Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ (320. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.455
Cevap
64
Favori
484.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rawkid2

Çok şükür o konuda sıkıntım yok hocam. Telefonu yeniden başlatınca daha iyi oluyor ama çok uzun sürmüyor maalesef o akıcılık. Telefonda sonradan yüklediğim 90+ uygulama var onun mu etkisi diyeceğim ama bunlar telefonu yavaşlatmamalı.

Alıntıları Göster
    Telefonu yeniden baslatinca sorun yok diyorsunuz yani muhtemelen arka planda calisan uygulamalarla alakali olabilir.90+ uygulama mi? Hey masallah bence cihazin calismasi bile mucize olmus yav:) saka bi yana umarim oreo 8.1 yamasi gelir de daha stabil olur cihazlarimiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: rawkid2

Çok şükür o konuda sıkıntım yok hocam. Telefonu yeniden başlatınca daha iyi oluyor ama çok uzun sürmüyor maalesef o akıcılık. Telefonda sonradan yüklediğim 90+ uygulama var onun mu etkisi diyeceğim ama bunlar telefonu yavaşlatmamalı.

Alıntıları Göster
    Bende toplam 15 uygulama var :) yine de yaşıyorum bu yavaşlığı. Çözemedim bir türlü. Garantiye göndereceğim sanırım.

• Kardeşim P10 aldı. Geçen güncelleme yaptı ve yüz yanına özelliği geldi. Kendi yüzünü tanıttı ve kilit yüzüyle açılıyor. Ama bu sabah farkettik başkasının yüzüyle de açılıyor. Normal mi?

• Normal değil ben test ettim bende sorun yok siz hard reset deneyin birde aynı sorunu mate 10 proda yaşıyor bi abim sanırım stabilite problemi var muhtemelen bu durumu ilerde bir güncelleme ile çözebilirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yzkaragoz -- 15 Haziran 2018; 10:46:53 >
  • Mwerhabalar...Huawei Mate 10 Lite ile Huawei P10 Plus arasında kaldım

Huawei Mate 10 Lite ( Fiyat 1800 TL )

Huawei P10 Plus ( Fiyat 2800 TL )

Gönül ister ki P10 Plus ı alayım ama malum arada 1000 TL fark var. Telefonda oyun oynayan biri değilim..genelde internet ve günlük kullanım için alıyorum..ayrıca selfie kamerasıda bir nebze önemli..İki telefon hakkında bilgisi olan arkadaşlar acil dönüş yapabilirlermi acaba..gün içinde alma ihtimalim yüksek..teşekkürler.
  • Selfie kamerası önemli ise p10 plus alın çünkü mate 10 pro kalitesinde hatta daha iyi çekim yaptığını düşünenler var mate 10 lite çok inceleyemedim ön kamerada ama yani p10 plusun daha iyi olduğu aşikar diğer özellikler zaten çok daha üstün sadece ekran gövde oranı iyi lite da

• ★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★

merhaba, telefon boştayken veya beklemedeyken çok şarj yiyor.

Gece yatmadan tamamen şarj edilmişti saat 2 gibi. Sabah bu durumda %93

• quote:

Orijinalden alıntı: LoRdOfWeB

merhaba, telefon boştayken veya beklemedeyken çok şarj yiyor.

Gece yatmadan tamamen şarj edilmişti saat 2 gibi. Sabah bu durumda %93
    Facebook ve Messenger'dan dolayı oluyor hocam. Kesin ve net şekilde söyleyebilirim bunu. Bu ikili tamamen kaynakları dibine kadar kullanıyor. Hangi telefonda görsem pil tüketiminde başı çekiyorlar. Kullananlara bir gün silin bunları öyle kullanın dediğimde şarjım bayaaaaa uzun gitmeye başladı diyorlar.

• Merhabalar, benim p10 son güncellemeden sonra hareket ettirdiğimde iphonlardaki gibi ekran açılıyor. daha önce olmuyordu. sizin telefonlarda da aynı mı?
  • tablocu T kullanıcısına yanıt
    Ayarlarda cihazı uyandır var o aktiftir kapatabilirsiniz

• Bu bulut olayını çözemedim halen hangi ülke destekliyor bunu
  • yzkaragoz Y kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • arkadaşlar merhabalar şuan halen p10 plus almaya değer bir telefonmu?
  • Arkadaslar ff ile b370 guncellemesi onay veriyor fakat ne vpn ne de proxy guncellemeyi bulmuyor.aranizda yapabilen var mi?benim surum c432 b369

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetal2

Arkadaslar ff ile b370 guncellemesi onay veriyor fakat ne vpn ne de proxy guncellemeyi bulmuyor.aranizda yapabilen var mi?benim surum c432 b369
    Bende de durum aynı.
  • Bendede durum aynı

• ahmetal2 A kullanıcısına yanıt
    Bende de durum aynı. 2 gündür deniyorum ama vermiyor güncellemeyi..
  • Arkadaşlar daha önce samsung iPhone ve LG kullanmış biri olarak p10 aldım..telefondan çok memnunum ama dokunmatik hassasiyeti, yana kaydirmalar falan sanki diğer telefonlara nazaran daha başarısız geldi.. Benim gibi düşünen varmi yoksa bana mı öyle geliyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • FF gelistiricisi team mt grubuna gore oreo 8.1 ve bazi 8.0 surumleri ile ff calismiyor ve yakin zamanda da calismayacakmis.yani herturlu huawei nin keyfine kaldik guncelleme icin

• Mrgokhan82 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. Diğer kullanıcılar ne der bilemiyorum ama tespitinizin altına ben imzamı atarım. Böyle bir eksikliğe nasıl mahal vermiş Huawei anlayamıyorum. Kullanım konforunu ciddi şekilde düşürüyor ama yapacak birşey yok gibi.

• 
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.