Şimdi Ara

Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!! (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.331
Cevap
35
Favori
222.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben fark göremedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coxackie

Ben fark göremedim.
    Grafiklerde iyileştirme var

• quote:

Orijinalden alıntı: kyaman06

Grafiklerde iyileştirme var

Alıntıları Göster
    Doğrudur. Dikkat etmedim ben.

• RİDEN7 R kullanıcısına yanıt
    Hocam sanırım turkcell bizim cihazı volte uyumlu listesine eklememiş. Turkcellin belirttiği cihazlardan birine simini takıp o mesajı atarak volte açan kişiler vardı. Eğer öyle bir cihaza erişiminiz varsa deneyebilirsiniz.

• performans artışı pek yok gibi benim telefonda...

Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

performans artışı pek yok gibi benim telefonda...

Az daha iyi
  • yeni güncellemede ne fark var beyler indiriyimmi kafam karışık
  • RandomT R kullanıcısına yanıt
    Ok.

• Ok

• 3DMark, PCMark ve VRMark gibi popüler performans testi uygulamalarını geliştiren UL Benchmarks, Huawei P20'nin listeden kaldırılmasıyla ilgili bir açıklama yayınladı ve kendi testlerinde AnandTech'in keşiflerinin doğru olduğunu gördüklerini söyledi. Bunun ardından firma, P20 Pro, P20, Nova 3 ve Honor Play'i listeden kaldırdı.

UL Benchmarks'a göre Huawei'nin telefonlarında sadece 3D Mark uygulamalarında çalışan gizli bir performans modu bulunuyor. Bu modda telefonun pil kullanımını ve ısıyı dengede tutan önlemleri devre dışı kalıyor ve mümkün olan en çok güç kullanılıyor. UL Benchmarks, 3D Mark'ın herkese açık sürümüyle özel bir sürümünün verdiği sonuçları karşılaştırdığında ise puanın yüzde 47'ye kadar arttığını gördü.

Telefonlardaki "yüksek performans modu" hile olmasa da UL Benchmarks'ın hız testi kurallarına göre bu modların hız testi sırasında kapatılması gerekiyor.

Huawei UL Benchmarks'in bulgularının ardından "kullanıcılara 'performans moduna' erişim sunacaklarını, böylece gerektiğinde maksimum gücü kullanabileceklerini" söyledi. Huawei'nin böyle bir modu hile yaparken yakalandığı için mi sunacağı ve böyle bir seçeneğin cihaza kalıcı hasar verip vermeyeceği bilinmiyor.

İntertette okudum

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chemm30

3DMark, PCMark ve VRMark gibi popüler performans testi uygulamalarını geliştiren UL Benchmarks, Huawei P20'nin listeden kaldırılmasıyla ilgili bir açıklama yayınladı ve kendi testlerinde AnandTech'in keşiflerinin doğru olduğunu gördüklerini söyledi. Bunun ardından firma, P20 Pro, P20, Nova 3 ve Honor Play'i listeden kaldırdı.

UL Benchmarks'a göre Huawei'nin telefonlarında sadece 3D Mark uygulamalarında çalışan gizli bir performans modu bulunuyor. Bu modda telefonun pil kullanımını ve ısıyı dengede tutan önlemleri devre dışı kalıyor ve mümkün olan en çok güç kullanılıyor. UL Benchmarks, 3D Mark'ın herkese açık sürümüyle özel bir sürümünün verdiği sonuçları karşılaştırdığında ise puanın yüzde 47'ye kadar arttığını gördü.

Telefonlardaki "yüksek performans modu" hile olmasa da UL Benchmarks'ın hız testi kurallarına göre bu modların hız testi sırasında kapatılması gerekiyor.

Huawei UL Benchmarks'in bulgularının ardından "kullanıcılara 'performans moduna' erişim sunacaklarını, böylece gerektiğinde maksimum gücü kullanabileceklerini" söyledi. Huawei'nin böyle bir modu hile yaparken yakalandığı için mi sunacağı ve böyle bir seçeneğin cihaza kalıcı hasar verip vermeyeceği bilinmiyor.

İntertette okudum
    vay bubaaaan kemüğüne

• quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

performans artışı pek yok gibi benim telefonda...

Benim niye böyle 128

Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyaman06 -- 8 Eylül 2018; 15:53:44 >

• kyaman06 kullanıcısına yanıt
    Bu kadar fark olması normal hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakabus_ -- 9 Eylül 2018; 7:28:56 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RandomT

Hocam sanırım turkcell bizim cihazı volte uyumlu listesine eklememiş. Turkcellin belirttiği cihazlardan birine simini takıp o mesajı atarak volte açan kişiler vardı. Eğer öyle bir cihaza erişiminiz varsa deneyebilirsiniz.
    Kendi sim kartımı p20 proya taktım volte geldi.
    Mesaj attım dediğiniz gibi 2222'ye
    "4.5G HD ses aboneliğinden yararlanabilmek için cihazınızın 4.5G HD ses uyumlu ve Turkcell şebekesince desteklenir olması gerekmektedir."
    diye mesaj geld
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jakabo34

Kendi sim kartımı p20 proya taktım volte geldi.
    Mesaj attım dediğiniz gibi 2222'ye
    "4.5G HD ses aboneliğinden yararlanabilmek için cihazınızın 4.5G HD ses uyumlu ve Turkcell şebekesince desteklenir olması gerekmektedir."
    diye mesaj geld

Alıntıları Göster
    kamera kalitesi düşmüş sanki varmı öyle durum sizdede
  • quote:

Orijinalden alıntı: veilben

Alıntıları Göster
    pro mu var

• quote:

Orijinalden alıntı: veilben

Alıntıları Göster
    Banada düşmüş gibi geldi

• karakabus_ K kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar yeni bir cihaz almayı düşünüyorum p20 ve ıphone 7 plus arasında kaldım.Sizce hangisini almalıyım 2 telefonu da kullanan arkadaşlar varsa özellikle bi yardımcı olabilirler mi.Daha önce ıphone 5s kullanıyordm.Yeni gelen güncellemelerle falan baya şikayeti olan arkadaşlar var p20 den.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chemm30

Banada düşmüş gibi geldi

Alıntıları Göster
    Güncellemeyi yapmayayım o zaman.Bir de bu facebook videoları sanki blur efekti gibi görüntüleri kötü anlamadım :/
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.