Şimdi Ara

Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!! (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.331
Cevap
35
Favori
222.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    P20 katılabiliyor mu bu beta projesine?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jakabo34 -- 7 Kasım 2019; 10:56:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jakabo34

Arkadaşım selam,
    P20 katılabiliyor mu bu beta projesine?
    Evet hocam bugun başaldı beta hem p20 hemde pro için ancak şuan beden görunmuyor kayıt olamıyorum ilerleyen saatlerde tüm tellere düşecekmış beta
  • Selamlar,
    Pazar sabahı telefonu elime aldığımda, otomatik olarak yüklemiş.
    Yazılımı yükleyip de bir değişilik tespit eden varmı?
    Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jakabo34 -- 11 Kasım 2019; 14:21:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jakabo34

Selamlar,
    Pazar sabahı telefonu elime aldığımda, otomatik olarak yüklemiş.
    Yazılımı yükleyip de bir değişilik tespit eden varmı?
    fotoda yukarıda ayarlar düğmesi var. (sağ üst) orada güncellemeyi gece yükle seçeneği açık kalmıştır, ondan haberin olmadan yüklenmiştir. ben şimdi denedim bi güncelleme çıkmadı. yakında bize gelir mi yoksa direkt 10a mı geçeriz bilmiyorum.

• burası satış bölümü değil yusuf
  • Darknesia kullanıcısına yanıt
    Hocam sorunu çözebildiniz mi? Aynı durumu bende yaşıyorum tema değişsede kilit ekranı ve bildirim paneli değişmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mikailc78 kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir değişiklik göremedim hocam

• Telefonu 1.5 yıldır kullanıyorum.. Dün akşam pilini tam doldurup %100, kapattım teli.. Sabah actigimda %77 ye düşmüştü.. Kapalıyken %23 pil azalmış... İlginç geldi bana.. Gün içinde ancak akşamı çıkartıyorum (yoğun görüşme var).. Sizce pil değiştirmek için erken mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: RİDEN7

Telefonu 1.5 yıldır kullanıyorum.. Dün akşam pilini tam doldurup %100, kapattım teli.. Sabah actigimda %77 ye düşmüştü.. Kapalıyken %23 pil azalmış... İlginç geldi bana.. Gün içinde ancak akşamı çıkartıyorum (yoğun görüşme var).. Sizce pil değiştirmek için erken mi?
    Telefonun şarjını komple bitirip kapalı olarak şarj edin. %100 olunca da çekip kenara bırakın. 8-10 saatte yine aynı şekilde düşüyorsa pilde sorun var demektir. Servise ugramaniz gerekecek..

• arkadaşlar merhaba hisuite bağlanamıyorum hdb izin ver diyor yapıyorum ama olmuyor usb hata ayıklamayı açtım yine olmadı. Usb bağlan dediğimde hep bu sayfa çıkıyor yardım eder misiniz.Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: krmdgnn

arkadaşlar merhaba hisuite bağlanamıyorum hdb izin ver diyor yapıyorum ama olmuyor usb hata ayıklamayı açtım yine olmadı. Usb bağlan dediğimde hep bu sayfa çıkıyor yardım eder misiniz.
    Tavsiyem hi suite'ı yeniden yüklemeniz olacaktır. Telefonu da yeniden başlatın. Uzun zamandır kapatmiyorsaniz şişmiş olabilir. Antivirus de engellemiş olabilir bazı dosyaları. Kontrol etmekte fayda var. Hi suite i sildikten sonra bilgisayarı da yeniden baslatirsaniz güzel olur.

Hocam çok sağol bu gece demeyeceğim...

• 4.16 gb bana da .345 sürümü geldi az önce.. ağ uyumluluğu sorununu ve sistem güvenlik yamalarını içeriyormuş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

Tavsiyem hi suite'ı yeniden yüklemeniz olacaktır. Telefonu da yeniden başlatın. Uzun zamandır kapatmiyorsaniz şişmiş olabilir. Antivirus de engellemiş olabilir bazı dosyaları. Kontrol etmekte fayda var. Hi suite i sildikten sonra bilgisayarı da yeniden baslatirsaniz güzel olur.

Alıntıları Göster
    Aynen öyle yaptım düzeldi hocam teşekkürler

• 9.1.0.345 sürümünde gözüme çarpan ilk şey kamera uygulamasında küçük update yapılmış. volte ile ilgili hata düzeltildi deniliyordu, volte kullanamadığım için test etme şansım yok ne yazık ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kntrli

Hocam sorunu çözebildiniz mi? Aynı durumu bende yaşıyorum tema değişsede kilit ekranı ve bildirim paneli değişmiyor.
    Valla hocam uğraştım uğraştım çözemedim en sonunda sinirlendim sattım telefonu S10E aldım :)
    Ota ile 4.16 GB güncelleme geldi. Güncelleme boyutu çok büyük değil mi hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

Ota ile 4.16 GB güncelleme geldi. Güncelleme boyutu çok büyük değil mi hocam
    Kamerayı bir türlü sevemedim :D xr düşünüyorum mate20 pro fiyatı çok yükselmiş :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyaman06 -- 13 Kasım 2019; 19:10:8 >
  • 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.