Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ (343. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.455
Cevap
64
Favori
484.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: manilafortuna

işte hocam bende çıkmıyor :#

Alıntıları Göster
    Neden olur bilmiyorum ya. Yardımcı olamıyorum kusura bakmayın :/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu problem üzerine problem yaşaması sonucu 2 haftada 3-4 defa serviste gezerek bugün değişim kabul ettiler çok şükür.
    Telefonu 0 paket satmaya kalksam acaba ne kadar eder şuan bilgisi olan var mı 1 yıl daha garanti süresi bulunacak telefonun.
    Satıp p20 almayı düşünüyorum.
  • Huawei süper charge adaptör ve kablosunu satıyorum cihaz kutudan çıkan kullanılmış adaptör ve kablodur almak isteyen özel mesaj atabilir

• Shiftlenbik kullanıcısına yanıt
    Değişim kararı çıkınca ücret iadesi alma hakkınız var. Servisle iletişime geçin olmazsa thh ile alabilmeniz lazım.

• furkana. F kullanıcısına yanıt
    2200 tl almıştım telefonu şuan öyle bir şey yapsam zarara girerim gibi geliyor bana. sizce de öyle değil mi?
  • Shiftlenbik kullanıcısına yanıt
    Hemen hemen aynı gibi birşey. Ama satmak zor olabilir.

• ★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★

Sıklıkla aynı oyunu oynadığım için GPU turbo update sonrası yaşadıklarımı paylaşmak istiyorum. Günün çokça zamanını Toon Blast isimli oyunu oynayarak geçiriyorum. GPU Turbo öncesinde sürekli bu oyunu oynayarak 4 saat 30 dakika gibi ekran süresi alıyordum. Update sonrasında 6 saat küsür ekran süresi alınca şaşırdım. Oynadığım oyun GPU Turbo optimizasyonu içerdiği hakkında bilgiye rastlamadım. Anladığım kadarıyla bu update ile GPU enerji kullanımı bir şekilde daha verimli oluyor.★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hadusum -- 14 Aralık 2018; 14:7:19 >
  • Arkadaşlar merhaba. benim gibi ithalatçı firma c185 kodlu telefonu olup 361 de kalanlar için bi güncelleme yönetimi buldum.

https://androidhost.ru/9dk

Bu dosyayı indirin. zipten çıkarın.

"VTR-L29_hw_meafnaf" klasörünü ve "update_sd.zip" dosyasını SD kartınızda "dload" adında bir klasör açıp içine atın. Daha sonra telefonu yeniden başlatın. açılmadan önce ses açma kapama tuşuna basın. update yapmaya başlar. yada, arama kısmına "*#*#2846579#*#*" yazın. çıkan menüden ->ProjectMenu->Software Upgrade->SDCard seçeneğine basın. güncelleme başlar.

%5 te çok uzun süre beklerse telefonunuz ile uyumlu değildir. Sadece c185 te denedim bu yöntemi. Hard brick olmuş telefonu açtım bu şekilde. Şimdi tekrar bir güncelleme gördü açıldıktan sonra 375 e güncellenecek.

Sorumluluk kendinize aittir. Aylardır güncelleme gelmediği ve 361 de kaldığı için rom atmaya karar verip telefoncudan bootloader ını açmıştım. Sonra yüklediğim rom uyumsuzmuş telefon açılmadı. Üstüne benim saçmalamalarım eklenince telefon hard brick oldu. Denemediğim yöntem kalmamıştı. En son bu dosyayı buldum. Normalde update.app dosyasını dload dosyasına koyup update yapılıyordu. O yüzden bu yöntemden umudum yoktu bu dosyalar farklı. Ama tek çalışanda bu oldu. Denemek isteyen deneyebilir paylaşmak istedim sadece.
  • WiLdNesS W kullanıcısına yanıt
    Bu şekilde yapınca bilgiler silinmiyor değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: zanaks

Bu şekilde yapınca bilgiler silinmiyor değil mi?
    Siliniyor diye biliyorum emin değilim. Silinir gibi işlem yapınız

• Maalesef tüm her şeyi sildi yedek de almamıştım sadece rehberi kurtarabildim

• Güncelleme işlemlerinin tamamında Yedeğinizi alın. Silinir diye de söylemiştim. Bu arada 375 sürümü ile game suit geldi. Pubg hiç takılmadan oynuyor artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WiLdNesS -- 16 Aralık 2018; 21:46:21 >
  • google asistan orta tuşa basınca gelmiyor kullanan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Richards Covers

google asistan orta tuşa basınca gelmiyor kullanan varmı
    Ekranın sağ ya da sol altından yukarı çekince geliyor.

• emui 9 android 9 gelicek mi p10 modeline bilen var mı?
  • Telefonumda çok sık kullandığım bir özellik şu an devre dışı durumda ve bir türlü aktif edemiyorum.

El feneri açıkken ekranı kapattıktan sonra ses kısma tuşuyla el fenerini kapatabiliyordum, ancak telefonu sıfırladıktan sonra bu fonksiyon çalışmaz oldu. Ayarlarda bununla ilgili hiç bir şey yok. Nereden açılır bu meret ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Shiftlenbik

emui 9 android 9 gelicek mi p10 modeline bilen var mı?
    Gelecek fakat şubat-martı bulur.en son alacağı büyük güncelleme de bu olur zaten..
  • rawkid2 kullanıcısına yanıt
    Bu özelliği bilmiyordum teşekkürler hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: rawkid2

Telefonumda çok sık kullandığım bir özellik şu an devre dışı durumda ve bir türlü aktif edemiyorum.

El feneri açıkken ekranı kapattıktan sonra ses kısma tuşuyla el fenerini kapatabiliyordum, ancak telefonu sıfırladıktan sonra bu fonksiyon çalışmaz oldu. Ayarlarda bununla ilgili hiç bir şey yok. Nereden açılır bu meret ya
    Çok ilginç bir şekilde çözdüm.

Kamera ayarlarında ses kısma tuşuna iki kere basınca kamerayı aç ve hızlı çekim yap gibi bir özellik vardı ben bunu kapalı yapmıştım. Tekrar eski ayarına getirince düzeldi ve şu an fener kapanıyor. Ne alakası var bilmiyorum ama en azından çözüldü.

• Instagram'da canlı yayın açabilen var mı ?
    Benim telefonda canlı yayın açınca 2 saniye falan sonra kapanıyor yayın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.