Şimdi Ara

Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!! (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.331
Cevap
35
Favori
222.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rasit019

Arkadaşlar bişey gördüm Google fotoğraflara girince arama yapılan yerde yayınla simgesi gözüktü telefondaki resimleri TV ye yansıttı ama resim kalitesi çok bozuk olarak. Onun haricinde başka bir program açınca olmuyor.

aynı ağ a bağlı olunca youtubeda da aynı işaret çıkıyor. yayınla düğmesi o :) programa özeldir. her program o desteği vermez. eğer teli komple yayınlamak istiyorsan "kolay projeksiyon" özelliğini açıp teli bağlaman gerekir.

• Projeksiyon Benim TV yi görmüyor. YouTube ve Google fotoğraflarda sorun yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rasit019 kullanıcısına yanıt
    demek ki bu yazılımsal bir sorun. bende sadece benim telefonda var sanıyordum. müşteri hizmetlerine bu durumu sordum, 2 tane çözüm önerisi sundular, olmadığını söyleyince, isterseniz telefonu servise gönderin, demişlerdi. bende telefonsuz kalamayacağım için göndermedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

demek ki bu yazılımsal bir sorun. bende sadece benim telefonda var sanıyordum. müşteri hizmetlerine bu durumu sordum, 2 tane çözüm önerisi sundular, olmadığını söyleyince, isterseniz telefonu servise gönderin, demişlerdi. bende telefonsuz kalamayacağım için göndermedim.
    tvnizin marka modeline göre ilgili siteye girip yazılımı var mı bakın derim. eğer tv nin içinden yazılım güncellemesi yapılabiliyorsa bir kontrol edin. hatta sitedeki sürümle tvdeki son sürümleri kıyaslayın (bazen düşmüyor tv nin otasına)

her tv de bütün özellikler yok. mesela kimisinde hd uydu alıcısı var, kimisinde yok, kimisinde miracast var kimisinde nfc.. yeni tvlerde akıllı kumanda adı altında bluetooth ile bağlantı var mesela. tv nin özelliğiyle alakalı biraz da.

telefonda sorun olup olmadığını anlamak için yakın zamanda (1-2 sene içerisinde samsung yada lg) bir tv sahibi olan arkadaşınızı ziyarete gidebilirsiniz. screen share adı altındaki (lg için konuşuyorum) bölüme girip ekran paylaş özelliğini açıp tv ye bağlamanız. eğer bağlanırsa sorun tvde dir. bağlanmazsa sorun yazılımsal olarak telefondadır.

hatta büyük teknosaya gidip ordaki huawei çalışanına durumu anlatsanız o bile yardımcı olacaktır ( tabii aynı ağ üzerinde olmanız gerekiyor) teknosanın interneti var mıdır, size verirler mi şifreyi bilmem fakat mobil interneti paylaşmak da paralı idi en son. aklınızda bulunsun.

herkese mutlu haftasonları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikailc78 -- 12 Ocak 2019; 1:13:40 >

• Beyler telefonumda yüz tanıma var parmak izi de var fakat telefonu eline alan biri ekranı kaydırarak açabiliyor ne yaptıysam ayarlayamadım ne yapmam lazım bilen var mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kullandığım kılıf.
    https://tr.aliexpress.com/item/I-in-huawei-P20-k-l-f-NILLKIN-S-per-Buzlu-PC-sert-Kalkan-arka-kapak/32862605439.html?spm=2114.13010708.0.0.298e4c4dT0tYyE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakabus_ -- 15 Ocak 2019; 9:1:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

kullandığım kılıf.
    https://tr.aliexpress.com/item/I-in-huawei-P20-k-l-f-NILLKIN-S-per-Buzlu-PC-sert-Kalkan-arka-kapak/32862605439.html?spm=2114.13010708.0.0.298e4c4dT0tYyE
    hocam sert rubber kılıf çizilme falan yapıyor mu kasada
  • kyaman06 kullanıcısına yanıt
    Benim kullandığım kılıf yapmıyor
    Kadifemsi bir dokunma hissi veriyor

• karakabus_ K kullanıcısına yanıt
    Hocam nasıl bir kılıf kullanıyorsunuz? Yeni bir kılıf alma niyetim var. Cihazın kamerasını koruyabilecek bir şeyler bakıyorum. Sizin kılıfınızın linkini atabilir misiniz? Bir de kameraları iyi koruyor mu?

• RandomT R kullanıcısına yanıt
    hocam öncelikle kullandığım kılıfları kamerayı koruduğuna emin olduktan sonra alıyorum. kamera çıkıntısının altında kalan kılıfları almıyorum. benim kullandığım kılıfın üst ve alt tarafı açık. bu yüzden ekran ve kenarlarında toz parçacıkları toplanmıyor.

https://tr.aliexpress.com/item/I-in-huawei-P20-k-l-f-NILLKIN-S-per-Buzlu-PC-sert-Kalkan-arka-kapak/32862605439.html?spm=2114.13010708.0.0.18a94c4dEwqh3p
  • quote:

Orijinalden alıntı: RandomT

Hocam nasıl bir kılıf kullanıyorsunuz? Yeni bir kılıf alma niyetim var. Cihazın kamerasını koruyabilecek bir şeyler bakıyorum. Sizin kılıfınızın linkini atabilir misiniz? Bir de kameraları iyi koruyor mu?
    spigen in rugged armor ve slim armor modelleri kamerayı koruyor. rugged in çok kalın olmaması için 0.3 milim kadar kameradan daha yüksekte. koruyor yani. spigenin sitesinden yada hepsiburadadan bakabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarioktay

Beyler telefonumda yüz tanıma var parmak izi de var fakat telefonu eline alan biri ekranı kaydırarak açabiliyor ne yaptıysam ayarlayamadım ne yapmam lazım bilen var mı
    kaydırarak açma açık kalmıştır. ayarlar / güvenlik / yüz tanıma ya gir. kilidi doğrudan aç işaretli olacak. parmak izi kilidine gel. orada cihazın kilidini aç açık olacak.

bendeki ayarlar böyle. sende farklıysa böyle yapabilirsin. aydınlık bir ortamda yüz kilidini kaldır, telefona restart yap, sonra tekrardan yüz kilidi tanımlayıp yukarıdaki ayarları yap bakalım. çözülmesi lazım..
  • Pro konusunda paylaşılmış
    Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyaman06 -- 13 Ocak 2019; 18:34:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyaman06

Pro konusunda paylaşılmış
    Güncelleme özelliği olarak söylüyor resmi changelogda saçmalamış.

• Ekranı TV' ye yansıtmada şöyle bir uygulama buldum. Google Home ile cihazi ekledim ve profilden ekranı TV' ye yansıta tıklayınca tamamen ekran yansıdı TV' ye fakat ekran görüntüsü çok bulanık 360P gibi
  • mikailc78 kullanıcısına yanıt
    Tamam kardeşim sağolasın hallettim smart lock açıkmış ondan yapıyormuş

• Merhabalar
    EML-L09C432E7R1P11B197 (9.0.0.197) - Europe Update dosyası

https://www.getdroidtips.com/huawei-p20-android-9-0-pie/

sitesinde yayınlanmış bunu indirip p20 ye nasıl yükleyebiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xstudio1972

Merhabalar
    EML-L09C432E7R1P11B197 (9.0.0.197) - Europe Update dosyası

https://www.getdroidtips.com/huawei-p20-android-9-0-pie/

sitesinde yayınlanmış bunu indirip p20 ye nasıl yükleyebiliriz.
    Ben baktım onaylanmamış not approved diyor.Type-c indirip yapmak gerek herhalde.
    Aklımda eski sürüm olarak 164 iyi 168 kamera kötü 166 batarya hızlı gidiyor :) 128 nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyaman06 -- 14 Ocak 2019; 13:14:26 >
  • kyaman06 kullanıcısına yanıt
    Ben aslında nasıl yükleriz onu soruyordum biraz yeniyim update dosyasını indirip nasıl yükleyebiliriz.Otayı beklemeden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyaman06

Ben baktım onaylanmamış not approved diyor.Type-c indirip yapmak gerek herhalde.
    Aklımda eski sürüm olarak 164 iyi 168 kamera kötü 166 batarya hızlı gidiyor :) 128 nasıl?

Alıntıları Göster
    Ben aslında nasıl yükleriz onu soruyordum biraz yeniyim update dosyasını indirip nasıl yükleyebiliriz.Otayı beklemeden.
  • 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.