Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ (366. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.455
Cevap
64
Favori
484.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 364365366367368
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen hafta salı günü telefonumu servise gönderdim, bu pazartesi elime geçti, kulaklık girişi ve kulaklıkta sorun olduğunu, ekran dokunmatiginde ve kamerasında odaklama sorunu olduğunu yazdım kargoyla gönderdim, kulaklık değişim için 70 lira istediler, onaylamadım, gerek yok dedim, ekran ve kamera sorgusuz değiştirildi, sanırım kulaklık girişini de temizlemişler şimdi kulaklığı takınca sorunsuz görüyor, genel anlamda memnunum hizmetten ama mail atmama rağmen bu haftaya sarktı telefonumu almam, daha erken teslim etme imkanları var olduğunu düşünüyorum, bir hafta telefonsuz kaldım tek sorun bu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • turuncukafali kullanıcısına yanıt
    hocam bu da bir şey mi?
    meizu 16 th yi göndermiştim servise, tam 40 gün sonra geldi.
  • mert25 kullanıcısına yanıt
    Oh maşallah, para iadesi isteseydin keşke

Hocam bekleme modunda bu istikrarsız batarya tüketimleri hep Android telefonlarda oluyor yıllardır bir çözümde bulamadılar. İphone ların ekran kapanınca bildiğiniz telefon ölüyor batarya ve veri tüketimi dip yapıyor. Android 6 ile Doze modu sözde çözüm olacaktı ama pek bir fark olmadı ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mıknatıs20 -- 10 Temmuz 2019; 17:12:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mıknatıs20 M kullanıcısına yanıt
    Huawei genel anlamda bekleme modunda güzel, p10 un kirin 960 işlemcisi yüzünden kullanırken aşırı pil tüketimi var

• Dokunmatik sorununu çözememişler, hala boşluğa bastığım zaman birkaç kere basıyor

• Arkadaşlar telefonumda karıncalanmalar olmaya başladı. Şöyle ki, 18 gün askerlik yaptım telefonumu götürmemiştim kapattım öyle bizimkiler yemin törenine gelince getirdi açar açmaz bildirim yığınıyla karşılaştım zaten ve sanki telefon çok ağırmış gibi geldi. Herneyse kilit açıp kapatırken ekran alttan yarılıyor sonra hemen normale dönüyor aç kapat yaptım Felan ama düzelmedi. Dedim eve dönünce format atarım 1 hafta Felan öyle kullandım galeride dolanırken Bi baktım telefonda aniden karıncalanmalar olmaya başladı tırstım hemen yedekleri aldım format attım ama yine düzelmedi. Akıcılık olarak iyi onda Bi problem yok ama bu karınca neyin nesidir sizce. Ve sürekli de değil misal bir aramayı kapatınca 30 sn Felan oluyor sonra düzeliyor. 2017 temmuz ayında ithalat garantili almıştım hepsiburada gezegen gsmden.

• Tzoa T kullanıcısına yanıt
    bi ihtimal ekran dokunmatiği bozulmuş olabilir, emin değilim tabi, servise göstermeniz daha iyi olur sanki

• arkadaşlar, p10 telefonumun pil ömründen hiç memnun değilim, işlemci hızını düşürerek sanırım daha iyi hale getiririm diye düşünüyorum ama bununla ilgili hiç örnek göremedim, pil ömrünü uzatmayı başaran varsa söylesin lütfen

Hocam dokunmatikte bir problem yok bana daha çok anakartta bir arıza veya sokette temassızlık var gibi geliyor hiç de düşürmedim canımı sıkıyor ya

• Tzoa T kullanıcısına yanıt
    hocam bi servise göndersen iyi olacak gibi, benim dokunmatik şarjdayken bozulmuştu, iki kere değiştirildi, senin durum nasıl bilemedim

• Merhabalar, elimde 1 senelik yurtdışı imei yoluyla kaydı yapılmış p10 mavi renk cihaz var, ekranı çatlamıştı değiştirttim, ekran değiştikten sonra parmak izi bazen okumuyor, 2. telefon olarak kullanıyordum ihtiyaç kalmadı, satmaya karar verdim uygun fiyattan vermeyi düşünüyorum, fiyat olarak kaç para eder fikir almak istedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mBenJi -- 31 Temmuz 2019; 23:52:53 >
    Ya öyle saçma bir şey ki bazen tamamen gidiyor karınca bazen acayip artıyor kafasına göre takılıyor valla 😀

• ekran kilidi yandan değilde uygulama ile dokunmatik kapatmak istiyorum önceden huawei'nin kendi uygulaması vardı şimdi yok mu?
  • twitterdan video izlenmez halde bunun çözümü nedir bilen var mı? ★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★

• yaklaşık 4 ay daha garantisi olan p10 cihazım var
    pili bir günü zor çıkarıyor
    garantiden pilini değiştirebilir miyiz?
    garantiden pil değiştiren var mı, tavsiye eder misiniz?
    bir de pilin kapasitesinin ne kadar kaldığını görebileceğimiz bir program var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutgs54

ekran kilidi yandan değilde uygulama ile dokunmatik kapatmak istiyorum önceden huawei'nin kendi uygulaması vardı şimdi yok mu?
    Hocam ana ekranda boş bir yere basılı tut araçlara gir. Orda ekran kilit ikonunu göreceksin.

• Evet arkadaşlar ekranım tamamen gitti değişik değişik renkler çıkıyor daha önce bu sorunu yaşayan oldu mu ? Önce çizgi çizgi karıncalanmalar oldu sonra tamamen gitti renk bulutu var resmen ekranda :(
  • Verilen güncellemelerle kamerayı çöpe çevirdiler 7.0 da iken harika bir telefonum vardı şimdi Pie güncellemesi ile çöp oldu
  • Arkadaşlar benim tel de ithalatci garantili p10 plus 2 hafta önce başladı ara sıra oluyor ekranın en altı sanal tuşların olduğu yer titriyor ara sıra parlaklığı arttırınca düzeliyor birde eskiden youtube da yorumları okurken ekrana basınca kendiliğinden yorumlar yukarı cıkıyordu sanırım o yazılımsal

• 
Sayfa: önceki 364365366367368
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.