Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ (312. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.455
Cevap
64
Favori
484.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 310311312313314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • FF'da 432 bölge kodlu Huawei P10 cihazıma 369 ve 369a kodlu güncelleme yayımlanmış. Avrupada 375 kodlu güncelleme ile verilen face dedection özelliği bize 369 güncellemesi ile gelecek. Henüz benim telefonuma onay vermiyor. Bu güncellemeyi alıp yükleyebilen var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hadusum

FF'da 432 bölge kodlu Huawei P10 cihazıma 369 ve 369a kodlu güncelleme yayımlanmış. Avrupada 375 kodlu güncelleme ile verilen face dedection özelliği bize 369 güncellemesi ile gelecek. Henüz benim telefonuma onay vermiyor. Bu güncellemeyi alıp yükleyebilen var mıdır?
    HWOTA8 ile yükleyebilirsiniz diye düşünüyorum
  • yeni güncelleme gelmiş (369a) ff den yükleyeceğim de,
    ota mf (532mb)
    fullota mf (2,7 gb)
    farkı nedir bunların, suan oreo8.0.0.365'teyim
  • Valla arkadaşlar dayıma p20 lite aldım 2 gün kullandım p10dan hızlı diyeceğim bana kızacaksınız. Gidin 1600 tl spottan alın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zanaks

Valla arkadaşlar dayıma p20 lite aldım 2 gün kullandım p10dan hızlı diyeceğim bana kızacaksınız. Gidin 1600 tl spottan alın.
    P20 serisi çok güzel oldu da keşke bu kadar pahalı olmasaydı

• Arkadaşlar Siyah renk nokta hatasız P10 Plus cihazım satılıktır isteyenler özel mesaj yada alıntı yaparak haber verebilir sıfırdan farksızdır. Model yukselttıgım ıcın satıyorum Oreo yukludur hıcbır sorunu yoktur bılgılerınıze.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Legend

P20 serisi çok güzel oldu da keşke bu kadar pahalı olmasaydı

Alıntıları Göster
    o kadar karşılaştırmaya baktım p20 lite p10 dan asla hızlı değil, belki telefonda fazla uygulama ypkyur ondan olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramzeyu -- 20 Mayıs 2018; 11:56:40 >
  • Bende şöyle bir durum var, whatsappda konum atıldığında bakmaya calıştıpğımda veya letgo da olduğu gibi benzer şekilde içinde gömülü olan haritalara baktığımda "google play services are updating" yazıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treyarch

yeni güncelleme gelmiş (369a) ff den yükleyeceğim de,
    ota mf (532mb)
    fullota mf (2,7 gb)
    farkı nedir bunların, suan oreo8.0.0.365'teyim
    Aynı şeyi ben de soracaktım

Cihazım yurtdışı güncellemeleri ff ile full ota şeklinde yapıyordum. 360 yüklü 363 görünüyor düşük boyutlusunu indirsem bir sorun olur mu?

Çünkü hafızamda yer etmiş illa full ota yapmam gerekiyor yoksa bi sıkıntı oluyordu diye. Bilgili arkadaşlar aydınlatırsa seviniriz

• ramzeyu kullanıcısına yanıt
    Ben ikisini yanyana koyup demedim. Bazı uygulamaları daha hızlı açıyor. Tabi p10 daha iyi ancak inanın kullanımda bir fark göremedim.

• ramzeyu kullanıcısına yanıt
    Son bir kaç sayfaya bakarsanız çözümü paylaştı bir arkadaş

• Arkadaşlar ff ten 181i yükleyen var mı veriler kayboluyor mu yoksa sadece 180de mi kayboluyor

• zanaks kullanıcısına yanıt
    180 ve 181 i bilmiyorum ama 185 de sıfırlanıyor cihaz

• yzkaragoz Y kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler riske girmeyeyim o zaman

• FF ile 369'u yükledim. Yüz tanıma ile kilit açma başarılı çalışıyor bence. Hoş bir özellik olmuş. Onun dışında değişen birşey dikkatimi çekmedi.
  • FF ile 369'u indirdim ama güncelleye bastığımda yine 'sunucu geçici olarak kullanılamıyor' hatası verdi DNS(VPN) kapatınca da güncellemeyi sildi. B365 kurarken de aynı sorunu yaşamıştım proxy kapatıp açarak düzeltmiştim ama şimdi olmadı.
    Bu sorunun kesin çözümü var mı? Ya da bir fikri olan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: virtuexDH

FF ile 369'u indirdim ama güncelleye bastığımda yine 'sunucu geçici olarak kullanılamıyor' hatası verdi DNS(VPN) kapatınca da güncellemeyi sildi. B365 kurarken de aynı sorunu yaşamıştım proxy kapatıp açarak düzeltmiştim ama şimdi olmadı.
    Bu sorunun kesin çözümü var mı? Ya da bir fikri olan ?
    FF üzerinde 2 tane 369 görünüyor. Üsttekini seçince bende de aynısı oldu, alttakinde sorunsuz güncelledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unforgivenx

FF ile 369'u yükledim. Yüz tanıma ile kilit açma başarılı çalışıyor bence. Hoş bir özellik olmuş. Onun dışında değişen birşey dikkatimi çekmedi.
    Dns ile update nasil yapiliyor?imei ile su anda 369 surumune izin vermiyor zira su an.siz nasil yukselttiniz acaba?

• Dostlar wowifi 8 güncellemesinden ber çalışmıyor bende

• unforgivenx U kullanıcısına yanıt
    Ota mf mi yoksa full ota mf mi kurdunuz? 2 küsür gb olanımı yoksa 530 mb olanmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsoBey -- 22 Mayıs 2018; 22:35:40 >
  • 
Sayfa: önceki 310311312313314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.