Şimdi Ara

Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!! (193. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.331
Cevap
35
Favori
222.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kulaklığı baya oynayınca ses geldi simge çıktı çıkarıp taktığımda yine simge gidiyor sesi hoparlördeb devam ediyor, kürdanla bi temizledim şarja taktığımda da ilkin normal şarj olarak algılıyo sonra hızlı şarz diyor süper sarj gelmiyor... Dün yağmurda bahçedeyken cebimdeydi acaba ıslandığı için mi, yoksa qualcom 3.0 destekli i think araç şarzından mı 30 dakika kullandım sadece dün..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozkankrdrl kullanıcısına yanıt
    Bende pişmanım. Bir daha ki telefonum KESİNLİKLE huawei olmayacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ozkankrdrl kullanıcısına yanıt
    Hocam aynıyız. Ben de eşime aynı dönem s9 aldım, onun telefon tıkır tıkır güncelleme alırken ben yan gözle bakmakla yetiniyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar telefonunuzun kronik çözümsüz bir sorunu mu var ?
    nedir bu güncelleme takıntısı illa bana güncelleme ver merakı açıkçası anlamış değilim.
    p20 pro kullanıyorum bende de sürüm 9.1 yani ne olacak yeni güncelleme ile telefonun ram miktarı mı artacak ya da donanımı mı kaliteli hale gelecek kirin 960 varken 990 a mı upgrade olacak telefonunuz? leica lens mi çıkacak fazladan veya sensörü mü değişip kaliteli imx700 serisine dönüşecek ?
    yapmayın Allah aşkına.
    Samsung kullandım sony kullandım nokia da kullandım.
    Gayet seri ve işinizi fazlasıyla gören bir telefon elinizdeki telefon.
    1 senedir adam 3 yeni model çıkarttı sana bana mı telefonu satacak elimizdeki telefonları zaten satıp yenisini hemen almayacağımızı bildikleri için yeni kullanıcının gözünü boyuyorlar bütün olay ticari.
    Samsung da aynı politikayı güdüyor huawei de apple da.
    Hangisini alırsanız alın yılar boyu bütün güncellemeleri "yeni amiral gemilerinden önce" almayacaktır yani bu değişmez.
    elinizdeki telefon özelliklerine ve fiyatına göre oldukça başarılı bir telefon ..
    kendiniz tüketim ekonomisinin gönüllü kurbanı haline getirmeyin bırakın kullanıp hayatınızı yaşayın android 50 de gelse cebinizdeki paraya sahip çıkın şu önümüzde ne olacağı belli olmayan günlerde..
    Yazılım işi hiçbir markanın hiçbir modelinde "garanti" değildir ve tamamen firmanın kendi keyfiyetine kalmış bir durum bunu alırken hepimiz kabul ediyoruz bu nedenle son modeli bile alsanız en kral destek 1 sene sürüyor yani yeni model çıkana kadar sonra yeni model yeni android ile sürülüp lansmanı yapılıyor yani bu filmi deflarca kez izlemedik mi ?
    Ha değişsin ben de mate 30 pro ile aynı anda yeni android yazılımını alayım isterim fakat bunun için de telefonumu eğer kronik sorunu yoksa değiştirmem.
    P20 serilerine bu yaz mutlaka 10 sürümü gelecek ha bundan sonrası ne olur muamma en kötü güvenlik güncelleştirmeleri gelir bu da bize yeter.
    Kendinizi germeyin sıkmayın telefonunuzu kullanın ve bırakın gittiği yere kadar gitsin sonra hangi marka model alacaksanız alırsınız.
    Saygılr.

• Mesela bizim mate 10 prolarda 345 sürümde ciddi bir ois adresleme sorunu var kamera 345 lerde o yüzden iyi çekmiyor (ff den 347 yi yükleyerek çözülüyor) ama aralık ayından beri düzgün foto çekemeyip kafayı sıyıranları bir düşün :)) en öne çıkan sorunu yazdım (mate 10 pro 345 lerde) örnek olarak yazdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhanercan

Mesela bizim mate 10 prolarda 345 sürümde ciddi bir ois adresleme sorunu var kamera 345 lerde o yüzden iyi çekmiyor (ff den 347 yi yükleyerek çözülüyor) ama aralık ayından beri düzgün foto çekemeyip kafayı sıyıranları bir düşün :)) en öne çıkan sorunu yazdım (mate 10 pro 345 lerde) örnek olarak yazdım.
    Sıfır sorun yok değil mesela ben kendimden örnek vereyim ;

eski s/w lerin pil performansı bir tık üstündü fakat o yazılımlarda da farklı buglar vardı .
    lakin bunlar majör yani genel kullanımı etkilemiyor demek istediğim bu.
    sony m5 var bende 3 kere saate bakmak için açma tuşuna bas bir daha ekran gelmiyor iğne ile reset atacaksın veya telefonu şarja takacaksın mesela bu majör sorun ve hala çözülemedi çünkü yazılım desteği 6 ile tamamen bitti.
    hiçbir güvenlik güncellemesi de almıyor. Diğer majör sorunu telefon deli gibi pil yiyor 1 saate mobil veri açtığında şarj yarı olabilir veya agresif düşüşler gelebilir.
    Huawei telefonlarda kendim de kullandığım için bu tarz sorunlara denk gelmedim.
    Ois sorunu gibi buglar minör güncellemelerle düzeltilebiliyor lakin bunun için illa android 10 gelmesine gerek yok (gelmesin demiyorum gelsin tabi)
    ufak sorunlar için demek istediğim kendilerini bu kadar harab etmesin arkadaşlar her telefonda sorunlar var yani sorunsuz cihaz olsa en çok satan o olur diğer modelleri kimse almazdı düz mantıkla gidersek.
    Varsa öyle bir cihaz hepimiz alalım lakin piyasada iyi iş gören cihazlar var bir de sorunları problemleri olan cihazlar var.
    demek istediğim aldın kullan gitsin sadece android gelmedi çöp bu cihaz deme psikoloini ve cebini de harap etme :)

• spysoul S kullanıcısına yanıt
    Bende sizin gibi kullanıcıları anlayamıyorum! Gerçekten nedir sizin marka takıntınız? Android 10 ve Emui 10 ile yeni özellikler geliyor bunları google'dan taratınca bulursunuz! Anlayamadığınız diğer olay ise; yazılım desteği firmanın ürününe verdiği destektir,garantisi bitmemiş cihaza yazılım desteği verilmemeye başlanırsa o firmanın ürününe nasıl güveneceğim? Ortaya çıkıp; "Nedir güncelleme takıntısı" diye sorma hakkınız var da bizlerin kullandığımız telefona yazılım desteği isteme hakkımız yok mu? Bırakın marka fanatikliğini!
    hocam ben güncelleme gelmedi diye neden kendimi üzeyim ki. gelmiş gelmemiş çokta tın. ama ortada verilen bir söz var ve sürekli erteleniyor. şöyle düşün birinden alacağınız var ve o sizi sürekli sallıyor. ne düşünürsünüz? nasıl ki iyi yönlerini övüyorsak, kötü yönleri yüzünden tepki göstermek herkesin hakkı. hele ki bu firmanın dünyada en çok satılan telefon markası olma hedefi varsa ve bu firma çoğu kullanıcıya göre kullanıcıları yeni modellere geçirmek için bir takım oyunlar peşine düştüyse.

aslında bu tepkilerden ders alması lazım. çünkü yeni model satacağım derken eski kullanıcılarını kaybedebilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Liman-Liman

Bende sizin gibi kullanıcıları anlayamıyorum! Gerçekten nedir sizin marka takıntınız? Android 10 ve Emui 10 ile yeni özellikler geliyor bunları google'dan taratınca bulursunuz! Anlayamadığınız diğer olay ise; yazılım desteği firmanın ürününe verdiği destektir,garantisi bitmemiş cihaza yazılım desteği verilmemeye başlanırsa o firmanın ürününe nasıl güveneceğim? Ortaya çıkıp; "Nedir güncelleme takıntısı" diye sorma hakkınız var da bizlerin kullandığımız telefona yazılım desteği isteme hakkımız yok mu? Bırakın marka fanatikliğini!
    markaya takıntılı biri olsam 4 5 farklı modeli 20 seneye yakın kullanmazdım.
    Ben huawei p20 pro yu kullanalı 1.5 sene oldu sadece..
    Mesajlarımı dikkatle okusaydın benim markayı değil ürünü ön plana çıkardığımı görürdün.
    Alacağın hiçbir model marka sana hep yazılım desteği vermeyecek bunu sen de benden daha iyi biliyorsun.
    Psikolojinizi harap etmeyin boşverin kötü cihaz değil elinizdeki kullanın gitsin sizinle ömür yaşamayacak demek marka fanatikliği midir ?
    Gidin satın hocam gerçekten huawei de almayın bi daha fakat aynı muhabbetleri samsung apple için de onların forumunda yine dile getireceksin bunu da iyi biliyorsun.
    Ha yasal hakkın varsa hakkımızı hepimiz arayalım dava felan açalım da firma sınırsız yazılım desteği vereceğini iddia felan etmez bu tüm markalar için geçerlidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

hocam ben güncelleme gelmedi diye neden kendimi üzeyim ki. gelmiş gelmemiş çokta tın. ama ortada verilen bir söz var ve sürekli erteleniyor. şöyle düşün birinden alacağınız var ve o sizi sürekli sallıyor. ne düşünürsünüz? nasıl ki iyi yönlerini övüyorsak, kötü yönleri yüzünden tepki göstermek herkesin hakkı. hele ki bu firmanın dünyada en çok satılan telefon markası olma hedefi varsa ve bu firma çoğu kullanıcıya göre kullanıcıları yeni modellere geçirmek için bir takım oyunlar peşine düştüyse.

aslında bu tepkilerden ders alması lazım. çünkü yeni model satacağım derken eski kullanıcılarını kaybedebilirler.
    Tepki göstermiyorlar ki hocam? Ben o arkadaşlara kendinizi de cebinizi de harab etmeyin diyorum. Para kolay mı kazanılıyor sen de iyi biliyorsun.

Huawei den bir yetkili varsa ve bu forumlar ile genel merkeze bilgi felan veriyorsa benim de haberim yoksa bilgilendir beni mesajlarımı sileyim.
    Örneğine gelince ;

Firma bize mal olarak p20 yi sattı.
    Kutusundan eksik çıktı mı ? hayır.
    Cihazın bir ayıbı kusuru var mı ? hayır.
    Firma sana android 10 vericem diye bir taahhüt etti mi ? hayır
    Güncelleme takvimi dediğimiz şey tahmini öngörülen durumdur yani buna dayanarak mesela firmaya dava açamayız beni kandırdın desek mahkeme bunu kaale bile almaz.
    Tepki gösterme işini ben Sony , samsung, Apple gibi büyük markaların forumlarında da çok okudum hocam yanlış anlama da birçok kişi gitti cihazı sattı farklı marka model aldı sonra yine benzer sorunlar baş gösterdi.
    Yani kullandığım için söylüyorum arkadaşlar;
    P20 veya pro nun kronik bir sorunu yok , Herkes yeni yazılım gelsin ister tabii ki beklemek doğru da gelmedi gelmiyor daha huawei almam lafının bir dayanağı yok.
    Samsung olsa ne yazar ne kadar samsung un umrundayız? veya apple çok mu önemsiyor kullanıcı ios gelmedi diye apple almıcak.
    Apple fanı yine apple alır samsung fanı da samsung yani burda birçok kişi gidip huawei alacağım dese alacak mı hayır.
    Apple aşinalığı fanlığı varsa kamerası çöp de olsa alacaktır o parayı verip.

Yani ben arkadaşları gayet iyi anlıyorum fakat bu TİCARİ oyuna gelmeyelim bırakın android gelmesin elimizdeki cihazı kullanalım bozulur veya değiştirme zarureti doğarsa bir daha huawei almayız olur biter diyorum bu kadar basit. Zira bu firmalar zaten aralarında x yazılım desteği vermedi ben veriyorum gibi bir algı üretip bizlerin cebindeki paraya göz dikiyorlar ve gerçekten artık telefon fiyatları aşırı pahalı .
    Marka fanatiğisin gibi üsluplar hoş değil huawei hiç satmasa bana zararı yok satsa da faydası yok ki bir sonraki örnekte sony m5 modelinde "hala" yaşamakta olduğum "kronik" ve sony nin umrunda bile olmadığı sorunlarla boğuştuğumu belirttim.
    Sitem edilecek ve bir tepki oluşturulacaksa arayalım huawei destek hattını veya mail atalım yani burda forumda mesaj atmakla birşey değişmez .

Saygılar.

Öncelikle Huawei destek hattına defalarca yazdım,bir dedikleri bir dediklerini tutmadı, nedenini sorduğumuzda saçma sapan yanıt geliyor; "sosyal paylaşım hesaplarımız takipte kalın v.s", kaç tane mail attım cevap bile verilmedi...
    Firma Android 10 ve Emui 10 taahhüt etti, evet!
    Tüm markalar bu şekilde v.s diyorsunuz da, mesele işte bu şekilde kabulleniş, sözde Tüketici Kanunu var ama işleyiş bu mantıktan ötürü topallıyor.
    Daha garantisi bile bitmeyen bir cihaza yazılım desteği vermeyen firmaya ben güvenmem, siz güvenebilirsiniz.
    Bu arada sizinle tartışmak gibi bir niyet içinde değilim, aynı gemide olduğumuzu görmemeniz üzücü!
  • quote:

Öncelikle Huawei destek hattına defalarca yazdım,bir dedikleri bir dediklerini tutmadı, nedenini sorduğumuzda saçma sapan yanıt geliyor; "sosyal paylaşım hesaplarımız takipte kalın v.s", kaç tane mail attım cevap bile verilmedi...
    Firma Android 10 ve Emui 10 taahhüt etti, evet!
    Tüm markalar bu şekilde v.s diyorsunuz da, mesele işte bu şekilde kabulleniş, sözde Tüketici Kanunu var ama işleyiş bu mantıktan ötürü topallıyor.
    Daha garantisi bile bitmeyen bir cihaza yazılım desteği vermeyen firmaya ben güvenmem, siz güvenebilirsiniz.
    Bu arada sizinle tartışmak gibi bir niyet içinde değilim, aynı gemide olduğumuzu görmemeniz üzücü!
    Aynı sonucu aldıysak ne yapabiliriz ?

Taahhüt ürünü satın alırken yazılı bir evrakta yazan bilgidir hocam . Web sitedeki sıradan bir duyuru bugün böyle der yarın farklı der hani öyle bir açık olmalı ki burdaki bütün kullanıcıları haklı konuma getirmeli .
    Yani kanunen adamın bağlayıcı bir sözleşme hükmü yok diyorum mevcut durum bu X marka için de olsa bu.
    Aldığımız cihazın içindeki ürün bilgileri kısmı gibi kutudan çıkan birşeyde bu kullandığınız cihaz ... sene android ... sürümün güncellemelerini alacaktır gibi bir ibare varmı ? ben okudum ama göremedim.
    Mahkeme dışında da hak arayamayacağımıza göre elimizde aktif kanıt yok bunu diyorum.

Sony vermedi mesela ne yaptı cihazı bile almadı hakem heyetine de gittim Sony haklı dedi ?
    Web sitesi görsellerini paylaştım şarj süresi ne çıktı sonuç ? ürünün tahmini değerleri onlar farklı şarj durumlarına göre ürünün şarjının aynı gitmesi beklenemez dendi.
    Firma V3 yerine v4 M5 verdi bana sıfır o da aynı çıktı yani ben ezbere konuşmuyorum yıllarca farklı marka modeli tecrübe ettim ve baya da bu işlerle uğraştım sırf iki telefon etmekle chatten yazmakla olmuyor hocam fakat farklı şekilde de olmuyor.

mesela hakem heyetine gidin ne sonuç çıkacak ? emui 10 vermedi bana cıhazı iade ediyorum paramı almak istiyorum diyin örnek olun bakalım burdaki bütün arkadaşlar organize olmayı deneyelim ne sonuç çıkacak şimdiden belli değil mi ?
    Firmaya güven felan meselesi değil bunun huawei veya samsung ile alakası da yok hala olaya bakış açınız yazılım vermedi güvenmem .

Hangi firma peki ? gidip onu alalım ?
    ben diyeyim firma felan yok o zaman hiçbirini almayarak mı cezalandıracağız?

Android One modelleri GM dışında doğru dürüst yazılım desteği yok hocam yani burda o dediklerinizi herkes yaptı ve herkes en az farklı firmaların farklı üç beş modelini aldı ve kullandı geçtik huaweiyi boşverin onu.
    Spesifik bir marka model verin fabrikasını arayalım dediğiniz tarz garanti varmı öğrenelim diyorum.
    Samsung ,sony, apple, sharp, vestel, xiaomi v.s
    yarın bu firmalardan vakit bulursam birkaçını arayıp buraya ben bizzat yazacağım sizler de arayın bakalım hocam ne tür bilgilere erişeceğiz huawei yi sıkıştırmanın temel yöntemi budur marka çöp güven duymuyorum almayın aldırmayın demekle elimize hiçbirşey geçmiyor ve emin olun geçmeyecek.
    Sorunu herkes farkediyor mesele çözüm için birşeyler yapmaktır.
    Ben 1.5 senedir sadece p20 pro kullandım huawei de şuanki telefonum aynı gemideyiz doğru firmayı kime şikayet edeceğiz hakkımız ise "ki size göre öyle" nerde nasıl arayacağız ?
    bunlar aydınlanır ve cevaplanırsa bir ilerleme kaydedebiliriz.
    yoksa burası sadece kuru laf kalabalığından öteye gidemez hangi marka model olursa olsun.
    Niye tartışalım herkes para verip alıyor emeğinden ekmeğinden artırıyor yani. Temel sorun bir hareket noktası belirlensin ve buna göre hareket edilsin.

Sadece şu "Taahhüt" kısmına cevap vereyim. Cihazı satın aldığınızda yazılı vaat edilen diyorsunuz da bu cihaz hala satışta değil mi? Herkes aynı tarihte almıyor bir cihazı değil mi? Bu cihaza bu yazılımı vereceğiz diye duyuru bu cihaza yazılım desteği verilecek mesajı ile satışlarının düşmemesini sağlamak değil de nedir? Mesela, Huawei şimdiden Emui 10.1 alacak cihazları duyuruyor neden? Bunların hepsi satış stratejisi değil de nedir?
    hocam amiral gemi ve bir alt modellere 2 büyük android güncellemesi verileceği üreticiler tarafından söylenen bir şey değil mi ben öyle hatırlıyorum. güncelleme konusunda apple diyorum başka da bir şey demiyorum. gerçi ben bu modele apple'den geçtim ama pişman değilim. kullanım alışkanlıklarım android'e daha yakın. Apple markasını verimli kullanacaksam ekosistem (macbook, watch vb. falan) kurmam lazım o da ücretler konusunda beni aşar.
  • quote:

Sadece şu "Taahhüt" kısmına cevap vereyim. Cihazı satın aldığınızda yazılı vaat edilen diyorsunuz da bu cihaz hala satışta değil mi? Herkes aynı tarihte almıyor bir cihazı değil mi? Bu cihaza bu yazılımı vereceğiz diye duyuru bu cihaza yazılım desteği verilecek mesajı ile satışlarının düşmemesini sağlamak değil de nedir? Mesela, Huawei şimdiden Emui 10.1 alacak cihazları duyuruyor neden? Bunların hepsi satış stratejisi değil de nedir?
    Forumun bana göre amacı fikir, düşünce ve görüşleri saygı nispetinde "okuyarak" geliştirmektir. Bakış açın yanlış olabilir veya yanlış bir yöntem izliyor da olabilirsin. Sadece ile cümleye başlaman mesela yanlış aynı gemide olma gayesi gütmek isteyen biri gibi değil de sen de huawei yi kötüle kötüleyenler grubunda olalım biz ama çözüm olmasın.
    21 senedir çok çeşitli markaların telefonlarını kullandım. Bunun telefonla da alakası yok hangi ürünü alırsan al yasal hakkın varsa itirazını yaparsın forumdan o markaya sallamak bu markaya çöp demekle ne marka ticari duruşunu değiştirir ne firma mağduriyetini giderici bir adım atar.

Soru 1) Satışta olup olmamasının bir önemi yok arkadaşım yasal hakkın varmı yok mu diyorum araştırdın mı varsa hepimiz aynı yoldan arayalım(üstte bahsettim bu sorundan okusan sormana gerek kalmazdı). P20 nin dönemi huawei ye göre bitti yani bugün de alsan bir esprisi yok 2 büyük abisi olan bir modeli almış oldun bunu bilerek alman lazım yani bir malı almadan evvel önce firmanın tüketici yaklaşımlarını irdelemek lazım ben p20 pro yu alırken android 11 çıkar düşüncesiyle almadım mesela her amiral gemisine ortalama 2 büyük android güncellemesi gelir sonra yolu verirler ki yeni amiral gemisi satılsın.

Soru 2) İlk soru işle aynı mantıkla yazılmış bir soru. P20 lansman 2018 adam p40 ı çıkarmış yani üretimi bile bitmiş cihazın peki adam bunu niye yapıyor tamamen ticari bir karakter oluşturmuş kendine.

Diyor ki ;

P40 alana Android desteğini hızlıca veririm sonra diğerleri gelir(yıl bazında lansmanına göre destek sunuyor yani p50 çıksa idi güncelleme takvimi p40>p30>p20>p10>p9)
    onlara da geciktirerek veririm ki amaç p40 satılsın yani android son sürüm merakı olanları böylece kendime çekerim. İşe yarıyor mu ? tabii ki zaten bu işlerde asıl amaç budur.

Soru 3) Hala ısrarla şunu anlamıyorsun arkadaşım sony örneğimi oku zahmet edip. Eğer okursan "farklı bir marka " adına hakem heyetinin bakış açısını zaten anlattım.

Soru 4) Huawei yazılım desteğini kendi ticari kararlarına göre veriyor ,Samsung da öyle ,Apple da öyle..

Diyelim ki ben bugün Samsung S7 aldım cihaz sıfır ve Samsung Türkiye garantili(cihaz 3 yaşında ama). Cihazda da Android 8 olsun. Samsung firması da güncelleme ile ilgili bir duyuru yaptı fakat benim cihaza güncelleme gelmedi bu durumda ben cihazı yeni aldığım için Samsung Türkiye'yi dava edebilir miyim? Zira 9 sürümünü 1 seneden uzun süredir benim cihaza vermiyor ticari çıkarlarını güderek.
    Samsung'un amacı ne peki ? S9 u almam yani elimdeki S7 yi satmam ve S9 a geçmem. Peki ben buna kızıp S9 alır mıyım hayır gider Apple alırım mesela. Sinirlendim verdim ayarı Apple aldım ..
    Adam bir güncelleme verdi vermesine verdi de benim hafızada yer kalmadı ya da cihaz bilinçli yavaşlatılıyor diye yüklemedim. Apple ne diyor ? yeni modelimi al yeni ios sürümünü yüklü vereyim.
    Bu mesele bu kadar basit yani samsung, apple ve huawei mağduru olarak ya X marka model alıcam ve bu tüketim oyununa paramı kaptırıp sinirlerimi bozacam veya boşverip elimdeki modeli kullanarak "onun tüketim oyununa alet olmayarak" onu cezalandırıp elimdeki cihazı kullanacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

hocam amiral gemi ve bir alt modellere 2 büyük android güncellemesi verileceği üreticiler tarafından söylenen bir şey değil mi ben öyle hatırlıyorum. güncelleme konusunda apple diyorum başka da bir şey demiyorum. gerçi ben bu modele apple'den geçtim ama pişman değilim. kullanım alışkanlıklarım android'e daha yakın. Apple markasını verimli kullanacaksam ekosistem (macbook, watch vb. falan) kurmam lazım o da ücretler konusunda beni aşar.
    Hocam amiral gemilerine genel kanı bu yönde de Sony Z5 e bildiğim bir tane verdi.
    Bende M5 vardı hiç vermedi 6 da bıraktı. P20 pro hala 8 ile başladı 9.1 e güncellendi en son bi ihtimal 10 alır sonrası belirsiz :)

Apple ios grubunda donanım yavaşlattığı kanıtlandı ve dünya çapında para ödedi diye haberlerde okudum.
    Samsung birçok amiral modeline yazılım desteği vermedi S7 var arkadaşta o da öyle kaldı.

Eğer profesyonel fotoğrafçılık düşünülüyorsa bence p40 lite tarzı bir model ile aynasız dslr alınması hem daha ekonomik hem de daha profesyonel sonuçlar üretir.

Evet, burası bir forum! Siz Huaweiden memnunsanız size mutluluklar. Ben kendi düşüncemi belirtme hakkına sahibim ve bir daha Huawei almam diyorum! Bu kararım da beni bağlar!
  • quote:

Evet, burası bir forum! Siz Huaweiden memnunsanız size mutluluklar. Ben kendi düşüncemi belirtme hakkına sahibim ve bir daha Huawei almam diyorum! Bu kararım da beni bağlar!
    Ben huawei nin bu modelinden memnunum ve p20 pro yu herkese tavsiye ederim.
    Kararınız sizi bağlar tabi sayfalarca kötüleyebilirsiniz ben de memnun olan biri olarak aksini söyleme hakkına sahibim.
    apple yavaşlatma konusunda sadece abd'de insanlara para ödeyecek diye biliyorum. insanların beyinlerine telefonum yavaşladı değiştirmem lazım algısını soktu ve onları yeni modellere geçirdi. yeni modellere geçmeyenlere sözde kampanya yapıp 29 dolara batarya değiştirtti. kurduğu komisyon ile bu modelleri kullanan kullanıcılara 25 dolar ödeyeceğini (bunun için toplam ayrılan para 500 milyon dolar) duyurdu. yani bu işten telefon başına 4 dolar kazanarak çıktı. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakabus_ -- 4 Haziran 2020; 10:32:21 >
  • Konuda neler konuşulmuş öyle

Ben baska birsey söyleyeceğim. Az önce telefonu yeniden başlattım. 2 3 dakika sonra bildirim geldi. 229kb sistem ayarları güncellensin mi? Diye.. Güncelledim, telefon tekrar yeniden başladı.. Şu Google uygulamalarının oto yüklenmesini kapatmak için birsey olabilir. Size geldiyse siz de yükleyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.