Şimdi Ara

Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!! (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
4.331
Cevap
35
Favori
222.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: The_Wolfist

Donma yaşamadım ama şey farkettim. Uygulamaları arka planda kapatıyorum ama hala arka plandaki uygulamalara bakınca hepsi açık hiçbirini kapatmıyor
    kilit modunu aktif hale getirmiş olabilirsiniz. ekranda kare tuşuna basın, açık uygulamalar karşınıza geldiğinde, herhangi bir uygulamayı tutup aşağı çekin, sağ üst köşede kilit ibaresi çıkacaktır. bu, sabitliyorsunuz demek. temizleme yapsanız da kapatmaz. acaba uygulamaları sabitlediniz mi acaba?

madem sorun yaşıyorsunuz, format atın derim. verilerinizi yedeklemeyi unutmayın, herşey silinecek, ilk aldığınız güne dönecek telefon..
  • Telefona çağrı geldiğinde dokunmatik bende de bir kere çalışmadı, gelen aramayı cevaplayamadım.
  • mikailc78 kullanıcısına yanıt
    Bende biliyorum kilitlemeyi de çocuklar halletmişler sağolsunlar yine de sağolun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_Wolfist

WhatsApp, sağ üst üç nokta, bildirimler, açılır pencere bildirimi... Ordan da istediğiniz bildirim şeklini seçebilirsiniz.
    Hocam senin o dediğin ile mesaj kilitli ekranda görünsün mü görünmesin mi o ayarlanıyor benim demek istediğim ekrana gelsin ama boyutu küçük olsun diğer android telefonlardaki gibi. Bana mesaj gelince ekrana kpcaman çıkmasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekranın sağ üstünde sürekli saat simgesi gözüküyor. Alarm kurulu olmadığı halde gitmiyor ordan. Aynı sorunu yaşayan var mı? Çözümünü bilen varsa söyleyebilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: halogonga

Ekranın sağ üstünde sürekli saat simgesi gözüküyor. Alarm kurulu olmadığı halde gitmiyor ordan. Aynı sorunu yaşayan var mı? Çözümünü bilen varsa söyleyebilir mi?
    bende saat yok. girip hatırlatıcılara bak, belki hatırlatıcı eklemişsindir.. saat bölümünden alarmları sil.. göz işareti var, o da yüz tanıma olduğu için orada gözükmek durumunda..
  • Arkadaşlar.
    Ne kendi kulaklığı ne de diğer kulaklıklarla telefondan stereo ses alamıyorum. Youtube daki deneme video larında durum böyle. Fikri olan var mı?

• Kamera ayarlarinda 20 mpx secince zoom neden yapilamiyor?
    Zoom yapmak icin ancak 12 mpx secmek gerekiyor.
    Tuhaf ve sacma bir durum !

• Beyler telefonumun sesi bana az çıkıyor gibi geliyor sizde nasıl ses düzeyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarioktay -- 24 Kasım 2019; 11:22:32 >
  • moneta M kullanıcısına yanıt
    Ayarlarda sesler - >dolby atmos burdan zengin, müzik, odaklı vs seçip denediniz mi acaba?

• sarioktay S kullanıcısına yanıt
    Eşimde s9 var resmen benim telefon onun yanında tabiri caizse cücük sesi gibi kalıyor ses düzeyi bence de düşük

• Baktım şimdi akıllı da duruyor. Müziği falan da denedim şimdi pek Bi değişiklik yok.

• sarioktay S kullanıcısına yanıt
    Aklıma asmr videosu geldi. O videolardan sağlı sollu ses çıkanları dinleyip kulaklığın her 2 tarafını da deneyebilirsiniz, başkada bilmiyorum

• mikailc78 kullanıcısına yanıt
    Hocam hatırlatıcı ayarlarına baktım bişe bulamadım. Alarmları sildim. Ama saat duruyor orada hala. Hatırlatıcı şeysini tamamen kapatmak mümkün mü

• quote:

Orijinalden alıntı: halogonga

Hocam hatırlatıcı ayarlarına baktım bişe bulamadım. Alarmları sildim. Ama saat duruyor orada hala. Hatırlatıcı şeysini tamamen kapatmak mümkün mü
    dijital denge açık olabilir mi acaba? ayarlar-dijital denge-ekran süresi yönetimi kapalı konuma getirin.

bir de ekran görüntüsü atarsanız iyi olur. bu dijital dengenin ikonu da saat gibi bakalım nedir ne değildir..
  • Arkadaşlar pille ilgili sorun yaşıyorum açık ekran 4 saati geçmiyor çoğu uygulamanın arkada başlamasını kapattım en çok kullandıklarım kaldı sadece güç tasarrufunda olduğu halde 4 saat 2 dk alıyorum nu normal mi destek olabilir misiniz?

• Yok mu yardımcı olabilecek

• okanic kullanıcısına yanıt
    Evet arkadasim sadece senin sikintin degil, bende ayni dertten muzdaripim 4 - 4 bucuk saati gecmiyor, gunu cikartiyor.
    8.1'le pil daha iyiydi, 9'la..... Oldu.
    10'u umit eden arkadaslarimiz olabilir ama 10 geldiginde 9'u aratacak, sahsi dusuncem.
    Bu boyledir 2x2=4
    Samsung Sony ve Huawei hep ayni oldu, her guncellemeyle telefon yavas yavas yaris ati iken uyiz esege donuyor.

• 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.