Şimdi Ara

Huawei P10 serisi: Yine çok iddialı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
1
Favori
5.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • P10'un P9 ile aynı boyutta olup daha büyük ekran bekliyordum. G6 ve gelecek olan S8 ekran olarak çok iyi duruyor. Huawei o hamleyi seneye yapmak istemiş sanırım. Ayrıca aynı telefon boyutu olmasına rağmen P9 5.2 inçken, P10 5.1 inç :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyatta giydirenler bir daha düşünsün derim

gt3 modeli var bunların

metal kasa 16 nanometre işlemci (işlemciye dikkat)

hd ekran 800-900 tl ye bulunabiliyor

daha ne istiyorsunuz

yerlisi olsa bu fiyata vermezler

bir iki modelden de para kazansınlar

• quote:

Orijinalden alıntı: CuneytKarahan

P10'un P9 ile aynı boyutta olup daha büyük ekran bekliyordum. G6 ve gelecek olan S8 ekran olarak çok iyi duruyor. Huawei o hamleyi seneye yapmak istemiş sanırım. Ayrıca aynı telefon boyutu olmasına rağmen P9 5.2 inçken, P10 5.1 inç :(

home butonu geldiği için p9 da olan sanal tuşlar iptal olmuş durumda. ekran kasa oranındaki küçük oynamalar bundan kaynaklanıyordur.sanal tuşların olmaması temiz 5.1 ekran sağlıyor.+ işlevsel home butonu kullanabiliyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: recep

fiyatta giydirenler bir daha düşünsün derim

gt3 modeli var bunların

metal kasa 16 nanometre işlemci (işlemciye dikkat)

hd ekran 800-900 tl ye bulunabiliyor

daha ne istiyorsunuz

yerlisi olsa bu fiyata vermezler

bir iki modelden de para kazansınlar

aynen. an itibariyle tam bi fp canavarı ama sanırım duyurusunu fazla iyi yapamamışlar.

saçma sapan kalitesiz cihazların iyi reklamları yapılıyor.

http://www.gsmarena.com/huawei_honor_5c-8074.php

bu arada cihaz 1080p
  • 3arbar kullanıcısına yanıt
    Sanal tuşların iptal olduğundan emin miyiz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

Sanal tuşların iptal olduğundan emin miyiz ?

aynen.iptal derken işlevsel home butonu ile hallediyorsun olayı kaydırmalarla.bu konuda videolar var.ama istersende sanal tuşları geri getirebiliyorsun.alışmana bağlı.basit ve güzel bir uygulama yapmışlar home butonuna
  • 3arbar kullanıcısına yanıt
    Home tuşunu izledim onu iyi düşünmüşler ama benim izlediğim videolarda sanal tuşlar vardı.

Eğer ayarlardan basit sekilde kaldırabiliyorsak güzel olur

• quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

Home tuşunu izledim onu iyi düşünmüşler ama benim izlediğim videolarda sanal tuşlar vardı.

Eğer ayarlardan basit sekilde kaldırabiliyorsak güzel olur

burada gayet güzel anlatmış olayı
  • Sar değerleri ne durumda acaba öncekiler gibiyse gene geçiniz

• Xiamiden sonra Huawei fiyat performans telefonudur bence. Bu modelide en az p9 kadar tutar
  • çerçevelere iniş pisti olur.s8 gibi olsun demiyoruz da en azından ekran boyutunu koruyarak eski modele göre 2-3mm de olsa kısaltsalarmış telefonu.incelik 7.9mm olsa bile kimse çok kalınmış demez çünkü kamera çıkıntısı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aycibin

çerçevelere iniş pisti olur.s8 gibi olsun demiyoruz da en azından ekran boyutunu koruyarak eski modele göre 2-3mm de olsa kısaltsalarmış telefonu.incelik 7.9mm olsa bile kimse çok kalınmış demez çünkü kamera çıkıntısı yok.

ekran kasa oranı yüzde 71 + sanal tuşlar yok. buda kötü bir rakkam değil bence.

bide yere düşmelerde çerçevesiz ekranlar daha fazla risk taşıyor.
  • Bak yine elmayı koymayı unutmuşlar.

• Arkadaşlar telefon hoşuma gitti benimde. Bir şey dikkatimi çekti. Telefonda swift key klavye mi yüklü geliyor? Kendi klavyesi mevcut değil mi? Samsung lg yada apple gibi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3arbar

quote:

Orijinalden alıntı: aycibin

çerçevelere iniş pisti olur.s8 gibi olsun demiyoruz da en azından ekran boyutunu koruyarak eski modele göre 2-3mm de olsa kısaltsalarmış telefonu.incelik 7.9mm olsa bile kimse çok kalınmış demez çünkü kamera çıkıntısı yok.

ekran kasa oranı yüzde 71 + sanal tuşlar yok. buda kötü bir rakkam değil bence.

bide yere düşmelerde çerçevesiz ekranlar daha fazla risk taşıyor.

uzunlamasına dedim yani yan değil,alt ve üst çerçeveler hakkında yazmıştım.p9'un ekran kasa oranı 72.9%'du yeni modelde iyileşeceğine gerilemiş.yeni tasarım diyorsa en azından 75% falan olmalıydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 2 Mart 2017; 8:42:10 >
  • mediamarkt avrupa fiyatları açıklamış.

p10 lite : 349 euro

p10: 599 euro

p10plus :749 euro

p10 nun kemiksiz vergisiz fiyatı 2340 lira an itiabriyle. buna en az 500 -600 lira eklenirse 2999 lira dan piyasaya çıkar.tabi bu 64 gb lık olanı.

http://www.gsmarena.com/the_huawei_p10_p10_plus_and_p10_lite_are_also_available_for_preorder_in_the_netherlands-news-23799.php
  • P10 plus çift hatlı mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • lg g2 anakonusunda belirli bilgilendirmeleri yazdım.

g2 800 dolara türkiyede piyasaya çıktı.ful plastik malzeme.ince işcilik vasat.kötü ekran.kronik sorunlar.vasat kamera. 800 dolara çıktı.

p10 ise ful metal kasa.ince işcilik.harika kamera .işlemci mükemmel.ekran neo lcd ekran.

2999 liradan piyasaya çıksa dolar olarak 797 dolar yapıyor.öp başına koy aga.

bu ülkede 800 dolara g2 1047 dolara g3 satıldı.insanlar o dönem ödedikleri lirayı dolara çevirmeyi hiç düşünmediler.
  • Arkadaşlar telefon fiyatını konuşurken dolar ve euro kullanan ülkeleri de düşünmek lazım. Avrupa'da asgari ücret ne kadar bilmiyorum ama 1 maaşla 2 P10 alınabilir. Bizdeyse 2 maaşla alamıyoruz. Dolar 1₺ olsa şu telefon bedava olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: CuneytKarahan

Arkadaşlar telefon fiyatını konuşurken dolar ve euro kullanan ülkeleri de düşünmek lazım. Avrupa'da asgari ücret ne kadar bilmiyorum ama 1 maaşla 2 P10 alınabilir. Bizdeyse 2 maaşla alamıyoruz. Dolar 1₺ olsa şu telefon bedava olur.

Sevgili jöleli bir zamanlar 1 dolar 1 tl olacak demişti. Bunu dediğinde dolar 1.20 seviyelerindeydi. Şimdiyse durum malum dolar 3,74 tl dolaylarında. Keşke olsada bizde ucuz alabilsek ama bu dış politikayla çok ama çok zor maalesef..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.