Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ (229. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.455
Cevap
64
Favori
484.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    b171 var.. bir kere kalibrasyon yaptım .. başka da bir şey yapmadım.. gece saat 11 gibi full dolunca çıkarırım. wifi ve mobil veri kapalı ama hat açık olacak şekilde cihazı bırakırım.. gün içinde yaklaşık 200 mail ve yaklaşık 200 civarında whatsapp yazışması yaparım. ortalama 1 saat telefonla konuşurum.. iş aralarında fırsat buldukça sosyal medyaya bakarım... aldığım ekran süresi ortalama 4,30-5 saat.. eve gelirken de kızım 30 dk kadar spotfy den müzik dinler.. ..gün içinde sadece 3g kullanıyorum..
  • Merhaba arkadaşlar, huawei p10 plus alarak aranıza katılmıştım ve 3 4 günlük deneyimlerime göre pişman olmayacağım bir karar verdiğimi düşünüyorum. 2 sorum olacaktı, bu telefonu aldıktan sonra telefon kamerasıyla haşır neşir olmak gerekli gibi ve ben hangi ortamda hangi ayarlamalar daha iyi sonuç verir manuel çekimde pek bilgi sahibi değilim ve deneme yanılma ile bulmaya çalışıyorum, bu konuda yardımcı olabilecek olan var mı acaba? Diğer sorum ise, ellerimde titreme rahatsızlığı mevcut, gece manuelde çekim yapmak için tripod gerekecek uzun pozlama süresi sebebiyle, önerdiğiniz f/p ürünü bir tripod var mı? Uzun oldu biraz, kusura bakmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş ben bu telefonla arabaya bluetooth ile bağlanıyorum başta telefondan ses geliyo arabadan gelmiyo telefonu yeniden başlatıyorum anca arabadan ses gelmeye başlıyo bazen yeniden başlatmam gerekiyo bazen gerek olmuyo bu nası iş anlamadım bi çözümü falan varmı bunun??????????????
  • Bu arada bide şöyle bişey söyliyeyim cihaz arayüz konusunda gerçekten çok çok iyi çok hızlı mesela siz genelde sosyal medyada falan gezen biriyseniz fazla oyun oynamıyorsanız bu telefonu öneririm fakat oyun için bişey istiyosanız kirin işlemcisinin daha yolu var gibi hissettiriyo oyunlarda bi süre oynadıktan sonra ısınınca kasmalar başlıyo belkide sorun işlemcide deil de oyun ile yeterince uyumlu olmadığından böyledir bilmiyorum ama geri dönsem iphone 7 alırdım en azından kasmazdı oyunlarda yada samsung s8 alırdım.
  • keremy K kullanıcısına yanıt
    Hocam gündüz çekimlerinde zaten kamera otomatik modda çok güzel işler çıkarıyor. O konuda özel bir ayar yapmanıza gerek yok.

Düşük ışık çekimlerinde ise telefonu gece moduna aldıktan sonra ortamın ışığına göre pozlama süresini ayarlarsınız. Kirlilik olmaması için ISO değerini mümkünse en düşük değerde tutup pozlama süresini arttırın. Tripod kullandığınız da zaten kesinlikle ISO değerini en aşağı çekip ışığa göre pozlama süresiyle oynarsınız. Elde çekeceğiniz zaman mümkünse telefonu bir yere koyup elinizle tutarak pozlama süresini max 2-3 saniye yapın ve ISO değeri otomatik olsun. En güzel sonuçları bu şekilde alırsınız. İşin sonunda yine ortama göre deneme yapmanız gerekiyor :)

• VORGAN kullanıcısına yanıt
    P10 yerine ip7 mi tercih edilmeli hocam yoksa sadece oyun anlaminda mi soylediniz?

• Beyler c185 için 172 update hazır yakında 173 de hazır olucak yükledim bilginize.

Daha önce anlatmıştım aşamaları..

• quote:

Orijinalden alıntı: balki1721

Beyler c185 için 172 update hazır yakında 173 de hazır olucak yükledim bilginize.

Daha önce anlatmıştım aşamaları..

Bir değişim var mı hocam 172de
  • Güvenlik yaması vb içeriyor ekstra bişi görmedim

• C185 için 172 yüklemeyi denedim firmware finder üzerinden. İndirme tamamlandıktan sonra telefon yeniden basayip yükleme ekranı biraz ilerledikten sonra "software install failed" hatası alıyorum. Ne yapmalıyım? Şu an 165 te telefon. Bugün aldım daha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chnd -- 16 Aralık 2017; 0:8:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: high and dry

C185 için 172 yüklemeyi denedim firmware finder üzerinden. İndirme tamamlandıktan sonra telefon yeniden basayip yükleme ekranı biraz ilerledikten sonra "software install failed" hatası alıyorum. Ne yapmalıyım? Şu an 165 te telefon. Bugün aldım daha.

Sırayla yükleyin önce 171

• ff da L29C185 için B173 yayınlanmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: makusla06

quote:

Orijinalden alıntı: high and dry

C185 için 172 yüklemeyi denedim firmware finder üzerinden. İndirme tamamlandıktan sonra telefon yeniden basayip yükleme ekranı biraz ilerledikten sonra "software install failed" hatası alıyorum. Ne yapmalıyım? Şu an 165 te telefon. Bugün aldım daha.

Sırayla yükleyin önce 171

171 yok ki 165-174-172 diye gidiyo. En gunceli 172 gorunuyo. Digerlerini de denedim olmadi.

• Benim cihaz yaklaşık 1 aydır bu sürümde benim telefonda bir anormallik var herhalde 😂😂😂😂

Telefon P10 Plus

• Arkadaslar telefon teknosada 2599lira diyo suan. Bilginiz olsun

• Benim iade isleminde bi sorun cikar mi acaba arkadaslar? Bi pislik yapma durumlari olur mu yeniden telefon bakmak icin iade cevabini bekliyim mi sizce mutlaka?

• Arkadaşlar bu oyundan atma sorununu nasıl çözebiliriz deli ediyor insanı?

• yekta64 Y kullanıcısına yanıt
    ayarlar -- pil-- sol üstteki çark işareti -- aşırı güç harcayan uygulamaları kapat bunu yaparsanız sorun çözülür. bundan sonra çok nadir ayda yılda bir yine yapıyor ama çok yoğun yapıyorsa bu ayardandır.
  • okan10tr O kullanıcısına yanıt
    Kullanabileceğin bir cihaz varsa bekle bence hocam..cihazin parasını geri al,öyle bak cihaz derim

• EHABERDAR kullanıcısına yanıt
    Hocam teknosaya geldim 2599 lira siyah da var aldim ya kacirmayim dedim, digerinin iadesinden once saticiyla gorusmustum iade edebilirsiniz demislerdi inslh bi sorun cikarmazlar o telefonu acmadim bile cunku

• 
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.