Şimdi Ara

Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!! (183. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.331
Cevap
35
Favori
222.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: okanic

Dark mode adlı uygulamayı kullanıyorsan hicare sorunu olur dostum.Yazılar görünmüyor gündüz moduna alırsan hicare normale dönüyor. Bu arada aldığım günden beri twitter da video takılma sorunu yaşamadım.

Alıntıları Göster
    Herşey orjinal, dark Mode uygulamasını yuklemedim ama uygulama desteklerse geçiyorum (Twitter karanlık modu gibi) bakalım umarım düzelir marttaki guncellemeyle. Verileri el ile yedekleyip hard format atacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mell88

Ne zaman geldi peki size emui güncellemesi, ben hala bekliyorum da 🤣 Forumda da kimse dememiş ki bana geldi güncelleme diye. Bakıyorum yazan yok, dedim daha kimse almadı galiba 🤣
    Yanlış anlaşılmaya sebep olmayalim. Şu an en son Emui 9.1.0.371 sürümü var telefonlarda. Daha Android 10 p20 için çıkmadı.

Eğer sizin sürüm bundan eskiyse HiCare uygulamasına girip güncelleme bölümünden kontrol edebilirsiniz.

• mikailc78 kullanıcısına yanıt
    Bende aynı sürümü kullanıyorum, ben emui 10 kullanıyorsunuz sandım bir an. Arayüz güncellemesi gelmeyecek mi Android güncellemesinden önce?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mell88 kullanıcısına yanıt
    android 10 sürümü geldi mi burası bu kadar sessiz olmaz hocam. :)
  • karakabus_ K kullanıcısına yanıt
    Valla ne bilim kimseden çıt çıkmıyor 🤣 Siz de ben son sürümü kullanıyorum deyince dedim herhalde herkese gitti kimseden ses çıkmıyor 🤣

• karakabus_ K kullanıcısına yanıt
    hocam android 10 için pusudayız :)

• Ya ben Mart ayında gelecek diye biliyordum ama geçenlerde bi sitede Şubat ayı listesinde gördüm. Hangisi doğrudur acaba ne zaman gelmesi planlanıyor güncellemenin?

• tugrlaksoy T kullanıcısına yanıt
    mate 20 lite için dağıtılmaya başlandı diye biliyorum. bize mart ayında gelecektir. telefonlara ota olarak gelmesi mart sonunu bulur diye düşünüyorum.
  • Avrupa için p20 serisi android 10 güncellemesi başladı avrupa cihazi olan kontrol edebılırmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: bro4ke053

Avrupa için p20 serisi android 10 güncellemesi başladı avrupa cihazi olan kontrol edebılırmı
    Kaynak nedir?

• Az once 9.1.0.381 c109 guncellemesi geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: okanic

Kaynak nedir?

Alıntıları Göster
    https://www.teknoburada.net/2020/02/09/ve-nihayet-huawei-p20-pro-android-10-guncellemesini/

• P20 Pro dan bahsediyor!!!
  • Liman-Liman kullanıcısına yanıt
    Pro ya geldikten hemen sonra geliyor genelde. O yüzden paylaşılmıştır.

• .380 güncellemesi geldi arkadaşlar. Android yaması içeriyormuş. Gözle görülür bir farklılık göremedim şimdilik. 220 mb civarı.

• pili ne kadar gıdıyor halen kullanmakta olanalr yazabılrımı
  • desi116 kullanıcısına yanıt
    Benim sürüm hala .371 ve şarjı sanki çabuk bitiyor gibi geliyor. Bekleme modunda aynı gibi ama uygulamalar sanki daha çok pil harcıyor gibi.

• quote:

Benim sürüm hala .371 ve şarjı sanki çabuk bitiyor gibi geliyor. Bekleme modunda aynı gibi ama uygulamalar sanki daha çok pil harcıyor gibi.
    Eski adıyla "hicare" yeni adıyla "destek" uygulamasına git, orada guncelleme bolumu var, oradan taratabilirsin. Daha erken geliyor sanırım güncelleme.

Pil performansı olarak bisey söylemek zor. Daha yeni yükledim güncellemeyi. Şuan için bir sorun yok.. Hemen hemen aynı gibi.. Zaten güvenlik güncellemesi, sistemsel oynama yapmamışlardır. Mart sonuna doğru Android 10 gelince işler değişir..

• mikailc78 kullanıcısına yanıt
    Destekten de sistemden de bakıyorum ama henüz birşey yok. Bana biraz geç geliyor sanırım 🤣

• quote:

Destekten de sistemden de bakıyorum ama henüz birşey yok. Bana biraz geç geliyor sanırım 🤣
    Facebook ta huawei ailesi de açıkladı, yazılım dağıtılmaya başlanmış, yakında gelir size de

• 
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.