Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ (326. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.455
Cevap
64
Favori
484.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam Allah için yapmayın şöyle şeyler ya. 2 bin 3 bin TL telefona verip bozuk para olan cebinize nasıl koyarsınız ben 1 yıldır pantolomun sağ cebine telefondan başka hiçbir şey koymadım bozuk para anahtar vs hepsi sol cebimde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün telefonumun 1.senesini tertemiz bir şekilde doldurdum. Şu konudaki sorunları okuyunca cidden kendimi çok şanslı hissediyorum. Gezegengsmden 2700 tlye mavi plus modelini almıştım. Ne bu boya atma oldu ne uygulamadan atma oldu ne de diğer sorunlar oldu çok şükür. 2 kere suya düşürüp hemen aldım 2 gün pirinçte beklettim düzeldi. Onun dışında ne oyun yükledim işlemcinin ömrünü kısaltmamak için ne de ff ile güncelleme yaptım. Eğer uzun ömürlü düşünürseniz temiz kullanın çok yormayın. İlk gün ki gibi kullanıyorum tavsiye ederim herkese.

• Tzoa T kullanıcısına yanıt
    Valla o beni yoruyor sağolsun. Chrome, instagram hepsinde bir işlemci yetmeme problemi hep bir akışkanlıkta bozulma.
  • Shiftlenbik kullanıcısına yanıt
    Aynen. Kesinlikle snapdragon işlemci kullanmak lazım.

• zanaks kullanıcısına yanıt
    Aynen ama işte bunu telefonu aldıktan sonra fark etmek çok kötü oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shiftlenbik

Valla o beni yoruyor sağolsun. Chrome, instagram hepsinde bir işlemci yetmeme problemi hep bir akışkanlıkta bozulma.
    Aynen bende de aynı durum var. Telefon bazen yağ gibi akıyor bazen takılıyor gibi oluyor. Akıcı olduğu anı görünce takilmaya başladığı zaman insanın canı sıkılıyor

• Selam arkadaşlar.

Bu telefon hala alınır mı?

Çift hatlı bakiyodum da. Huawei p10 plus mu yoksa honor v10 mu arada kaldım. Fiyat farkı da malum... Metal kasa istiyorum Huawei nin de kasaları çok iyi. Ama kronik sorunu yoktur inşallah

• dj_citax kullanıcısına yanıt
    Ufak nüanslar dışında pek fark yok honor tercih edilebilir ama honor cam kasa p10 ve plus modelleri metal kasa birde kamerada ne kadar fark var bilmiyorum şahsım adına honor leica lens değil ama daha iyimi kamera kalitesi kötümü onu karşılaştıramam v10 öne geçen tarafı işlemci diyebiliriz tabi daha az çerçeve kısmı var öteki taraftan alınır tabiki p10 da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yzkaragoz -- 22 Temmuz 2018; 21:1:45 >
  • dj_citax kullanıcısına yanıt
    Bir ara fiyatlar bayağı uygundu, uygun bulursan kaçırma

• Bir yıldır kullanıyorum gayet memnunum aldığım gibi kullanıyorum hiç format atmadım Huawei p10, 6s den geçmeye değer mi bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Richards Covers

Kamerada netleme sorunu yaşayan varmı
    Ben de bugün farkettim Los ortamlarda netleemede garip davranıyor bazen, sanırım son güncellemeden sonra oldu, bizden başka sıkıntı yaşayan var mı ??

• Tzoa T kullanıcısına yanıt
    Normalde yapacağım şey değil zaten hatta çanta taşıyorum yanımda. O gün dolmuşta para üstünü attım muhtemelen cebime fark etmeden. Neyse bugün yarın tamire vercem bakalım nasıl çalışıyor servisi.
  • Huawei P10 Telefonunuza şuan FF kullanmadan Telefonun kendi güncelleme yerinden en son hangi sürüm geldi indirdiniz?. Bende şuanda 8.0.0.370 var güncelleme yok olarak gözüküyor ve mevcut sürüm'e tıkladığım zaman değişiklikler kısmında Bilgi Yok yazıyor. Acaba sizde de mi öyle ? Yoksa orada en son güncelleme ile neler geldiği yazıyor mu maddeler halinde ?
  • Bende plus var dün 371 geldi ve açıklamada google temmuz güvenlik güncellemesi yazıyor bu arada ff den değil otadan yükledim ff çalışmıyor zaten sildim bazı güncellemelerde o açıklamada bir şey yazmıyor yani sizin yazılımda sorun yok

• Arkadaşlar son güncellemeden sonra kamerada çekim Ön izlemesi mi daraldı bana mı öyle geliyor? Güncelledikçe telefon gerilemeye başladı

• Güncellemeyi yapan var mı? 3gb'a yakın ne geldi öyle

Telefon yurt dışı avrupa cihazı

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★

• Arkadaşlar ihtiyaç fazlası P10 Plus için bir kılıf bulunmakta. Sıfır ürün kullanılmadı kesinlikle. Kargo benden fiyatı 20 olur. Elazığ Malatya Diyarbakır elden teslim edebilirim.

https://i.hizliresim.com/r11P1z.jpg

• balomer kullanıcısına yanıt
    TR cihazı benım 116mb geldı
  • Benim telefon güncelleme geldikce iyice kötüleşmeye başladı.
    Zaten işlemci yetersiz kalıyor birde güncellemelerle yavaşlamalar can sıkıcı.
  • p10 plus cihazım var arabaya da mirrorlink destekli pioneer double aldım fakat telefon ekran yansıtma olayını bi türlü yapamadım.. huawei ye özgü mirrorshare den onca denememe rağmen bi türlü ekran yansıtma olmadı.. bu şekilde mirrorshare kullanabilen varmı arkadaşlar aranızda
  • 
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.