Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
7.413
Cevap
85
Favori
458.197
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Huawei >> ★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★
Giriş
    2815 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    qwerty38

arkadaşlar 1 aylık huawei tr garantili mavi renk nokta hatasız cihazımı satıyorum.almak istiyen arkadaşlar pmden ulaşabilirler
    |
    |
    Dostlar bugün Huawei P10 cihazima twrp kurup root attım. Nasıl olsa ithalatçı garantili diyerekten :) Ancak Huawei'nin bu tür bootloader kilidini kaldırma işlemlerinde telefonun herhangi bir özelliğini kısıtlama gibi bir politikası var mı? Sony'de bazı kamera parametreleri çalışmıyordu bu tür işlemler sonrasında. Bunu merak ettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Ben hepsiburada'nin kendisinden aldım ithalatçı garantili olarak. Bir sorun yaşamadım. Ayrıca hızlı kargo ile akşam dokuzda verdiğim siparişi sabah 10 da getirdiler. Tabi sadece İstanbul'da geçerli :) ekstra olarak 75 TL bonus kampanyası da vardı. Bu tür şeylerden yararlanabilirsiniz.

|
    |
    okan10tr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Evet Sony de DRM dosyaları bl açılınca gidiyordu, bunda yok öyle şeyler diye biliyorum. Fakat Sony ye göre çok daha zor root ve bl açması.

Sizi korkutmak gibi olmasın ama dikkatli olun, ben telefonumu soft brick hale getirdim yanlışlıkla. Sonradan düzelttim ama olan iki günüme ve uyku düzenim oldu.

Eğer bir sorun olursa ben buradayım, yardımcı olurum

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    rawkid2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    275 Mesaj

Sağolun hocam. Operatör telefonları sağolsun zamanında çok ROM yükletti. Adb komutlarını ezberlemiş durumdayım artık :D Hiç sorun yaşamadan hallettim herşeyi. Bootloader kilidini açtıktan sonra cihaz sifirlandigi için ve bende herşeyi teker teker yüklemek istemediğim için hisuite üzerinden yedeği kurdum telefona. Olsa olsa onun etkisiyle cihaz kasabilir belki. Öyle bişey olursa da çakarım formatı :)

|
    |
    Mr.Legend kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam neden cihaza rom yüklüyorsunuz? ne oluyor farklı olarak cihaz da ? yani şu özellik geliyor vs gibi bir şey mi yoksa ios da jailbreak gibi yüklenmesini izin verilmeyen uygulamaları yüklemek için mi?
    |
    |

Genel olarak soruyorsanız bundan sadece 1-2 yıl önce çıkan cihazlarda özelleştirmeler çok daha azdı. O zamanlar custom rom kurup zibilyon tane özelleştirme sahibi oluyorduk. Gereksiz uygulamalardan kurtulmakta cabasi :)

Root zaten en büyük nimet. Ben P10'a custom rom kurmam uzunca bir süre ama rootsuz sadece 4 gün dayanabildim :D 2 yıla yakındır viper4android kullanıyorum ve müzik dinleme zevkini üst seviyeye çıkarıyor. Bugün hemen onu yükledim. Şu an telefonun kulaklık çıkışı anlam kazandı :)

|
    |
    EHABERDAR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hayır hiçbir fark olmaz hatta

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    eyupsultan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1787 Mesaj
    Arkdaşlar samsung keyboard apk sini cihaza kurma durumumuz olabilir mi acaba? S8 telefonu satıp p10 almayı düşünüyorum ama klavyesi hoşuma gitmiyor p10 un. Deneyip bilgi veren olursa çok makbule geçer.
    |
    |
    Şu şekildehttps://youtu.be/RVBqsM7vmRw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shiftlenbik -- 13 Aralık 2017; 19:36:7 >

Bu kadar sık olmasa da arada algılamadığı oluyor bende de.
    |
    |
    Shiftlenbik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Bugün çektiğim iki resim. İlk resim ışık resmi modunda çekildi. Tripod kullansaydim daha iyi sonuçlar alacağımdan eminim. :)

• Çavuş
    57 Mesaj
    Arkadaşlar huawei p10 cihazımi yeni aldım sayılır 4 ay oldu. Son 1 haftadır telefonla konuştuğum kişinin sesi eskisi gibi net gelmiyor sanırım onu fark ettim. Ne çok kötü geliyor ne çok iyi arasında birsey ama konuşurken fark ediyorum. Ahize sesiyle ilgili sanırım bi ara ayarlardan sesi netleştirme ile ilgili bir ayar yaptım dış sesleri azalt gibi tam hatırlamıyorum ve o ayarlama bölümünde tekrar bulamiyorum. Bu ayar menüsü nerde bilen var mı? Ses konusunda çok mağdurum telefonla konuşmak istemiyorum resmen :(

|
    |

hpcam siyah beyaz olan fotoğraf kendi çekimi değil mi oynama yok üzerinde .rica etsem bir siyah beyaz daha fotoğraf yüklermisiniz
    |
    |

Hocam aldin mi cihaz neye karar verdin?

|
    |
    nnk1981 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Monokrom lensle çektim hocam. Hiç bir oynama yok. Elimde başka güzel bir fotoğraf yok ancak şunu atabilirim. Oda ışığında çekmiştim.

|
    |
    nnk1981 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bir de ben ithalatçı garantili aldım ortadoğu sürümü var bize güncelleme gelme tarihleri bilgilerini nerden edinebilirim ?

Gündüz süper açıklığı kapat gecede sadece kullanavan zaman aç otomatik mod da kullan.

|
    |
    thedoctor1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sohbet
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,838
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.