Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ (322. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.455
Cevap
64
Favori
484.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim b369'du dün akşam Ota'dan 370 geldi güncelledim.Telefonunuzda bir sorun yoksa bence ff ile ugrasmaya gerek yok gelir yakında.Telefonum düz p10.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oguzhan222 -- 23 Haziran 2018; 19:1:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yzkaragoz Y kullanıcısına yanıt
    Bence de yavaş çekim konusunda çok başarılı değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetal2

Valla biz yapamadik ff ile siz nasil yaptiniz acaba?b369 dan 370 e gecemiyoruz bi turlu:)sizinki de b369 muydu?gerci ota dagitimi baslamis..

Alıntıları Göster
    369 sürümü vardı. Aynı sorun bendede oluyordu. Dün tekrar denedim. Oldu valla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spongebob35

369 sürümü vardı. Aynı sorun bendede oluyordu. Dün tekrar denedim. Oldu valla

Alıntıları Göster
    vpn mi yoksa proxy ile mi yaptınız?
  • re13el R kullanıcısına yanıt
    Bu tarz sorunlar uygulamadan kaynaklı oluyor. Haliyle garanti nin çizmesi gerekiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Shinsegi S kullanıcısına yanıt
    8-9 saat ekran suresi mi yoksa genel olarak sarjdan sonraki toplam sure mi ?

• https://openkirin.net

Saf android arayüzünü Huawei cihazlarına portlamışlar. Proje asılsız ya da fake değil ancak daha yayınlanalı 3 gün olduğu için cihazına yükleyip deneyen çok az kişi var. Hatta arayüze dair video ya da resim bile bulamadım. Takip edilesi bir proje. Xda'da ana konusunu bulma çabasındayım :D

• merhaba arkadaşlar huawei p10 yurtdışına çıkacağım da internet ayarlarını nereden yapabililrim.terk telekom kullanıyorum yurtdşı internet paketi alacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetal2

vpn mi yoksa proxy ile mi yaptınız?

Alıntıları Göster
    Proxy
  • quote:

Orijinalden alıntı: spongebob35

Proxy

Alıntıları Göster
    Ben de ise yaramadi zaten bu sabah ota ile geldi guncelleme.extra 1.5 gb bos yer acilmis ayrica.ilgine tesekkurler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetal2 -- 25 Haziran 2018; 14:17:53 >
  • Selamlar, ayın 23'ünde otadan banada geldi ve sorunsuz yükledi. Cihaz P10 Plus Türkiye cihazı.

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jakabo34 -- 25 Haziran 2018; 16:36:47 >
  • Jordan Ibe kullanıcısına yanıt
    Hocam p20 de gördüm ama onunki kadar yapıyor mu odaklamayi?

• Arkadaşlar cihazım p10. Odaklama problemi yaşıyorum daha önceleri böyle bir problem yoktu neden sonra oldu hiçbir fikrim yok. Kamera ayarlarını sıfırlamayı ve hard reseti denedim faydası olmadı. Sizin bi öneriniz var mıdır bu konu hakkında?

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★

• BeLLaMY39 kullanıcısına yanıt
    Ayni sorundan garantiye verdim 1 saattr kamerasını değiştirip verdiler

• Arkadaşlar hayırlı forumlar P10 plusta kaç saat ekran sureleri alıyorsunuz acaba

• tweaker001 T kullanıcısına yanıt
    Hocam benim cihaz yurtdışı, garantisi yok. sizin cihazı garanti kapsamında mı yaptılar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeLLaMY39 -- 27 Haziran 2018; 13:7:36 >
  • Yakında geri dönecem eski telefonuma 😁

• Merhaba arkadaşlar.
    İphone 7 ya da 6gb ram'li plus düşünüyorum.Cihazdan memnun musunuz?Isınma vs herhangi bir sorunu var mı?
  • kyaman06 kullanıcısına yanıt
    Ben kendi adıma çok memnunum ısınma normal şartlarda yok tabi pupg vs. Oyunlarda cihaz ısınıyor bu da doğal bence

• BeLLaMY39 kullanıcısına yanıt
    Bu sorunla karşılaşan bir kaç kişi oldu ve evet garanti kapsamında onarıldığını söylediler

• 
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.