Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ (351. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.455
Cevap
64
Favori
484.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 349350351352353
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bilgisayar monitörüne görüntü aktarımı için ne kullanıyorsunuz tam ekran olarak kullanabileceğim uygulama varmı ? ben spigen'e ait hdmi to type-c kablo aldım ancak görüntü aktarımı yapamadım . Konu ile ilgili yardımcı olabilecek varmı ?
  • p10 için pie güncellemesi ile fotoğrafta gece çekiminde iyileşme olacak mı? bilginiz var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • biz halen 377 de bekliyoruz güncelleme gelmiyor
  • Ben video modunda 960 fps gelecekmi onu merak ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sizinde WiFi kopuyor sonra bağlanacak WiFi bulamadığı oluyor mu?

• KöfteSuyu kullanıcısına yanıt
    yo benim şikayetim wifiden uzaklaşınca mobile geçmiyor wifi arayıp duruyor, wifi + doğru düzgün çalışmıyor şuanda

• quote:

Orijinalden alıntı: turuncukafali

yo benim şikayetim wifiden uzaklaşınca mobile geçmiyor wifi arayıp duruyor, wifi + doğru düzgün çalışmıyor şuanda
    Bende kopuyor WiFi daha sonra bağlanacak yer görünmüyor kapatıp açıyorum telefonu normale dönüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: KöfteSuyu

Bende kopuyor WiFi daha sonra bağlanacak yer görünmüyor kapatıp açıyorum telefonu normale dönüyor

Alıntıları Göster
    Yaklaşık 6aydır açıp kapatıyorum bende

• quote:

Orijinalden alıntı: lyldz

Yaklaşık 6aydır açıp kapatıyorum bende

Alıntıları Göster
    Ne yapcaz bu işi😁

• quote:

Orijinalden alıntı: KöfteSuyu

Ne yapcaz bu işi😁

Alıntıları Göster
    artık alıştım hocam ben.telefonun garantisi bitmek üzere benim satma arefesindeyim sadece android pie görüp satıcam onu bekliyorum

uzun bir süredir bende wifi bu şekilde servise de göndermedim.kullanmaya devam
  • manuel güncelleme yapılacak biryerler varmı arkadaşlar 377 de kaldı batarya çok az gidiyor normal kullanımda akşamı zor eder oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Richards Covers

manuel güncelleme yapılacak biryerler varmı arkadaşlar 377 de kaldı batarya çok az gidiyor normal kullanımda akşamı zor eder oldu
    Birkaç sayfa geride FF ile güncelleme yöntemini anlatmıştım. Bulup onu deneyebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: rawkid2

Eli kulağında Pie'nin XDA'da yükleyenler olmuş (imei onayı gelenler) ama pek yorum yapan olmamış. Daha ilk günden ne yorumu yapılabilir zaten o da var Şu Pie'den tek beklentim batarya performansı iyileşmesi ve biraz daha akıcılık. Gerisinden memnunum.
    Onay verenlerin sürüm numarası kaç acaba? C432 vs? Bilgimiz olsun bizde çevirip yükleme yapalım 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: Scream505

Onay verenlerin sürüm numarası kaç acaba? C432 vs? Bilgimiz olsun bizde çevirip yükleme yapalım 😁

Alıntıları Göster
    C432 ve C636 vardı aralarında ama yükleyenlerin çoğu manuel olarak yüklemiş. Twrp üzerinden yani.

• firmware güncelleme ile dolu ama telefona gelen giden yok hala

• quote:

Orijinalden alıntı: turuncukafali

firmware güncelleme ile dolu ama telefona gelen giden yok hala
    bekliyoruz sabırla gelecek diye bana turbo bile gelmedi
  • Arkadaşlar P10 kullanıyorum ama *# ile başlayan gizli menüye giremiyorum, bilgisi olan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deathbringer -- 10 Mart 2019; 19:9:19 >
  • shadowx34 S kullanıcısına yanıt
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metsem25 -- 11 Mart 2019; 22:5:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowx34

arkadaşlar bilgisayar monitörüne görüntü aktarımı için ne kullanıyorsunuz tam ekran olarak kullanabileceğim uygulama varmı ? ben spigen'e ait hdmi to type-c kablo aldım ancak görüntü aktarımı yapamadım . Konu ile ilgili yardımcı olabilecek varmı ?
    pc de windows10 kuruluysa ve bir wifi alıcı ile bağlanıyorsanız başlat menüsünde bağlan diye bir seçenek var onu çalıştırıyorsunuz,telefondan da mirrior share i açıp tarama yaptığınızda pc yi görüyor ve bağlanıyorsunuz. tv deki mirecast bağlantısı gibidir.
  • Arkadaslar tesadufen facebook da huawei ailesi diye gruba denk geldim, orada guncellemin nisan ayinda dagitilmaya baslanacagi yaziyodu, ne kadar dogru bilinmez ama eger oyleyse daha bekleyecez

• 
Sayfa: önceki 349350351352353
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.