Şimdi Ara

Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!! (209. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.331
Cevap
35
Favori
222.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mate 40 serisinin çıkmasıyla emui 11 alacakların listesi belli olmuş arkadaşlar.

Huawei P serisi:

– Huawei P40

– Huawei P40 Pro

– Huawei P40 Pro+

– Huawei P40 Lite

– Huawei P30

– Huawei P30 Pro

olarak yazmakta. p20 kullananlar olarak buraya kadarmış diyoruz..

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    kaynak: https://shiftdelete.net/emui-11-guncellemesi-yayinlandi-iste-tam-liste

• mikailc78 kullanıcısına yanıt

huawenin yaptığı yanlışlardan bir tanesi daha hala devam ediyor. p20 serisine yaptığını p30 serisine de yapmış. p30 lite liste de yok. muhtemelen android 12 'yi p40 ve p40 pro modelleri alırken p40 lite modeli alamayacak.

telefonu hala değiştirme ihtiyacı hissetmiyorum ama bir yandan da iphone 12 mini modeli de aklımı karıştırıyor.

• iyi günler arkadaşlar aranıza yeni katıldım telefonu vestel tv ye projektör olarak bağlanıyordum fakat güncellemeden sonra bağlanamıyorum.acaba güncellemeyle bozuldu mu yardımcı olur musunuz?

• masumbiri M kullanıcısına yanıt

hocam vestel tv'lerde sıkıntı yaratıyor. benim ki 2013 model vestel tv. güncellemeden sonra 1-2 defa bağlandı sonra bir daha bağlanmadı, hata verdi. mesela yeni nesil lg tv'lere sorunsuz şekilde bağlanıyor.

Emui 11'i de illegal şekilde yükleriz artık 😎

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnsin

Emui 11'i de illegal şekilde yükleriz artık 😎

xda da vardır. benim korkum lite ve pro kullanan sayısı çok fazla. düz p20 kullanan sayısı az. umarım yarı yolda bırakmaz xda da.

ben bankacılık işlemlerini yoğun kullanan birisiyim. rom atmam o yüzden. android 10 da yeterli. işimi görüyor.

• arkadaşlar huawei dokümanlar uygulaması çıkmış. word excel powerpoint uygulamaları bir arada. ben kullanıyorum. gayet güzel. alacak-verecekleri takip ettiğim excel dosyası vb. gibi ofis dosyalarını telefona attım. telefondan takip ediyorum.

https://www.huaweiailesi.com/huawei-dokumanlar-uygulamasini-kesfedin/

• bir ara chrome, fotoğraflar, duo gibi uygulamaları devredışı bıraktığımız halde yükleniyordu kendiliğinden. dün denedim tekrardan, yüklenmedi bunlar. sanırım o sorunu gidermişler. (hms yi son sürüme güncelleyin, ayarlar/isminize tıklatın/ayarlar/güncelemeleri kontrol et)

chrome u falan devredışı bırakın, brave kullanın. ben çok memnunum. öneririm.

detaylı bilgi isteyenler ekşisözlükten bakabilirler.

sorununuz çözülmüş ne güzel. ben chrome'den vazgeçemiyorum. telefonda da, pc de de. mesela microsoft edge chrome'den daha performanslı olmasına ve kendimi edge kullanmaya zorlamama rağmen belli bir süre sonra yine chome'ye dönüyorum. Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!! 

• quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

sorununuz çözülmüş ne güzel. ben chrome'den vazgeçemiyorum. telefonda da, pc de de. mesela microsoft edge chrome'den daha performanslı olmasına ve kendimi edge kullanmaya zorlamama rağmen belli bir süre sonra yine chome'ye dönüyorum.  

alışkanlıklarınızı kolay değiştirmiyorsunuz sanırım :)

valla chrome ram düşmanı. hadi pcde eklenti falan kurup kurtuluyoruz sinir bozan şeylerden, telefonda gömülü bir eklentili olması gerekiyordu. memnunum ben açıkçası. insanoğlu zorda kalınca herşeye alışıyor.

ben kurtuldum. size de öneririm. olur da yüklerseniz ayarlama yapın kullanım şeklinize göre. chrome dan daha hızlı diye biliyorum ama bağlantı ve pingle de alakalı bir durum tabii ki.

olur da sıkılırsanız, yeni birşeyler denemek isterseniz öneririm.

• karakabus_ K kullanıcısına yanıt
    Kiwi Browser'ı denediniz mi? Chrome ile aynı altyapıda ve görünümde. Ayrıca masaüstü chrome eklentilerini de kullanabiliyorsunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

hocam vestel tv'lerde sıkıntı yaratıyor. benim ki 2013 model vestel tv. güncellemeden sonra 1-2 defa bağlandı sonra bir daha bağlanmadı, hata verdi. mesela yeni nesil lg tv'lere sorunsuz şekilde bağlanıyor.

telefona format attım düzeldi

• masumbiri M kullanıcısına yanıt
    Hocam daha sonraki bağlantılarda hata verebilir. Bende öyle oluyor. Formattan sonra ilk bağlantı da sorunsuz çalışıyor ama sonraki bağlantı da hata veriyor.

• Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!!

Son Google güncellemesinden sonra rengi değişti neden böyle oldu acaba? Arama widgetinin rengi değişti

• 10.0.0.182 güncellemesi geldi. Güncelleme ile ne getirdin bir söylesen ya ey Huawei.

• keremtunaa kullanıcısına yanıt

büyük ihtimalle güvenlik güncellemesi hocam. pek bir şey beklemeyin derim. 10.1 sürümü verilseydi sağır sultan bile duyardı emin olun. Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!! 

• karakabus_ K kullanıcısına yanıt

Telefon yavaşladı. Bir süredir bir yavaşlık var telefonda. Hız modunu açmadan kullanmak zorluyor. Apple gibi her güncelleme ile tuğlaya çeviriyorlar gibi geldi telefonu.

• Son güncelleme ile telefonda herhangi bir donma yok. Sorunsuz kullanıyorum. Appgallery den gerekli uygulamaları ( destek, sağlık gibi uygulamaları), Google marketten uygulama güncellemelerini yapın

Optimizer den temizlik yapıp telefonu kapatıp açın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikailc78 -- 4 Kasım 2020; 0:18:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

hocam size arkadaşın bahsettiği güncelleme geldi mi ?

• 
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.