Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.455
Cevap
64
Favori
484.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ön kamera portre modu seçili olarak açılıyor bunu iptal etmenin bir yolu var mı arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harbyteam

Ön kamera portre modu seçili olarak açılıyor bunu iptal etmenin bir yolu var mı arkadaşlar

Ekranın üst kısmında portre modu sarı olarak görünüyordur. Üzerine dokunup devre dışı bırakabilirsiniz.
  • hvarol H kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam oradan kapatiyorum ama belli bir süre sonra tekrar ön kamerayı açtığımda yine seçili olarak açılıyor. Her seferinde kapatmak durumunda kalıyorum. Portre modunu kapatip kisa zaman aralığında tekrar ön kamerayı açarsam kapali oluyor ama belli süre sonra acinca yine seçili olarak geliyor.. Çok saçma olmuş.. Zaten selfi yaparken portre modu bence hiç kullanışlı değil

• samsunglardaki gibi arama ayarlarinda bluetooth kulaklikla oto cevaplama vs varmi ?
  • Hiç bi telefon 3500-4000 gibi fiyatları haketmez. ama olsun 6 gb ram var tamammı .s modundaki arkadaşlarda kendini avutma derdinde.

en pahalı telefonun maliyeti 150 doları geçmez he yinede param çok saçıyorum diyorsanız buyrunuz
  • Arkadaş maliyet hakkinda kesin bilgi vermis.. Hadi dağılıyoruz beyler 😀😀😀

• iphone 7 Total maliyet: 292 dolar

Bildiğimiz üzere iPhone 6'nın maliyeti 200 dolar, 6s'in ki ise 211 dolardı. iPhone 7'nin maliyetinin ise 224 dolar olduğu açıklandı.

4.7-inç IPS LCD ekran – 39 dolar
    Anakart – 33.90 dolar
    Apple A10 yonga seti – 26.90 dolar
    12MP arka, 7MP ön kamera – 19.90 dolar
    Mekanikler – 18.20 dolar
    Elektromekanikler – 16.70 dolar
    Hafıza/RAM – 16.40 dolar
    Kullanıcı arayüzü – 14 dolar
    Kablosuz bağlantılar – 8 dolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madrid2017 -- 31 Mayıs 2017; 21:44:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: madrid2017

iphone 7 Total maliyet: 292 dolar

Bildiğimiz üzere iPhone 6'nın maliyeti 200 dolar, 6s'in ki ise 211 dolardı. iPhone 7'nin maliyetinin ise 224 dolar olduğu açıklandı.

4.7-inç IPS LCD ekran – 39 dolar
    Anakart – 33.90 dolar
    Apple A10 yonga seti – 26.90 dolar
    12MP arka, 7MP ön kamera – 19.90 dolar
    Mekanikler – 18.20 dolar
    Elektromekanikler – 16.70 dolar
    Hafıza/RAM – 16.40 dolar
    Kullanıcı arayüzü – 14 dolar
    Kablosuz bağlantılar – 8 dolar

Sizin yazdıklarınız sadece fiziksel maliyetler.

Bunun yazılımı, nakliyesi, reklamı var.

Arge çalışmaları var.

Her ürün aynıdır, satışa hazır hale gelene kadar masraf yazılır.

Bunları da hesaplayacak bir cetveliniz varsa buyrun yazın da bakalım, her bir telefonun birim fiyatı aslında kaç $.

• Yok hocam olur mu.. Biz toplum olarak her şeyi biliriz. Bilmediğimiz hic bir .ok yoktur cok afedersiniz. Ama ne hikmetse tırnak makasini bile ithal ederiz... Adama demezler mi ne üretiyorsun da üretim hakkında bu kadar kesin bilgi veriyorsun. Hadi velevki maliyeti bu. Adam zorla mı satıyor sana. Alma kardeşim (sıkıyorsa alma). Burda boş mubabbetin anlami ne garip vallahi

• quote:

Orijinalden alıntı: hvarol

Henüz kayıtlı değil, ama BTK'ya listeyi gönderdiklerini söylediler. Güvenip aldık.

BTK Kaydı olduğunda haberdar edermisin.
    bakalım ortalama kaç günde kayıt gerçekleşiyor.
  • Telefonun kullanıcılarından birisi yardım ederse sevinirim, YouTube da speedtest (Internet hızı ölçen) adlı uygulamada testi başlatıyorlar ama p10 download da 30-40 mbit arasında kalıyor, adamların internet hızı 150mbit ve üzeri. Telefon teknik olarak o 150mbit hıza çıkabilir ama neden çıkamıyor? Videoyu şuraya koyayım https://youtu.be/2RQ4V5ze_jU başka videoda da var ama bu direk gösterdiği için bunu koydum. İnterneti hızlı kullanıcılar test edebilirler mi acaba?

Edit. Link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Riesso -- 1 Haziran 2017; 16:49:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler p10 ithalat dubaibilisim word kampanyayla 2169 a geliyor alan kullanan varmi sikinti cikarmi

• quote:

Orijinalden alıntı: sau054

Beyler p10 ithalat dubaibilisim word kampanyayla 2169 a geliyor alan kullanan varmi sikinti cikarmi

Aynı şeyi ben de merak ediyorum. Satan ve garantiyi veren firmalar hakkında bilgi verebilen olursa çok sevinirim.
  • Dubaibilisimle gorustum urun dubaiden ithal btk ya kayitli sarj aleti donusturucuyle gonderiliyor garanti medcell sorun olursa firmamiz uzerinden iletisime gecebilirsiniz dedi alicam galiba yarin siparis vericem simdiye kadar hic garantiye telefon yollamadim nasip kismet isi birazda

• quote:

Orijinalden alıntı: sau054

Beyler p10 ithalat dubaibilisim word kampanyayla 2169 a geliyor alan kullanan varmi sikinti cikarmi

world kampanyası nerede

• quote:

Orijinalden alıntı: Riesso

Telefonun kullanıcılarından birisi yardım ederse sevinirim, YouTube da speedtest (Internet hızı ölçen) adlı uygulamada testi başlatıyorlar ama p10 download da 30-40 mbit arasında kalıyor, adamların internet hızı 150mbit ve üzeri. Telefon teknik olarak o 150mbit hıza çıkabilir ama neden çıkamıyor? Videoyu şuraya koyayım https://youtu.be/2RQ4V5ze_jU başka videoda da var ama bu direk gösterdiği için bunu koydum. İnterneti hızlı kullanıcılar test edebilirler mi acaba?

Edit. Link

https://youtu.be/BwqbtBflyt8

Bu videodada anlatiyor. herhalde cogu boyle wifi sikintili

Bunu gorunce vaz gectim almaktan, s7 edge ile arasinda kalmistim

• freeheart44 F kullanıcısına yanıt
    N11 Gittigidiyor'da kampanyalar

• quote:

Orijinalden alıntı: Tesla Nikola

quote:

Telefonun kullanıcılarından birisi yardım ederse sevinirim, YouTube da speedtest (Internet hızı ölçen) adlı uygulamada testi başlatıyorlar ama p10 download da 30-40 mbit arasında kalıyor, adamların internet hızı 150mbit ve üzeri. Telefon teknik olarak o 150mbit hıza çıkabilir ama neden çıkamıyor? Videoyu şuraya koyayım https://youtu.be/2RQ4V5ze_jU başka videoda da var ama bu direk gösterdiği için bunu koydum. İnterneti hızlı kullanıcılar test edebilirler mi acaba?

Edit. Link

donanımsal ise gerçekten sıkıntılı bi durum, orta seviye bi cihaz değil bu; olmaması lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: akmac

quote:

quote:

Edit. Link

donanımsal ise gerçekten sıkıntılı bi durum, orta seviye bi cihaz değil bu; olmaması lazım.

diske yazma hızıyla alakalımı acaba?

çok kötü bir durum inşallah yazılımla çözerşer

• quote:

Orijinalden alıntı: freeheart44

quote:

Orijinalden alıntı: akmac

quote:

quote:

Edit. Link

diske yazma hızıyla alakalımı acaba?

çok kötü bir durum inşallah yazılımla çözerşer

guzel cihazi rezil etmisler son anda vazgectim artik

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.