Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.455
Cevap
64
Favori
484.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben delta garantili VTR-L29 P10 kullanıyorum. B120 güncellemesinde kamerada gece çekimlerinde büyük makyaj hataları alıyor, ön kamerada ise inanılmaz yüksek ışık ve arka planda ışık varsa açık bir boğulma yaşıyordum. Bu durum B133'de de devam ediyor.

Elimde huawei P9 da var ve onun ön ve arka kamerada böyle saçma bir şey yaşamıyorum, olabildiğince net ve güzel çekiyor. Hele ki ön kamera konusunda üzerine yok. Arka plan ne olursa olsun yakalıyor ve dört dörtlük çekiyor. Benim telefonda mı bir sorun var acaba, yoksa sizde de durum böyle mi? Ne önerirsiniz?
  • Vavienist V kullanıcısına yanıt
    P9 u bilmiyorum karşılaştırma imkanım yok ama ben senin gibi sorunla pek karşılaşmadım usta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de ön kameranın daha iyileştirilebileceğini düşünüyorum doğrusu...

• Huawei garantili p9 dan italatci garantili P10 plusa 600-700 fark verip gecmeye deger mi okuyorum okuyorim karar veremiyirum.Ozellikle isinma sorunu gibi bir durumu okiyunca.

• inceledikçe p10'a kayıyor gönlüm sanki ama fiyatlara baktım kafam karıştı.

http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-huawei-p10-plus-fiyati,54342951.html

burda p10 plus modeli 64gb olarak görünüyor. p10 plus'ın 4gb-64gb versiyonu var mı?

gezegengsm'ye mesaj yazdım ama net bir cevap alamadım.
  • Shiftlenbik kullanıcısına yanıt
    yani 64 ve 128 gb versiyonları var.

bunun dışında bir farkı var mı bildiğiniz?

p10 plus 4/64 ile 6/128 arasında herhangi bir fark var bellek dışında?
  • egoka E kullanıcısına yanıt
    Verdiğim sitede teknik özellik olarak depolama ve ram farkı gözüküyor sadece.
  • Arkadaslar c185 kodlu p10 plus var elimde suan b124 güncellemesi var firmwarede b151 gözüküyor ancak kimlik doğrulama hatası alıyorum nasıl çözerim

• Anlayan beri gelsin...

"Huawei Türkiye’den önemli açıklama

Cnn Türkiye: entertainment

11 dakika önce

Geçtiğimiz günlerde Huawei Türkiye’nin ülkemizdeki fiyat politikasına ilişkin bir yazıyı sizlerle paylaşmıştık. Malumunuz Huawei, kısa süre önce yeni amiral gemisi modeli P10’u tüm dünya ile eş zamanlı olarak ülkemizde de satışa sunmuştu. Bizler de yazdığımız yazıda, Huawei P10’un ülkemizdeki değişik fiyatlarını gündeme taşımıştık. Huawei Türkiye, konu ile ilgili yaptığı açıklamada şu satırlara yer verdi;

“Dünyanın en büyük  3 akıllı telefon üreticisi arasında yer alan Huawei, Türkiye’de 15 yıldan bu yana hayata geçirmiş olduğu yatırımlar, Ar-Ge merkezleri ve gelişmekte olan satış ağı ile başarılı bir büyüme grafiği çizmektedir.

Huawei akıllı telefonları, faaliyet gösterilen 170’ten fazla ülkede 2 yıl garanti kapsamında Huawei kullanıcılarına sunulmaktadır.

Huawei akıllı cihazların Türkiye’de ki satış ve dağıtım hakları Huawei Türkiye’de bulunmaktadır.

Huawei Türkiye satış noktaları ise, Media Markt, TeknoSa, Türk Telekom, Vatan, Vodafone’dur.

Tüm satış kanallarında standart fiyatlandırma uygulamakta olup yeni nesil akıllı telefon Huawei P10 için önerilen satış fiyat 3.599 TL’dir.

Huawei akıllı cihazlarının garanti kapsamı ve satış sonrası hizmetleri Huawei Türkiye’nin anlaşmalı satış noktalarından yapılan satın almalar için geçerli olmaktadır. Sadece anlaşmalı satış kanallarından satın alınan IMEI numaralı Huawei Türkiye üzerine kayıtlı akıllı cihazlar VIP hizmeti ile Türkiye akıllı telefon sektöründe çığır açan kapıdan kapıya satış sonrası servis hizmeti dahildir.

Farklı fiyat politikaları ile farklı online kanallarda satışa sunulan ürünler Huawei Türkiye sorumluluğu bulunmamaktadır.”

Huawei Türkiye tarafından yapılan bu açıklamada çok önemli bir nokta bulunuyor. Bu da Huawei telefonlarının satış işlemlerinde çeşitli yetkili satıcıların hizmet sunuyor olması. Yani başka bir değişle, Hepsiburada.com, n11.com, gittigidiyor.com gibi Türkiye’nin önde gelen e-ticaret sitelerinde satılan Huawei marka telefonlardan uzak durmak gerekiyor. En azından Huawei Türkiye tarafından yapılan açıklamadan anlaşılan bu diyebiliriz. Aradaki fiyat farkının nedeni ne?

Huawei Türkiye tarafından yapılan açıklamada diğer bir dikkat çekici nokta ise telefonun önerilen satış fiyatı. Bu fiyatın 3599 TL olduğu belirtilmiş. Fakat aynı telefonun Hepsiburada.com, n11.com ya da Gittigidiyor gibi e-ticaret sitelerinde 2189 TL’den satıldığını görüyoruz. Peki aradaki bu fiyat uçurumunun nedeni nedir?

Belki arada 300-500 TL gibi bir fiyat farkı olsa (ki bu bile fazla) bu durumun son satıcıdan kaynaklandığını düşünebilirdik. Fakat arada 1400 TL’den bile fazla bir fark bulunuyor. İşte bu noktada Huawei Türkiye’nin ek bir açıklama yapması gerektiğini varsayıyoruz.

Yine de tercih siz okurlarımızın. Bir tarafta Huawei Türkiye güvencesi altında bulunan 3600 TL’lik P10, diğer tarafta ise ithalatçı garantili olduğu söylenilen 2190 TL’lik P10."

• Dostum senin dedigin 2100-2200 fiyatli p10 ithalat garantili delta yada netcell garantili cihazlar turkiye garantili olarak en uygun hepsiburada satiyor oda 2900-3000 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: kelebek35

Arkadaslar c185 kodlu p10 plus var elimde suan b124 güncellemesi var firmwarede b151 gözüküyor ancak kimlik doğrulama hatası alıyorum nasıl çözerim

Şimdilik kimse çözemedi

• kelebek35 kullanıcısına yanıt
    Sadece c185 de böyle oluyor herhalde çok enteresan

• Bu konu hakkında çözüm bulabilecek biri yok mu gerçekten tuhaf bi durum birde en azından geçte olsa b133 yada b151 güncellemelerini ilerliyen dönemlerde kesin alır mı yani. Cihaz ithalat garantili güncelleme alır mı geçte olsa?

• ★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★

Bu cihazda durum budur bilen biri açıklama yapabilir mi eski bellek yeni bellek olsayı falan

Güncelleme illaki gelecek. Bende de aynı telefon var ve şuan üzerind3 bulunan b124 numrali güncelleme Ota yoluyla gelmişti. B151 için biraz daha beklemek gerekiyor sanirim. Programin buldugu sürüm bizim cihazlara uygun degil gibi zorlmamak lazım 😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harbyteam -- 26 Haziran 2017; 14:29:43 >
    UFS 2.0

Sequential Read 400-5xx ise UFS 2.0, >700 ise UFS 2.1, <400 ise eMMC oluyor. Sizinki ortası.
  • Huaweinin yaptıgı kazıgı yedik mi yemedik mi şimdi yani cihaz normal mi yoksa kötü mü suan bellek durumu

• Bu konu hakkında çözüm bulabilecek biri yok mu gerçekten tuhaf bi durum birde en azından geçte olsa b133 yada b151 güncellemelerini ilerliyen dönemlerde kesin alır mı yani. Cihaz ithalat garantili güncelleme alır mı geçte olsa?

• Kutuzov K kullanıcısına yanıt
    Birde firmwarede b151 in sadece ota versiyonunu nasıl indirebilirim direk 3gblık full otayı okuyor sistem yani sadece otaya tıklayıp programda download dediğimde zip falan yazıyor dowload dersem ne olur?

• 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.