Şimdi Ara

Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!! (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.331
Cevap
35
Favori
222.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Trextas

8.1 sürümden beri 9 dahil p20 cihazına tam uyumlu dark tema bulamıyorum ne yüklediysem piyasadaki temalardan hep yazılarda görünüme sorunlu. Telefonumu dark temalı kullanamıyorum bu yüzden. Ayrıca parmak izi okuyucusu ve onu kullanarak sistem gezintisi 9.0.0 güncellemesinden beri kötü çalışıyor memnun değilim açıkçası
    Parmak izlerın çok net ise elin ıslak kremlı yada terlemıs iken tanıtma zor olabilir ilk izleri kaydederkende bu şekilde kaydetmemeye dikkat et. Veya tam tersi izlerın az ise elini hafif nemlendırerek kaydet. Mesela parmak izlerın çok net ve ellerin çok terlıyorsa fazla bastırmamaya çalış hatta kaydederkende bu şekilde kaydetmeye çalış çünkü çamur gibi çıkabilir izlerın.

Günde 50-60 kişinin parmak izinı aldığım zamanlar oldu :D

Tema kısmındaki yazı sorununa şöyle bi çözüm deneyebilirsin. Ayarlarda yüksek kontrastlı metin(deneysel) seçeneği var. Bi dene stabil olursa öyle kullan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmancan71 -- 8 Ocak 2019; 16:20:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mikailc78 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler temayı indirip kurucam. Sadece sorunsuz memnuniyetle kullandığım parmak izi okuma ve beraberindeki sistem gezintisi artık eskisi gibi akıcı çalışmıyor bilemedim sadece farkedilir derecede olduğu için paylaşma ihtiyacı hissettim 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • osmancan71 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim deneyeceğim 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yazı stilleri için para vermeyin. fontu bana söyleyin, yardımcı olmaya çalışayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikailc78 -- 8 Ocak 2019; 19:43:15 >
  • Arkadaslar arka planda calisan ama kullanmadigimiz uygulamalari nasil kapatiyorduk ?

Bir de ekran koruyucu kullaniyormusunuz ? Orijinali iyiydi ben baska bir tane yapistirdim dokunmatigi etkiliyor, koruyucu olmadan kullanan var mi ? Cam kalitesi cizilmeye karsi nasil ?

• quote:

Orijinalden alıntı: cyni3

Arkadaslar arka planda calisan ama kullanmadigimiz uygulamalari nasil kapatiyorduk ?

Bir de ekran koruyucu kullaniyormusunuz ? Orijinali iyiydi ben baska bir tane yapistirdim dokunmatigi etkiliyor, koruyucu olmadan kullanan var mi ? Cam kalitesi cizilmeye karsi nasil ?
    ayarlar / pil/ uygulama başlatma.. arka planda açlışmasına izin vermezsen bildirim de gelmez ona göre programları ayarla..

ekran koruyucu kullanıyoruz, kullanmalısın da zaten. herhangi bir dükkandan aldığın 10 liralık cam tabii ki etki eder. spigen rugged armor ve spigen p20 temperli cam kullanıyoruz. bence sen de almalısın. hep söylüyorum. 5 liralık kılıf ve 10 liralık cam sizin telefonunuzu korumaz. camı kırılsa en az bin liradır.

spigeni kendim kullanıyorum memnunum. 5 liraya da güzel bi kılıfçıya taktırdım. ben yapabilirim dersen kendin de takabilirsin.

cam isterse gorilla glass 10 olsun. çi-zi-li-yor. cam kullanmak en mantıklısı..

Sagolun, ben ekran koruyucuya 8 euro verdim ama orijinal daha iyiydi.

Bu ram kullanimi sizde nasil ortalama 1.3 veya 1.5 gb bos ram gorunuyor.

Sosyal medya kullanmiyorum, sadece WhatsApp.

Radyo, navigasyon buna benzer bir kac program daha yuklu.

• quote:

Orijinalden alıntı: cyni3

Sagolun, ben ekran koruyucuya 8 euro verdim ama orijinal daha iyiydi.

Bu ram kullanimi sizde nasil ortalama 1.3 veya 1.5 gb bos ram gorunuyor.

Sosyal medya kullanmiyorum, sadece WhatsApp.

Radyo, navigasyon buna benzer bir kac program daha yuklu.
    Yurtdisindan farklı markalar alabilirsiniz ama spigen kalitelidir. Eski telefonumda da spigen kılıf vardı. Spigen.com yada com.tr sitesine girerek çıkardıkları ürünleri inceleyebilirsin (nano liquid önermem)

Radyo dinlemek için tunein vardı, onu da engellediler saçma sekilde. Radyo artık çalışmıyor. Sosyal medya olarak face kullanıyorsanız lite sürümünü kurun. Kendi orjinal programı cok ram yiyor, hala oturmuş bir uygulama değil, habire yeni biseyler ekleniyor, ram miktarı da artıyor dolayısıyla. Ram bende 2 gb civarı. 1.5 a düştüğünü görmedim pek..

Harita için Google maps iyidir, ikinci olarak Nokia nin navigasyonu "here" yi öneririm. Çoğu insan yandex i kullanıyor ama ben sevemedim bir türlü.

Ram konusuna fazla takılmayın bence. Siz de oyun oynamıyorsunuz çünkü.

Tunein radyo var ben onu kullaniyorum, bir sorun yok calisiyor, hic bir sosyal medya kullanmiyorum ve telefonumda yuklu de degil.

WhatsApp haric, eger sosyal medya sayarsak.

Haklisiniz en iyi calisan google maps ozellikme trafik durumu konusunda.

• B195 3 haftaya gelir herhangi bir değişiklik yok bilgi verilmemiş

Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!!

• karakabus_ K kullanıcısına yanıt
    Malesef dediğiniz olmadı..
    Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!!
  • Ekrana yansıtma olayını ben,m philips TV' de olmuyor ama Turkcell T50 ve GM6 da anında oluyor. Ama komşuların TVlerini koridorda gezerken buluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasit019

Ekrana yansıtma olayını ben,m philips TV' de olmuyor ama Turkcell T50 ve GM6 da anında oluyor. Ama komşuların TVlerini koridorda gezerken buluyor.
    İlk önce tv nin menüsünden ekran yansıtmaya girip, sonra telefondan arama yaptınız mı?
    Dediğiniz gibi bende de görmüyor başta, fakat telefon benim tv hariç çevremdekileri tvleri görüyor.
    Sony tv de ekran yansıtma menusune geçince görüyor sadece, ilginç..
  • hocam acaba değişik bir sistem mi var yeni nesil TV'lerde? evde wifi olmadan ve telefondan WİFİ'yi elle açmadan sadece kablosuz projeksiyon özelliği açarak bağlandığım TV modeli LG 43UJ630V. hatta direkt tv izlerken bağlanıyor, ekranda 5 sn. uyarı veriyor bağlanmak isteyen cihazın adını göstererek..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakabus_ -- 9 Ocak 2019; 11:14:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

hocam acaba değişik bir sistem mi var yeni nesil TV'lerde? evde wifi olmadan ve telefondan WİFİ'yi elle açmadan sadece kablosuz projeksiyon özelliği açarak bağlandığım TV modeli LG 43UJ630V. hatta direkt tv izlerken bağlanıyor, ekranda 5 sn. uyarı veriyor bağlanmak isteyen cihazın adını göstererek..
    1 hafta oldu TV yi değiştireli.(Sony 55XF9005 modeli)
    Belki LG ye mahsusdur bilemedim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

telefonda tek sıkıntı ön kameranın güzelleştirme modunu kapatsanız da yine de gerçekten farklı göstermesi. test yapanlar bunu söylediler, kendini çektiğinde de bu açık şekilde görülüyor. pro modunda herşey var dostum. o da kesmiyorsa seni aklıma gelen bir uygulama yok malesef. google kamera kullanılıyor mu bizde bilmiyorum. pie güncellemesi ile kamera kısmının iyileştiğini söyleyen arkadaşlar var. onu da tam test etme şansım olmadı

Alıntıları Göster
    Teşekkürler hocam pie gücellemesinden sonra da test ettim ama sonuç değişmedi.Özellikle portre modu belirgin düzeyde photoshop yapıyor fakat açıklık modunda bir nebze doğallık yakalıyorum eğer tam doğallık istiyorsam pro modda ham formatta çekiyorum makineyi yorsa da..belki ilerde düzeltirler hayırlısı diyelim

• quote:

Orijinalden alıntı: badunknown

Aynı fotoğrafa bilgisayarda da baktınız mı? Sanki bana huawei fotoğraf galerisi öyle gösteriyormuş gibi geldi. Daha karşılaştırma yapmadım.

Alıntıları Göster
    Evet hocam ilk etapta sizin gibi düşündüm sonra bilgisayarda renkleri iyi veren bir monitörde test ettim. Hatta telefon üzerinden netlediğim yerlerde bilgisayarda baktığımda hem genel anlamda netlikte hem de odak noktasında sorunlar gördüm Pro modeli de çok farklı değil bu arada ama yine de hakkını vereyim iyi iş çıkarıyor.

• Arkadaşlar değerli form üyeleri bu tam ekran olunca hep yanlardan kırpılmış oluyor yazılar gözükmüyor bunun çözümünü anlatabilecek varmı yardım lütfen acilll
  • quote:

Orijinalden alıntı: fztazc

B195 3 haftaya gelir herhangi bir değişiklik yok bilgi verilmemiş

https://www.full-repair-firmware.com/2019/01/firmware-EML-L09.html

Bu sitede yayınlamışlar ama bizim cihaz içinmi bilemedim.İnceleyebilirmisiniz.

• Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!!

• 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.