Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ (344. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.455
Cevap
64
Favori
484.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Merhaba, huawei p10 a geçiş yaptım fakat beni hayal kırıklığına uğratan ve canımı sıkan bişey var. Bağlantılara tıklayınca uygulama içinde açmaya çalışıyor gmail, whatsapp gibi uygulamalarda bağlantıları normal şekilde tarayıcıda açmanın yolu yokmudur. Bu sorunu yaşayan ve çözebilen varsa yardımcı olabilir mi?
    ★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arsgunners86 -- 20 Aralık 2018; 9:45:57 >

• WiLdNesS W kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Huawei p10 Plus içinde geçerli mi peki ?
    Bir de software-dload içindeki VTR-L09_hw_meafnaf dosyasını almayacağız değil mi ?
    Bir de bootloader kilidini açtırmam gerekir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caglartamaci -- 20 Aralık 2018; 15:44:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arsgunners86

Arkadaşlar Merhaba, huawei p10 a geçiş yaptım fakat beni hayal kırıklığına uğratan ve canımı sıkan bişey var. Bağlantılara tıklayınca uygulama içinde açmaya çalışıyor gmail, whatsapp gibi uygulamalarda bağlantıları normal şekilde tarayıcıda açmanın yolu yokmudur. Bu sorunu yaşayan ve çözebilen varsa yardımcı olabilir mi?
    Hayal kırıklığına uğradığın şey senden kaynaklanan bir durum. Uygulama tercihlerini varsayılana çekiceksin

• Telefona hard reset attım 1.5 yıl aradan sonra. Hoparlör sesi az gibi geldi bana. Bi yolu var mı arttırmanın?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi günler. Bu telefon ile ilgili iki soru var?

Çekişi nasıl? Arazi de diğer telefonlara göre kıyaslayan oldu mu?

İkinci el de ne kadar eder? Pil değişimi gerekir mi?

(Bu konunun kullanıcı arasında satmak isteyen varsa özelden yazabilir.)

• quote:

Orijinalden alıntı: makusla06

Telefona hard reset attım 1.5 yıl aradan sonra. Hoparlör sesi az gibi geldi bana. Bi yolu var mı arttırmanın?
    Resetden kaynaklanan bir durum olacağını sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akinci

İyi günler. Bu telefon ile ilgili iki soru var?

Çekişi nasıl? Arazi de diğer telefonlara göre kıyaslayan oldu mu?

İkinci el de ne kadar eder? Pil değişimi gerekir mi?

(Bu konunun kullanıcı arasında satmak isteyen varsa özelden yazabilir.)
    Şebeke çekimi ile alakalı bir sorun görmedim.Hem vadofone hemde tt kullanıyorum.
    Pil konusunda benm cihazım gayet iyi hem bu cihazı hem iphone 7 plus kullanıyorum iphone ile benzer ekran süreleri veriyor.
    2. el fiyat konusunda duruma göre minimum 1300 max. 1500 civarı.
    Ancak benim anlam veremediğim bir şey var bu telefon piyasada tutulmuyor :) bu telefonların lite modelleri daha fazla tutuluyor :)
    Almak isterseniz telefonumu satabilirim.
    8 ay daha garantisi devam ediyor
    kutusu faturası ve tüm içeriği mevcut.
    Ekranda bir kaç yerde beyaz ekranda görünen ışık sızması var. Sanırım garanti kapsamında değiştirilir.
    garanti sonlarına doğru hem pili hem ekranı değiştiririm diye daha o konuda garantiye vermedim.

• Mate 10 Pro için portlanmış olan ancak Ön kamera dışında bütün modların sorunsuz çalıştığı Google Camera apk'sı buldum bugün.

Üstelik gece modu da var ve iyi şekilde çalışıyor

Ancak direk stok ayarlarla çekim yapınca fotoğrafları aşırı soluk çekiyor. Bunun için bsg mod ayarında saturation kısmında birkaç düzenleme yapmak gerekiyor. Hala en doğru ayarı bulamadım ya çok soğuk oluyor ya da detayları kaybediyor. Onu da halledersem stok kameradan çok kullanırım ben bunu.

Ama şarjı resmen emiyor. Telefon cayır cayır yanmaya başlıyor

Neyse linki vereyim. Deneyenler yazarsa sevinirim

https://www.xda-developers.com/download-google-camera-night-sight-honor-play-huawei-mate-10-mate-10-pro/

• eşime aldığım p10da birden bire kamera netleştirme sorunu başladı bugunde kamera açıkken isinmış .servisemi göndermeli yoksa hard resetle düzelirmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: djjay

eşime aldığım p10da birden bire kamera netleştirme sorunu başladı bugunde kamera açıkken isinmış .servisemi göndermeli yoksa hard resetle düzelirmi?
    Sorun donanımsal o yüzden formatla düzelmez. Bu sorun çoğu P10'da görüldü ve görülmeye devam ediyor. Fazla dile getirilmese de kronik sorun gibi bişey anlaşılan.

Geçici çözüm için şunu yapabilirsiniz. Telefonu düz bir masada dikey şekilde koyup arkası yere gelecek şekilde bırakmak ve bunu 3-4 defa tekrarlamak. Bu şekilde muhtemelen düzelecektir ancak kalıcı bir çözüm değil. Kamera tarafından alacağı bir darbe ile tekrar sorun baş gösterebilir.

Kalıcı çözüm için serviste kamera değişimi şart. Garanti kapsamında yapılması için ısrarda bulunun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rawkid2 -- 23 Aralık 2018; 22:34:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: rawkid2

Ekranın sağ ya da sol altından yukarı çekince geliyor.

Alıntıları Göster
    Ekran kapalıyken Okey Google dediğimiz zaman açılıyor mu bunu başarabilen var mı

• ercinoyman kullanıcısına yanıt
    Asistan geldiğinde o fonksiyonda bir problem oldu bütün cihazlarda yani marka farketmeksizin bazılarında geçici olarak çalışıyor ama sonra duruyor yani geri dönüşler bu şekilde

(sanırım asistanı beta olarak kullananlarda)

Yakında bir güncelleme ile çözeceklerini düşünüyorum.

• ercinoyman kullanıcısına yanıt
    Asistan geldiğinde o fonksiyonda bir problem oldu bütün cihazlarda yani marka farketmeksizin bazılarında geçici olarak çalışıyor ama sonra duruyor yani geri dönüşler bu şekilde

(sanırım asistanı beta olarak kullananlarda)

Yakında bir güncelleme ile çözeceklerini düşünüyorum.

• Firmware Finder ile güncelleme yaptıktan sonra telefona güncelleme gelmez oldu...
    Çözümü varmı yardımcı olabilecek arkadaş var mı?
  • tr cihazımda 376 sürümü vardı güncelleme yok diyordu pc ye bağladığımda 381 güncellemesini buldu ve şuan güncelleştiriyorum bu gpu turbo denen şey varmı bu sürümde geliyor mu
  • caglartamaci C kullanıcısına yanıt
    Sorunun firmware finder ile alakalı olduğunu düşünmüyorum çünkü ben android 8 e firmware finder ile geçtim ondan öncede bir iki ufak güncellemeyi yaptım zamanında ama bu tarz bir sorun yaşamadım pc den güncellemeyi deneyebilirsiniz yada güncelleme ekranında sağ üst köşede üç nokta var oraya tıkladığınızda en yeni son sürümü indir gibi bir kısım vardı ordanda deneyebilirsiniz çünkü güncellemeleri kontrol et dediğinizde bazen bulmuyor cihaz yeni sürümü

• tweaker001 T kullanıcısına yanıt
    Evet gpu turbo geliyor game suite adlı bir uygulama geliyor orada bulunan artı butonuna tıklayarak oyunu atıyorsunuz ve altta çeşitli modların bulunduğu kısım var oradan gerekli ayarları yaparak oynuyursunuz gpu turbo aktif oluyor ama o uygulamadan değilde normal giriş yaparsanız oyuna gpu turbo aktif olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yzkaragoz -- 26 Aralık 2018; 1:47:14 >
  • Android 9 gelmedimi daha

• mlbozkurt M kullanıcısına yanıt
    Maalesef. Tepe telefonlar daha yeni alıyor. Bizimki marta kadar ancak gelir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • p10 için Malezya'da pie ve emui9 güncellemesi dağıtılmaya başlamış. Çok güzel haber.

https://www.gsmarena.com/emui_9_starts_hitting_global_huawei_p10_devices-news-34847.php
  • 
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.