Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.455
Cevap
64
Favori
484.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ek olarak videodaki cihaz ufs 2.0 donanim olarakda duzgun olmasina ragmen wifi hizi sikintili
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tesla Nikola

ek olarak videodaki cihaz ufs 2.0 donanim olarakda duzgun olmasina ragmen wifi hizi sikintili

o zaman işlemciden kısıyorlar çok ısınmasın diye

bütün cihazlar böylemi elinde cihazı olan deneyebilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bataryası nasıl ? 6 saati geçiyor mu günlük kullanımda ?

• Tesla Nikola kullanıcısına yanıt
    Bence sorun yazılımdan, huawei ye telefonu kullananlardan birisi kanıtlı olarak e posta atsın bakalım ne diyecekler?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: noktanınsâbiti

@Harbyteam,

mate 9 proda da parmak izi okuyucu önde ve p10 plus kadar hızlı.

@realistic34

huawei de genelde en iyi malzeme kalitesi mate serisinde olur. mate 9 pro da çok özel bir model ve malzeme kalitesi incelemelerde çok beğenilmiş. fiyatlarına bakılırsa malzeme kalitesi açısından mate 9 pro daha üstün görünüyor.

ancak kamera açıklığı mate 9 proda 2.2 iken p10 plusta 1.8 , kameraya önem verenler için p10 plus daha iyi görünüyor.

@fsnn

aynı ikilemdeyim. bende şu an iphone 7 plus var ancak androide geçmeyi planlıyorum. haftaya arabistana gideceğim, huawei orada çok uygun fiyatta ve mate 9 pro ile p10 plus çok yakın fiyattalar.

mate 9 ile p10 plus arasında p10 plusu tercih ederim ama mate 9 pro'nun malzeme kalitesine çok iyi yorumları yapılmış. ikisini aynı anda incelemiş birilerinin yorumuna ihtiyacımız var.

Teşekkürler bilgi için mate 9 pro 128 gb aldım. İnşallah yakında gelecek bu arada china fiyatı 4200 yuan, 620 dolar yani 2180 tl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• o kadar arastirma sonrasi p10 diyordum rezillige bakin!!

dubayibilisim saticisi acaba hangi urunu satiyor?...

;

Çin'deki kullanıcılardan bazıları, okuma hızlarının 750 MB/s'ye kadar çıkması gerekirken, 250MB/s'de kaldığını fark ettiler. Şimdilik sadece yeni UFS 2.0/2.1 bellek çipleri yerine eski eMMC 5.1 bellek çipi kullanılan cihazlarda görülen bu problem, eski çiplere sahip cihazların depolama testlerinde normal cihazların aldığı puanın ancak yarısını alabildikleri görüldü

Huawei CEO'su Richard Yu, konuyla ilgili Çin'in ünlü sosyal ağı Weibo'da açıklama ile UFS bellek çiplerinin tedarik zincirinde bir aksaklık olduğunu, bu yüzden şirketin daha yavaş olsa da ellerinde bulunan eMMC bellek çiplerini kullandığını belirtti.

• ısınma biraz can sıkıcı gibi 45 dereceye kadar çıkmış videodahttps://www.youtube.com/watch?v=HofLX7H2f1M almak istiyorum bu cihazı ama içime kurt düşürdü bu durum kullananlar bu kadar hissetiriyomu bilgi verebilirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: fsnn

quote:

Orijinalden alıntı: noktanınsâbiti

@Harbyteam,

mate 9 proda da parmak izi okuyucu önde ve p10 plus kadar hızlı.

@realistic34

huawei de genelde en iyi malzeme kalitesi mate serisinde olur. mate 9 pro da çok özel bir model ve malzeme kalitesi incelemelerde çok beğenilmiş. fiyatlarına bakılırsa malzeme kalitesi açısından mate 9 pro daha üstün görünüyor.

ancak kamera açıklığı mate 9 proda 2.2 iken p10 plusta 1.8 , kameraya önem verenler için p10 plus daha iyi görünüyor.

@fsnn

aynı ikilemdeyim. bende şu an iphone 7 plus var ancak androide geçmeyi planlıyorum. haftaya arabistana gideceğim, huawei orada çok uygun fiyatta ve mate 9 pro ile p10 plus çok yakın fiyattalar.

mate 9 ile p10 plus arasında p10 plusu tercih ederim ama mate 9 pro'nun malzeme kalitesine çok iyi yorumları yapılmış. ikisini aynı anda incelemiş birilerinin yorumuna ihtiyacımız var.

Teşekkürler bilgi için mate 9 pro 128 gb aldım. İnşallah yakında gelecek bu arada china fiyatı 4200 yuan, 620 dolar yani 2180 tl

hocam ben de riyaddan aldım. 720usd ye geldi. şimdilik memnunum.daha önce mate 8 kullanmıştım.

• Huawei kullanıcısı olarak fb'da huawei p10/p10 plus türkiye kullanıcı platformu adı altında sayfa kurdum arkadaşlar herkesi beklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mypearl06 -- 2 Haziran 2017; 0:16:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 25murat0517

o kadar arastirma sonrasi p10 diyordum rezillige bakin!!

;

Çin'deki kullanıcılardan bazıları, okuma hızlarının 750 MB/s'ye kadar çıkması gerekirken, 250MB/s'de kaldığını fark ettiler. Şimdilik sadece yeni UFS 2.0/2.1 bellek çipleri yerine eski eMMC 5.1 bellek çipi kullanılan cihazlarda görülen bu problem, eski çiplere sahip cihazların depolama testlerinde normal cihazların aldığı puanın ancak yarısını alabildikleri görüldü

Huawei CEO'su Richard Yu, konuyla ilgili Çin'in ünlü sosyal ağı Weibo'da açıklama ile UFS bellek çiplerinin tedarik zincirinde bir aksaklık olduğunu, bu yüzden şirketin daha yavaş olsa da ellerinde bulunan eMMC bellek çiplerini kullandığını belirtti.

Valla boyle bi durum kabul edilemez.Ufs tedarigiyle ilgili sikinti musteriyi baglamaz.Insanlar fark edip geri donus yapmasa hic sesleri bile cikmazdi.Bende P10Plus alicaktim fakat boyle bi sirket anlayisi olamaz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Riesso

Telefonun kullanıcılarından birisi yardım ederse sevinirim, YouTube da speedtest (Internet hızı ölçen) adlı uygulamada testi başlatıyorlar ama p10 download da 30-40 mbit arasında kalıyor, adamların internet hızı 150mbit ve üzeri. Telefon teknik olarak o 150mbit hıza çıkabilir ama neden çıkamıyor? Videoyu şuraya koyayım https://youtu.be/2RQ4V5ze_jU başka videoda da var ama bu direk gösterdiği için bunu koydum. İnterneti hızlı kullanıcılar test edebilirler mi acaba?

Edit. Link

https://youtu.be/BwqbtBflyt8

Bu videodada anlatiyor. herhalde cogu boyle wifi sikintili

Bunu gorunce vaz gectim almaktan, s7 edge ile arasinda kalmistim

bende z1c var.. wifi 20 yi geçmiyordu.

modem ayarını değiştirdim 50 yi görüyor..

o sorun modem ayarı ile alakalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: madrid2017

quote:

quote:

Telefonun kullanıcılarından birisi yardım ederse sevinirim, YouTube da speedtest (Internet hızı ölçen) adlı uygulamada testi başlatıyorlar ama p10 download da 30-40 mbit arasında kalıyor, adamların internet hızı 150mbit ve üzeri. Telefon teknik olarak o 150mbit hıza çıkabilir ama neden çıkamıyor? Videoyu şuraya koyayım https://youtu.be/2RQ4V5ze_jU başka videoda da var ama bu direk gösterdiği için bunu koydum. İnterneti hızlı kullanıcılar test edebilirler mi acaba?

Edit. Link

Adam baska telefonda deniyor p10 yaninda modemle alakasiz

• quote:

Orijinalden alıntı: mypearl06

Huawei kullanıcısı olarak fb'da huawei p10/p10 plus türkiye kullanıcı platformu adı altında sayfa kurdum arkadaşlar herkesi beklerim.

Linki buraya kopyalayın bence... fb'de aradım bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: serdarkalkan

quote:

Orijinalden alıntı: mypearl06

Huawei kullanıcısı olarak fb'da huawei p10/p10 plus türkiye kullanıcı platformu adı altında sayfa kurdum arkadaşlar herkesi beklerim.

Linki buraya kopyalayın bence... fb'de aradım bulamadım

https://m.facebook.com/groups/128760521032329?multi_permalinks=128760854365629&notif_t=like&notif_id=1496351359531397&ref=m_notif

Buradan devam edebiliriz.

• 2 telefonun ayni modeme bağlı olduğunu kim biliyor?..

Kullanimimdaki P10 plus hem wifide hem mobil veride cayır cayır öttürüyor.. S7nin çekmediği yerde p10 plus ile cok rahat wifiye bağlanabiliyorum. Burda yazdiklarimiz birebir kullanici yorumudur. Youtubedaki videolar üzerinden polemik yaratmak ne kadar doğru tartışılır..

• quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

quote:

Orijinalden alıntı: 25murat0517

o kadar arastirma sonrasi p10 diyordum rezillige bakin!!

;

Valla boyle bi durum kabul edilemez.Ufs tedarigiyle ilgili sikinti musteriyi baglamaz.Insanlar fark edip geri donus yapmasa hic sesleri bile cikmazdi.Bende P10Plus alicaktim fakat boyle bi sirket anlayisi olamaz.

Sonuçta bu video çekiminde ve aktarmada problem olur.

4k videoyu kayit yaparken problem çıkarabilir.

Ayrıca yetiştiremedik diye farklı birsey kullanabilirler, ama bu Performansı asla etkilememek Şartı ile.. P10 /p10 plus almayı düşünüyordum Xiaomi mi 6 alırım daha iyi.

Bu arada bunu almadan nasıl anlarız ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: madrid2017

quote:

quote:

Edit. Link

Adam baska telefonda deniyor p10 yaninda modemle alakasiz

evdeki z1 50 mbt alırken z1c 20 alıyordu. pc 25
    modem ayarından sonra hepsi 50 oldu..

• Paralel ithalat p10 guncelleme alacakmi gecte olsa paralel p9 kullananlar gecte olsa guncelleme geldi diyor mate 9 kullanan arkadaslar guncelleme gelmiycek diyor p10 durum nedir bilen bi arkadas cevaplarsa sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: sau054

Paralel ithalat p10 guncelleme alacakmi gecte olsa paralel p9 kullananlar gecte olsa guncelleme geldi diyor mate 9 kullanan arkadaslar guncelleme gelmiycek diyor p10 durum nedir bilen bi arkadas cevaplarsa sevinirim

Paralel olmasıyla bir alakası yok ki? netice de huwai dağıtırsa alırız..

• uzun pozlama denemesi yaptım... tatmin oldum doğrusu...
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.