Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.455
Cevap
64
Favori
484.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★

Tüm resimleri eklemeye çalıştım isaretlediklerimi sarısı ile programın ayarlarına girip proxy install diyoruz download addon çıkacak ve bi program indirecek onu kurun.. Sonra isaretledigim gibi ota olana girin ve en altta update proxy yazar ona tıklayın ve WiFi aginiza girin ağı değiştir deyip proxy elle yaza tıklayın alta localhost ve onun altına da 8080 yazıp tıklayın kaydedin ve sistem güncelleme ye girip denetle deyin ota güncelleme bulacak sonra da indirmeye başlayın... Anlatım karışık olabilir ama çok kolay aslında hemen yaparsınız İnşallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kutuzov K kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler anlatım için.

C185 cihazda 124 ve 151 gözüküyor. 151i indirip denedim, authentication mu ne hata veriyor ya, onu verip yüklemedi.

• skd S kullanıcısına yanıt
    Bazen yüklenmiyor onu bende anlamış değilim b151 in ota ve full ota vardır ikisinide deneyin siz yeni eklenmiş olması lazım

Dostum senin cihaz düz p10 sanırım. Plusta kimlik dogrulama hatası devam ediyor cünkü.

• Harbyteam kullanıcısına yanıt
    Evet p10 düne kadar bende aynı hatayı alıyordum ama sadece full ota yi kurmaya çalıştığım için.. Bugün sadece ota yı kurdum hemen kuruldu

Farkettim ben de biraz önce düşük boyutlu paketi indirdim ama ayni hata devam ediyor. Belki plus için biraz daha beklemek gerek ya da bilmediğimiz başka bir husus var. Tesekkürler.

• Bizdeki cihaz c185. Sanırım biraz daha beklemek gerekiyor.

Gürol abi hayirli olsun, hosgeldin tekrar :)

Çok teşekkür ederim Size zahmet oldu biraz kendimi zorlayıp yapmaya çalışacağım. Aslında dediğimiz gibi karışık görünüyor ama bir çözünce kolaylaşır. Elinize emeğinize sağlık

• quote:

Orijinalden alıntı: skd

Bizdeki cihaz c185. Sanırım biraz daha beklemek gerekiyor.

Gürol abi hayirli olsun, hosgeldin tekrar :)

Hoş bulduk kardeşim Evet benimki de 185 olarak görünüyor.

XZ Premium hiç hoşuma gitmedi sesi çok zayıf kasaya göre ekranı çok küçük fotoğrafları bozuk çekiyor. Tilki gibi tekrar buraya döndüm.😁😁

• Bu telefonu almayi düşünüyorum ama aklima birkac konuda soru isareti takılıyor

1. Sarj konusu nasil? Normalde kullanimim kamera sosyal medya watsap ve tarayici seklinde. Cok yogun kullanmam telefonu. Ve cok agir guc gerektiren islem yapmam.Beklentim geceye kadar yuzde 10 yuzde 20 kalsin yeterli.

2. Isinma konusu ki hu en cok kafami karistiran cok ısınıyor diyen de var isinmiyor diyende sizlerde durum nasil?

3. Arayuz akiciligi nasil suan elimdeki telefon note 2 ve illallah diyorum

4.telefonun delta garantili olmasi huawei garantili oldugu anlamina mi geliyor

• myavuzz M kullanıcısına yanıt
    Hayır delta ayrı Huawei garanti ayrı.. Huawei garanti olması daha iyi ama benim de ithal telefon.. Arayüz zaten akıcı bundan daha akıcı ve 1 sene sonra bile kasmayan arayüz bulamazsın daha önce kullandığım Huawei telefonlarından biliyorum.. Şarj 5 6 saat ekran süresi veriyor ki sana yeter bence ben oyun oynuyorum arada... Isınmayı dert etme ben dert ediyordum ama Huawei habire güncelleme veriyor daha da iyi oluyor takma yani ısınma öyle yakmaz gönül rahatlığıyla alabilirsin

• arkadaşlar telefon çevirici ekranin girdiğinizde herhangi bir arkadaşınızı yazdığınızda gelmediği oluyor mu? Türkçe karakterlerde problem var misal ismail diye yazıyorum çevirme ekranında Ismail çıkmıyor. aşağıdaki gibi. çözen varsa iletirse sevinirim.

• sinilker S kullanıcısına yanıt
    Huawei'de en sinir olduğum husus.. Farklı dialer ile bunu halledebilirsin hocam. Exdialer tavsiye ederim..

• skd S kullanıcısına yanıt
    Yazılım çıktığı gibi kurulmuyor maalesef hocam.. Mate 9'da da böyle idi bunda da böyle.. Neden bilmiyorum ama birkaç gün sonra deneyince inecektir. Ben de 185'im ve beklemedeyim 😊

• ★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★

Bu fiyat 1 gün kaldı. Sonra gitti. Yanlış mı yazmışlardı acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guitar2006 -- 25 Haziran 2017; 13:44:39 >
  • evet bende de aynı sorun var başka 1 program kullanın bence

• MikaHakkinen kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam tesekkurler.

C185 için hareket olursa haberleşelim buradan :)

Hayırlı bayramlar cümleten.

• quote:

Orijinalden alıntı: MikaHakkinen

Huawei'de en sinir olduğum husus.. Farklı dialer ile bunu halledebilirsin hocam. Exdialer tavsiye ederim..

exdialer güzel drupe de iyi ama kendi çevirici uygulamasında neden böyle yapıyor anlayabilmiş değilim.

• Arkadaşlar

Rehberdeki kişilere resim atıyorum ama aradığımda veya arandığımda resmi göstermiyor. Bunun bir çözümü var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grolof -- 25 Haziran 2017; 15:53:45 >
  • bu arada nazar değmesin dünkü güncelleme batarya konusunda ise yaramış gibi. dün öğle arası şarjdan aldım telefonu su an %29 da.

• 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.