Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ (324. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.455
Cevap
64
Favori
484.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba kullananlar hala memnun mu ? Bende iphone 6s plus var buna geçmeyi düşünüyorum. Şarj konusunda ortalama ekran süresi ne kadar alıyorsunuz ? Şarjı ne kadar gidiyor ?

İphone 6s plus ta 7-8 saat arasında 3g aktif kullanımla ekran süresi alıyorum. Yani ortalama 1 gün gidiyor ve hızlı şarj olayı yok. Sizce iphone dan geçmeye değer mi ?

SAR değeri de bayağı düşük geldi.
  • Selamlar, Huawei P10 aldım ocak 2018'de. 3-4 ay sıkıntı yaşamadım çok güzel kullanıyordum 1 aydır telefonum uygulamalardan aniden çıkıyor ve günde 5-6 defa kendini yeniden başlatıyor. Bazen kamera uygulaması açıkken, bazen wpde iken, bazen twitterda iken vs diğer birçok uygulamadayken biranda kendini resetliyor telefon. Daha önce böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu oldu ise sorunu nasıl çözdü yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
  • elimde 1 yıl daha garantisi devam eden tertemiz mate 10 pro var
    cihaz çok güzel fakat hem boyutu büyük hem de şu 18:9 ekran oranını sevemedim
    p10 ya da p10 plusla takas yapmak istiyorum
    mate 10 pro ile takas yapmak isteyen varsa ö.m. atsın
  • Kimler hangi temaları kullanıyor arkadaşlar güzel tema önerisi olan varmı
  • ★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★

Merhaba arkadaşımın telefon ekranı böyle olmuş nasıl düzeltebilir acaba ekran bölünmüş. Duvar kağıdını değiştirdi düzelmiş sonra yine aynısı olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nnk1981 -- 6 Temmuz 2018; 21:3:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rawkid2 kullanıcısına yanıt
    Safranbolu mu ora ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vala61

Safranbolu mu ora ?
    Evet hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: rawkid2

Evet hocam.

Alıntıları Göster
    Oralı mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vala61

Oralı mısınız?

Alıntıları Göster
    Sayılır hocam :) . Anne tarafı o taraflı gezmeye gitmiştim Safranbolu'ya.

• nnk1981 N kullanıcısına yanıt
    Çok ilginç sorun yazılımsal gibi ve fabrika ayarlarına dönerse sorun çözülür muhtemelen

• yzkaragoz Y kullanıcısına yanıt
    Sağolasın hocam arkadaşım başka şehirde bakamadım ben de telefona dediğiniz gibi olursa çözülür inşallah teşekkürler

• Yazılımsalmı donanımsalmı bilmiyorum ama bu resetleme olayı boy göstermeye başladı telefonda durduk yere kendi kendine kapanıp açılıyor o kadar resetlememe formatlamama rağmen hala aynı işi yapıyor yukarda bi arkadaşta daha olmuş inşallah yazılımsaldır.
  • Kardeşim bendede aynı sorun olmaya başladı son 2 haftadır bazen hiç yapmıyo bazen durduk yere şak diye resetleniyor veya güç düğmesine sanki basılı kalmış gibi zorla resetleniyor anlamadım yani bu işte donanımsal bi hata olarak düşündüm ancak sendede bu problem varmış yazılımsal gibi duruyor o zaman bi çözüme ulaştınmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jakler

Kardeşim bendede aynı sorun olmaya başladı son 2 haftadır bazen hiç yapmıyo bazen durduk yere şak diye resetleniyor veya güç düğmesine sanki basılı kalmış gibi zorla resetleniyor anlamadım yani bu işte donanımsal bi hata olarak düşündüm ancak sendede bu problem varmış yazılımsal gibi duruyor o zaman bi çözüme ulaştınmı ?
    Yok kardeşim bi türlü çözemedim ben, 15 gün önce servise gönderdim sıkıntı yok dediler geri yolladılar ama şuan diken üstünde kullanıyprum telefonu kamerayı falan rahatça kullanamıyorum WhatsApp Twitter da aynı şekilde ne yapacağımı şaşırdım açıkçası Hard reset attım falan ama çare olmadı onlar ne zaman yapacağı belli olmuyor bazen arka arkaya 3 4 kez yapıyor bazen günde 1 kere bazen daha fazla

• İnşallah temmuz güncellemesiyle düzeltirler çünkü böyle kullanılmaz bu telefon + hard resetten sonra temalarıda uygulamıyor telefon yani tam bi saçmalık bekliyoruz bakalım yani kendi kendini bozucak res ata ata ondan korkuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: avnivav14

Yok kardeşim bi türlü çözemedim ben, 15 gün önce servise gönderdim sıkıntı yok dediler geri yolladılar ama şuan diken üstünde kullanıyprum telefonu kamerayı falan rahatça kullanamıyorum WhatsApp Twitter da aynı şekilde ne yapacağımı şaşırdım açıkçası Hard reset attım falan ama çare olmadı onlar ne zaman yapacağı belli olmuyor bazen arka arkaya 3 4 kez yapıyor bazen günde 1 kere bazen daha fazla

Alıntıları Göster
    Aynı olay telefonu ilk aldığım ay benimde başıma geldi. Bir iki gün sonra farkettim ki kapatma tuşu biraz sıkışmış gibiydi. Onunla az oynayınca düzeldi.

• Dün akşam telefon cebimdeyken kameralardan birinin alt tarafı cebimdeki bozuk para yuzunden çizilmiş. Siyah/beyaz kamera sağlamken diğer kamera netleyemiyor. Acaba cok sıkıntılımıdır yapımı :\
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sutlusoda

Aynı olay telefonu ilk aldığım ay benimde başıma geldi. Bir iki gün sonra farkettim ki kapatma tuşu biraz sıkışmış gibiydi. Onunla az oynayınca düzeldi.

Alıntıları Göster
    Bide onu deneyeyim hocam, ama şöyle bişey var uygulamalardan da atıyor bazen ya da mesela kafa topu oynarken donuyor telefon. Ben arayüz de veya başka bir yazılımsal problemde olduğunu düşünüyorum. Ama servise yolladığımda sıkıntı yok dediler geri gönderdiler. Uygulamalarda donma, aniden çıkma gibi problemler oluyor muydu sende de bende özellikle kamera uygulamasında sıkıntı çıkartıyor

• Bu yaşadığınız sorunlar P10 için mi yoksa P10 Plus için mi?

Ayrıca P10 artık teknoloji mağazalarında satılmıyor mu?

edit: kronik sorunları varmış P10 alınmaz sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phorever -- 9 Temmuz 2018; 22:17:16 >
  • Arkadaşlar telefon uzun süre alarm çalınca ateş gibi ısınıyor aynı sorunu yaşayan var mı

• 
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.