Şimdi Ara

Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!! (190. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.331
Cevap
35
Favori
222.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    rcs özelliği

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • RCS özelliği android telefonların çoğunda varmı ?
  • Bana henüz güncelleme gelmedi, bekliyorum bakalım

• Son üç gündür devre dışı bıraktığım uygulamalar kendiliğinden aktif olmaya başladı. Chrome, Google fotoğraflar ve Duo uygulamasını kullanmadığım için devre dışı bırakmıştım ama üç gündür kendiliğinden aktif oluyor. Ben devre dışı bırakıyorum sonra bakıyorum tekrar aktif olmuş. Android system webview den kaynaklı olabileceğini düşündüm. Onun son güncellemesinden sonra böyle oldu, onu da güncellemiyorum ondan kaynaklıdır diye ama güncelleme yapmadığım halde bugün yine oldu. Başına gelen ya da çözümü bilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mell88

Son üç gündür devre dışı bıraktığım uygulamalar kendiliğinden aktif olmaya başladı. Chrome, Google fotoğraflar ve Duo uygulamasını kullanmadığım için devre dışı bırakmıştım ama üç gündür kendiliğinden aktif oluyor. Ben devre dışı bırakıyorum sonra bakıyorum tekrar aktif olmuş. Android system webview den kaynaklı olabileceğini düşündüm. Onun son güncellemesinden sonra böyle oldu, onu da güncellemiyorum ondan kaynaklıdır diye ama güncelleme yapmadığım halde bugün yine oldu. Başına gelen ya da çözümü bilen var mı?
    dediğiniz uygulamaları ben de kullanmıyorum (chrome yerine brave kullanıyorum) bende de devredışı ve kontrol ettim tek tek hepsi devredışı. başka birşey vardır telefonunuzda.

uzun zamandır temizlik yapmıyorsanız optimizer den temizlik yapıp, bi restart edin telefonunuzu. eğer sistemsel birşeyler yüklediyseniz onlar da etkiliyor olabilir.

• mikailc78 kullanıcısına yanıt
    Uygulama yüklemedim harici bi uygulama ile alakası olduğunu sanmıyorum. Optimize yaptım yeniden başlattım bir kaç saat çıkmadı sonra yine çıktılar çıldıracam 🤣 Tekrar devre dışı bıraktım. Ama şöyle bişi var her devre dışı bıraktıktan bir süre sonra Android webview güncellemesi geliyor 🤔

• quote:

Uygulama yüklemedim harici bi uygulama ile alakası olduğunu sanmıyorum. Optimize yaptım yeniden başlattım bir kaç saat çıkmadı sonra yine çıktılar çıldıracam 🤣 Tekrar devre dışı bıraktım. Ama şöyle bişi var her devre dışı bıraktıktan bir süre sonra Android webview güncellemesi geliyor 🤔
    bende öyle bir sorun yok dostum. arkaplanda harekete geçiren birşey vardır illa ki. yoksa sen durdurduktan sonra açılmaması gerekiyor. bu arada açılsa da çok birşey farketmez aslında. zaten yakında 10 sürümü çıkacak, temiz kurulum için hard format atacağız.. sıfırdan kurarsın herşey düzelir..
  • Mell88 kullanıcısına yanıt
    İlginçtir, ben de aynı şekilde duo ve chrome u devre dışı bıraktım fakat kendi kendilerine aktif olup ana ekrana gelmişler.

• The_Wolfist kullanıcısına yanıt
    Işte beklediğim cevap 🤣 Yanıma hoş geldin hocam.

• Az önce telefona hard reset atmaya çalıştım fakat atamadım. Bende telefonu sıfırla dedim şu an ayarları yüklüyorum, bakalım ne olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_Wolfist

Az önce telefona hard reset atmaya çalıştım fakat atamadım. Bende telefonu sıfırla dedim şu an ayarları yüklüyorum, bakalım ne olacak
    nette falan bir sürü videosu var, p20 hard reset yazarsan çıkar.

atladığın olursahttps://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=135866037 mesajına bir göz gezdir dostum. gereksizleri devredışı bırakmayı unutma tekrardan.
    Daha önce defalarca Hard reset attım fakat bu sefer ilginçtir wipe data/factory kısmında yes butonu çıkmadı.

• chrome fotograflar ve duo uygulaması bende de yükleniyor kafasına göre. bunu büyük ihtimalle market yükletiyor zorla. (market otomatik güncellemeler kapalı olduğu halde)

huawei yeni programlar tanıtınca, google da atağa geçti, programlarından vazgeçmiyor, telefonunda eksik program varsa izinsiz şartsız şurtsuz yükletiyor..
    Android system web view devre dışı bırakırsanız chrome u bırakamıyorsunuz. Keza chorme u bırakırsanız Web view i bırakamıyorsunuz. Web view aktif olursa eğer diğer uygulamaları tetikliyor. Ben webview, Duo, ve fotoğrafları devre dışı bıraktım. Chorme aktif mecburi olarak ama kullanmıyorum, Opera kullanıyorum. Şimdilik tekrar aktif olmadılar.

• quote:

Android system web view devre dışı bırakırsanız chrome u bırakamıyorsunuz. Keza chorme u bırakırsanız Web view i bırakamıyorsunuz. Web view aktif olursa eğer diğer uygulamaları tetikliyor. Ben webview, Duo, ve fotoğrafları devre dışı bıraktım. Chorme aktif mecburi olarak ama kullanmıyorum, Opera kullanıyorum. Şimdilik tekrar aktif olmadılar.
    tekrar devredışı bıraktım. kullanmak istemiyorum chrome u ve diğerlerini

olan bizim telefonlara olacak ne yazık ki.. huawei HMS yi yükletiyor, google kendi servislerini güncelletiyor. iki kesim de bilgi depoluyor, ekstra yoğunluk olacak telefonda. p40, google servissiz ne yazık ki şuan iyi değil. çoook yol alması gerekiyor. eksik uygulamaları var. teknoloji bilmeyen birisi youtube u açamaz yani. uygulaması yok. harici indirmek falan gerekecek.

sanıyorum huawei macerası biter, en azından benim için bitiyor. yeni çıkan telefonları pahalı, düz P serisi bile 8500 tl lerden satılıyor.

bakalım çözüm olarak ne üretecek huawei, bayramdan sonra mail atacam adamlara.

p20 ailesi olarak bayramınız da kutlu olsun

• Arkadaslar herkese iyi bayramlar.

Telefonu orijinal sarj aletiyle sarja takinca ekranda hizli sarj mi
    Supersarj mi hangisi yaziyor.
    Benim telefonda hizli sarj yaziyor normalde nasildi hatirlayamadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese iyi bayramlar p20 serisi için android 10 güncellemesi avrupada kademeli olarak başladı türkiye için haziran 2.haftası deniliyor avrupa cihazı olan kontrol yapabılırmı acaba
  • cyni3 C kullanıcısına yanıt
    İyi bayramlar hocam. Az evel denedim süperşarj yazıyor

• Hocam bu gidişle zor gibi... Şubat ayından beri bekliyoruz

• P20 Android 10 yazılımını kasıtlı vermediler, P40 satmak dertleri, bir daha Huawei alırken bir milyon kere düşünürüm!
  • 
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.