Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ (265. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.455
Cevap
64
Favori
484.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kirimli52

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★

hocam imei numaranızın son iki hanesi nedir acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kirimli52

Guncellemeyi ilk alanlardan birisiniz.arti ve varsa eksileri nelerdir?yukledikten sonra paylasir misiniz?bir de imei no son hanesi nedir sizin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam 8361 ben dun ffden 185 olani yukledim yoksa bana gelecegini sanmiyordum yani erkenden :)

• Ffinder den 185 yükleyin sizede yüzde 90 gelecektir ben aldigimdan beri 172 de kalmistim guncellme felan geldigi yoktu yani .. Malesef

• 185 onaylandığı gün yüklemiştim.Bekliyorum pusuda
  • İniyo suan bende pek iyi seyler soylemiyorlar ama bakalim:)

• ★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ akiciligini beyendim arkadaslar :) ama temiz format atayim en temel ornek kullandim klavye tam uyumlu deyil gbiydi 7 de simdi yag gbi calisio takilma yok emoji keyboar kullaniyrum

• Kirimli52 K kullanıcısına yanıt
    Hocam değişenler kaydı var ya güncelleme kontrol ettiğimiz yerde onun ss ini atabilirmisiniz

• Firmware Finder ile VKY-L29C432 telefonlar için B360 oreo güncellemesine onay çıkmış. Benim telefonda VKY-L29C185B173 rom kurulu idi. Telefonumun bölgesini C432 olarak çevirip VKY-L29C432B170 rom kurdum. FF ile Oreo güncellemesini açtım sistem güncellemelerinde buldu ve güncelledim. Şuan romum VKY-L29C432B360 oldu. Öğlenden beri kullanıyorum şuan bir sıkıntı yok. Güzel çalışıyor.
  • Arkadaşlar ithalatçı garantili telefonlara ne zaman oreo gelecek ve şuan b172 sürüm aşağıdaki sürümlerden hangisini yüklemeyim? (b321 imei kabul edilmiyor)

• slm.türkiye garantili p10 plusı olup b175 sürümünden ileri otadan güncelleme alan var mı
  • chemistdelight C kullanıcısına yanıt
    Benimkide Türkiye p10 plus b175 ötesine geçemedim sanırım en son verilen bu resmi olarak

• hisuite e bağlandığımda da b175 resmi en son sürüm diyr neyse bekleyelim biraz daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: chemistdelight

slm.türkiye garantili p10 plusı olup b175 sürümünden ileri otadan güncelleme alan var mı

Yukarida bir arkadas FF ile p10 plus icin(vky-l29c432)oreo ya gectigini belirtmis.ki bende baktim imei olmadan onay veriyor..

• herkese iyi forumlar. İmei numaram son hanesi 40 arkadaşlar tahmini ne zaman alırım güncellemeyi ? :D
  • android 8 i yükleyen arkadaşlar ne gibi değişiklikler oldu :) memnun musunuz?
  • bende B171 var. Şu an hangisine geçmeliyim orea update'i beklemek için? B178 var. ya da B321 var direkt (8.0.0.321) olarak.
  • darkness_kaan kullanıcısına yanıt
    dostum güncellemelerini sırasıyla yap. Her güncellemeden sonra da telefonunu komple sıfırla. Fabrika ayarlarına döndür her büyük güncellemeden sonra. Eğer oreo geldiyse sana güncelle dostum
  • Huawei güncelleme konusunda kötü gerçekten Samsung güncelleme saatini bile veriyor aynı anda gönderiyor Huawei ise 1 ay içinde gelir diyor sanki kargo ile geliyor arkadaş zor olmaması lazım güncelleme vermenin

• oguzokman kullanıcısına yanıt
    B178 için izin verdi, bakalım önce buna bi geçirelim. B321e direkt döndüren var mı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.