Şimdi Ara

Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!! (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.331
Cevap
35
Favori
222.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: veilben

burdan nasıl ayarlanacak
  • Merhaba arkadaşlar telefonumda garip bir sorun var. Kafasına göre bazen titriyor. Herhangi bir bildirim olmamasına rağmen titremesi bir garip. Bir uygulamadan olduğunu düşünüyorum ama bulamadım. Başıma

Başına böyle bir şey gelen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mikailc78 kullanıcısına yanıt
    Dün gece geldi güncelleme 😊
    Biraz ilginç geldi kurcalıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

tam ekran olunca uygulama bizim ekran boyutunu desteklemiyordur. aynı sorun instagram hikayelerinde de benim başıma geliyor, kenarlardan kırpılmış şekilde oluyor. bazı uygulamalarda klavye, yazılan yerin önüne geçiyor falan. ya tam ekran kullanmayacaksın ya da uygulamanın güncellenmesini bekleyeceksin. başka şeçenek yok şuan

• Benim farklı bir problemim var.Dosya kasası şifresini unuttum.Şifremi unuttum diyince ıkı soru soruyor onları da unuttum ne yapabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: RandomT

Merhaba arkadaşlar telefonumda garip bir sorun var. Kafasına göre bazen titriyor. Herhangi bir bildirim olmamasına rağmen titremesi bir garip. Bir uygulamadan olduğunu düşünüyorum ama bulamadım. Başıma

Başına böyle bir şey gelen var mı?
    büyük ihtimalle bildirim almak istemediğin uygulamanın birinden bildirim geliyordur. tek tek uygulamalara bakman lazım. hangilerini engelledin ve hangilerinde bildirim istemedin. sık kullandığın uygulamalara bakmaktan başla. mesela twitter, face yada instagram..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BenKimimKimimBen

Benim farklı bir problemim var.Dosya kasası şifresini unuttum.Şifremi unuttum diyince ıkı soru soruyor onları da unuttum ne yapabilirim?
    şifreyi unut, soruyu unut, ben olsam ben de açılmam ya hatırlayacaksın, yada kasanın içindekilere elveda diyeceksin. maille falan kurtarma varsa onu denemelisin. hiç kasayı kullanmadım ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: BenKimimKimimBen

Dün gece geldi güncelleme 😊
    Biraz ilginç geldi kurcalıyorum.
    iphone gibi olan sistem düğmesi güzel, alttan çekince uygulama kapanıyor falan. alışması biraz zaman alıyor ama.. geri için ekranı çiziyorsun falan. güzellikler göreceli birşey :) ekran yönetimini açarsan belli bir saatten sonra kullanamıyorsun telefonu. o da güzel birşey aslında, çok kurcalamıyorsun ( çok acil birşey olursa ek süre alıyorum)
    Haksızlık ya :/
    Mail kurtarma seçeneği falan da yok.Huawei ye mail atayım belki işe yarar.

Ben sevdim ya güzel olmuş :)

Hocam sorunu buldum sanırım. İndirme Yöneticisi yüzünden oluyormuş. Notification log diye bir uygulama indirip hangi uygulamaların bildirim gönderdiğine baktım. Arada hiç öyle bir bildirim gelmemesine rağmen indirme yöneticisi saçma sapan bildirimler göndermiş. Onun bildirimlerini kapatınca kesildi. Eğer başına böyle bir şey gelen varsa ilk önce o uygulamaya baksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

tam ekran olunca uygulama bizim ekran boyutunu desteklemiyordur. aynı sorun instagram hikayelerinde de benim başıma geliyor, kenarlardan kırpılmış şekilde oluyor. bazı uygulamalarda klavye, yazılan yerin önüne geçiyor falan. ya tam ekran kullanmayacaksın ya da uygulamanın güncellenmesini bekleyeceksin. başka şeçenek yok şuan

Alıntıları Göster
    tam ekranı nasıl kapatacağız peki hocam
  • quote:

tam ekranı nasıl kapatacağız peki hocam

Alıntıları Göster
    Tam ekranı kapatamazsin ki.. Tam ekran olabilecek uygulamalar orada gözüküyor zaten. Eğer altta geri tuşu falan gozukmuyorsa ayarlar / sistem / sistem gezintisi bölümünden ayarlayabilirsin.

• quote:

Tam ekranı kapatamazsin ki.. Tam ekran olabilecek uygulamalar orada gözüküyor zaten. Eğer altta geri tuşu falan gozukmuyorsa ayarlar / sistem / sistem gezintisi bölümünden ayarlayabilirsin.

Alıntıları Göster
    tam ekran kullamıycaksınız demişsiniz nasıl kullanmıycaz
  • Yeni kılıf geldi... Hastalık oldu bende

Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!! Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!!

• quote:

tam ekran kullamıycaksınız demişsiniz nasıl kullanmıycaz

Alıntıları Göster
    uygulama tam ekran demek, standart kullanımdaki ekranın hepsini kaplamasıdır. yani youtube da bir videoyu tam ekran yaptığınızı düşünün. geri gitmek için kenardan çekmek gerekiyor ya hani. onunu gibi..

gezinti düğmesi bölümünden alttaki geri tuşlarını kapatırsanız zaten otomatikman tam ekran oluyor. bazı uygulamalar tam ekran olsun bazıları normal olsun diyorsan da uygulamanın desteklemesi lazım bunu.

umarım aynı şeyden konuşuyoruzdur

• quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

Yeni kılıf geldi... Hastalık oldu bende

güle güle kullanın. yalnız hocam kameranın o çıkıtnısını kapatmıyor olabilir. dikkatli kullanmakta fayda var :)

• quote:

uygulama tam ekran demek, standart kullanımdaki ekranın hepsini kaplamasıdır. yani youtube da bir videoyu tam ekran yaptığınızı düşünün. geri gitmek için kenardan çekmek gerekiyor ya hani. onunu gibi..

gezinti düğmesi bölümünden alttaki geri tuşlarını kapatırsanız zaten otomatikman tam ekran oluyor. bazı uygulamalar tam ekran olsun bazıları normal olsun diyorsan da uygulamanın desteklemesi lazım bunu.

umarım aynı şeyden konuşuyoruzdur

Alıntıları Göster
    gezinti çubuğunu açtım yine aynı instagramda yazılar kesik çıkıyor

• quote:

gezinti çubuğunu açtım yine aynı instagramda yazılar kesik çıkıyor

Alıntıları Göster
    heh işte :) aynı şeyden bahsediyoruz. instagramda sıkıntı var. güncelleme alması gerekiyor. mate 20 lite olan arkadaşımda android 8.2 var. onda da -hikayeler özellikle- kesik kesik.. güncelleme bekleyeceğiz.
  • Arkadaşlar bişey gördüm Google fotoğraflara girince arama yapılan yerde yayınla simgesi gözüktü telefondaki resimleri TV ye yansıttı ama resim kalitesi çok bozuk olarak. Onun haricinde başka bir program açınca olmuyor.

Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!!

• 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.