Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
7.371
Cevap
92
Favori
451.074
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Huawei >> ★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★
Giriş
    142 Mesaj
    Güncelleme yok diyordu en yeni tam paketi indir deyince geldi gpu turbo dahil mi 3.01 GB

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    440 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: unforgivenx

GPU Turbo yayınlanalı aylar oldu. Ayarlardan güncellemeleri denetle yaptıktan sonra sağ üst köşedeki 3 noktaya basıp son tam sürümü indir seçeneğine basmanız gerekiyor.

Alıntıları Göster
    en son sürüm ne olarak geçiyor şu anda son gelmesi gereken 376 var bende şu anda

382

|
    |
    Richards Covers kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    21 Mesaj
    Merhabalar.Birkaç şey sorabilir miyim? Telefonum ithalatçı garantili ,P10 VTR-L29, 8.0.0.361(C185) sürümünde. Güncellemeleri denetle ve en yeni tam paketi indir seçeneklerinde yeni bir güncelleme çıkmıyor.Normal mi? Bir de internete bağlı olduğum halde watsapp ta bildirimler gelmiyor.Uygulamaya girince gelen mesajlar birden gözüküyor.Bunun bir çözümü var mı?
    Teşekkürler..
    1 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: freaklana

Merhabalar.Birkaç şey sorabilir miyim? Telefonum ithalatçı garantili ,P10 VTR-L29, 8.0.0.361(C185) sürümünde. Güncellemeleri denetle ve en yeni tam paketi indir seçeneklerinde yeni bir güncelleme çıkmıyor.Normal mi? Bir de internete bağlı olduğum halde watsapp ta bildirimler gelmiyor.Uygulamaya girince gelen mesajlar birden gözüküyor.Bunun bir çözümü var mı?
    Teşekkürler..
    arkadaşlar alıntı yaptığım için özür dilerim ama soru sorma yerini bulamadım :(
    telefonumun bataryası 3 saatte uyku halinde %9 pil yiyor bu normalmidir?
    Arkadaslar merhaba su anda p20 kullaniyorum.daha onceki telefonum en azindan kizim parcalamadan once evde unutmustu uslu uslu otururken telefonu alip cizgi film izlemis sarji bitince telefonu tut yere vura vura ekranini kirmis kasada nasil olduysa hafif bir egiklik var bu cihazi adam edemeMiyiz acaba bilgisi olan arkadaslar cevablarsa cok sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: mltnsy19

arkadaşlar alıntı yaptığım için özür dilerim ama soru sorma yerini bulamadım :(
    telefonumun bataryası 3 saatte uyku halinde %9 pil yiyor bu normalmidir?

Alıntıları Göster
    Kesinlikle değil. Arkada sürekli veri senkronizasyonu yapan birşeyler var belli ki. Onları kontrol edin.

|
    |

Orijinalden alıntı: eLroS

Arkadaslar merhaba su anda p20 kullaniyorum.daha onceki telefonum en azindan kizim parcalamadan once evde unutmustu uslu uslu otururken telefonu alip cizgi film izlemis sarji bitince telefonu tut yere vura vura ekranini kirmis kasada nasil olduysa hafif bir egiklik var bu cihazi adam edemeMiyiz acaba bilgisi olan arkadaslar cevablarsa cok sevinirim
    GSM iletişim diye bir servis var hocam P10 için kasa ve ekran değişimi talep edebilirsiniz. Ne kadar ücret çıkar bilmiyorum onu servisle konuşursunuz.

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Merhaba samsung note 2 kullaniyorum 2013 model 6 senelik telefon. Bu p10 plus hosuma gitti 2.el garantili almayi dusunuyorum mate20lite dan daha iyidir.

P10 plus ekran suresi ne kadar veriyor ?

Kronik sorunlari var mi ?

Samsung note 2 den geçmek mantıklı mı ?

Kronik hiç bir sorunu yok

tabiki mate 20 lite dan daha iyi

ekran süresi kullanıma göre değişir ama ben günü çıkartıyorum ortalama 5 ile 6 saat ekran süresi alıyorum

tabiki note 2 den geçmek mantıklı

Genel kullanımda ve kamera konusunda asla üzmez beklentiniz çok uç değilse

Huawei Türkiye garntiliyse de 10 numara olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yzkaragoz -- 2 Şubat 2019; 12:23:53 >
    |
    |
    flyer_mig kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Gitmeyincede olmuyor, geliyor yine olmuyor.
  • Yüzbaşı
    440 Mesaj
    Arkadaşlar xiomia veya apple tarzı temalar varmı kullanan

|
    |

ben Daren diye birşey kullanıyorum, istediğine uymayabilir belki ama bence güzel, Google playde var, bi bak istersen

|
    |
    Richards Covers kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    4 Mesaj

Ekran ayarları kısmındaki akıllı çözünürlük ne işe yarıyor ve çalışma mantığı nedir bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oneymisya -- 5 Şubat 2019; 0:23:13 >
  • Yüzbaşı
    535 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: oneymisya

Ekran ayarları kısmındaki akıllı çözünürlük ne işe yarıyor ve çalışma mantığı nedir bilen var mı?
    720p, 1080p ve 2k ekran çözünürlüğü programa ve pil durumuna göre ayarlıyor. Ben manuel olarak 1080p ye ayarladım.
    |
    |
    eli yüzü düzgün ve mümkünse(?) garantili cihaz arıyorum. p10 veya plus farketmez.
    ama plus fiyatları cidden yüksek. o yüzden onu karşılayamam.
    ilgilnenler pm atarsa sevinirim.
    saygılar.
    |
    |
  • Er
    4 Mesaj

Wi-Fi açık olmadığı taktirde pil detayında wifi'ın açık olduğu görünüyor.Konum servisleri sürekli açık durumda.Wi-Fi+ da açık.Sorun bunlardan mı kaynaklanıyor acaba

• Yüzbaşı
    267 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: oneymisya

Wi-Fi açık olmadığı taktirde pil detayında wifi'ın açık olduğu görünüyor.Konum servisleri sürekli açık durumda.Wi-Fi+ da açık.Sorun bunlardan mı kaynaklanıyor acaba
    Muhtemelen Wifi taraması ile alakalı. Ayarlar kısmında yazdığınızda göreceksiniz. Telefon konum doğruluğu için sürekli wifi taraması yapıyor.
    |
    |
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
seo paketleri
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.