anakart ve ekrana 1630 lira verdim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • erhanercan kullanıcısına yanıt

sorununuz benimkibile ayni miydi? kapanip aciliyor muydu??

birbde HİSUİTE ile yedekledigim verileri baska marka telefona akrarabilir miyim?

• Arkadaşlar telefonda bazı uygulamalar açılmadan kapanıyor hemen, Video, Sağlık , Kendi çektiğim videolar, Bazı oyunlar , Açılmadan hemen kapanıyor nasıl düzeltebilirim hard format atmadan düzelirmi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: rasit019

Arkadaşlar telefonda bazı uygulamalar açılmadan kapanıyor hemen, Video, Sağlık , Kendi çektiğim videolar, Bazı oyunlar , Açılmadan hemen kapanıyor nasıl düzeltebilirim hard format atmadan düzelirmi ?

Android system webview i güncelle sorun telde değil

• quote:

Orijinalden alıntı: hrn001

sorununuz benimkibile ayni miydi? kapanip aciliyor muydu??

birbde HİSUİTE ile yedekledigim verileri baska marka telefona akrarabilir miyim?

durup dururken kapanıp kırmızı bildirim ışığında kalmıştı. bir daha açılmamıştı. üstelik daha 1 sene önce yine ekran ve anakart değişmişti garantiden.

• quote:

Orijinalden alıntı: erhanercan

Android system webview i güncelle sorun telde değil

Alıntıları Göster

Teşekkür ederim düzeldi.

• hrn001 H kullanıcısına yanıt

2 yıl önce Huawei nin yazılım düzeltme adı altında bir programı vardı. Hi suite olabilir ismi. Bilgisayara bağlayıp onunla düzeltmeyi deneyin veya tekrardan aynı sürüm yazılımı yükleyin.

• heamvivna kullanıcısına yanıt

telefon hic acilmadigi icin hisuite gormuyor teli maalesef.

• hrn001 H kullanıcısına yanıt

Sağlık olsun hocam.

• Telefonu alalı yaklaşık bir hafta oldu. İkinci el almıştım. Şarj performansı bana bir tık düşük geldi. Sizde durumlar nasıl?
    Oyun oynamıyorum. Parlaklık otomatikte. Mobil veri ve wifi karışık.

• quote:

Orijinalden alıntı: heamvivna

Telefonu alalı yaklaşık bir hafta oldu. İkinci el almıştım. Şarj performansı bana bir tık düşük geldi. Sizde durumlar nasıl?
    Oyun oynamıyorum. Parlaklık otomatikte. Mobil veri ve wifi karışık.
    Alındığı günden beri değişmemiş pilin durumu vasat

• Selam,

Beyler fikre ihtiyacım var.

Yeni bir cihaz almak istiyorum. Ergonomi ve tasarım önemli benim için ve edge panelden nefret ediyorum. S21 alasım var ama fiyat politikası yüzünden almak istemiyorum.

Huawei P20 aldım elime az önce ve boyutları çok hoşuma gitti. Yeni navi-bar olmamasına karşın parmak izi sensöründeki detay ayarlar efsane. Tasarımına zaten hayrandım (3d görsellerden).

Sorum şu;

İkinci el bir p20 veya pro bulsam (sıfır bulunmazdır herhalde) alınabilir mi ? Ip11 almak istemiyorum çerçeveleri, lcd paneli ve kalas gibi bir telefon sebebiyle.

S21 ile P20 arasında gidip geliyorum. S21 4.5G çıkarsa aynı tasarımda ve fiyatı uygun olursa kaçırmam ama P20'yi fiilen görünce kafam çok karıştı.

• Szayel S kullanıcısına yanıt

telefon fiziksel olarak çok güzel hele parmak izinden ekstra ayarlar kullanımı kolaylaştırıyor. S21 ile aralarında çok fark var. fiyatından belli oluyor. pili oyun oynamazsanız rahat ettirir. illa p20 alacağım dersen easycep sitesinden alabilirsin. ben iphone 11 alırken p20'yi bu siteye sattım 2090 tl'ye. parayı hediye çeki olarak hepsiburaya aktardılar. bunlar yenilenmiş telefon satıyorlar. belki de benim telefon size denk gelir alırsanız. Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!!  aşağıdaki linkten inceleyebilirsin.

https://easycep.com/kategoriler/telefon/huawei/p20//

• karakabus_ K kullanıcısına yanıt

3 cihaz var vallahi şuan tasarımını beğendiğim. Ip11 Pro, S21 ve bu model. Aslında ben çift hat arıyorum ama y.dışı cihazlarda var buda.

Muazzam tasarımı, boyutu, ergonomisi.

Siz neden sattınız acaba ? Yıl olmuş 2021 alınır mı dersiniz ? Bu yüzden soruyorum.

• Szayel S kullanıcısına yanıt
    iPhone 11 pro’ya 2 hat oluyor diye biliyorum. Bir tane fiziksel diğeri e-sim. Araştırmak lazım.
    Telefona fazla para vermek istemiyorsan alınır diye düşünüyorum. 12 ay garanti veriyor zaten.
    Satma sebebim iPhone kullanma isteğimle alakalı.
    Piyasada satılan 2500-3000 TL lik telefonlarla karşılaştırmayın hocam. Özellikle fotoğraf kalitesi hala üst düzeyde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakabus_ -- 14 Nisan 2021; 9:28:37 >
  • 11 pro da çok güzel cihaz. Ergonomi, tasarım ve kamera baş faktörler. Ama arkadaş yani bu fiyatta olmazsa ama yani. İkinci eli bile 11 lira. Gerçi bende alsam bende fiyatı indirmek istemem sonuçta o kadar bütçe ayırınca :)) Video çekimi çok güzel gibi durmuyor gsma**na üzerinden gördüğüm kadarıyla.

• 
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.