Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ (226. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.455
Cevap
64
Favori
484.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    P10plus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alpcuvas A kullanıcısına yanıt
    İngiltere dediklerine bakma ortadoğu sürüm cihazlar

• Mr.Legend kullanıcısına yanıt
    Orta Doğu sürümü o evet ama yanlış bilgilendirme yapmayın. Güncellemeler bölgelere göre öncelikli oluyor misal b162 miydi neydi ilk olarak ortadoğuya geldi biz güncel sürümü kullanırken TR cihazlar hala güncelleme bekliyordu. Şuanda da tam tersi TRye b170 geldi ortadoğuya hala gelmedi.

• Arkadaslar kafayi yicem adamlar cevap donduler firmamizda kesinlikle teshir urunh satilmamaktadir zaten bir teshir alanimiz da yoktur diye

• Tzoa T kullanıcısına yanıt
    Benim yazdıklarıma tekrar bakın derim. Söylediğiniz B ile başlayan kodlar bölge kodları değil bu arada.

Aynı şeyi söylüyoruz sizinle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Urunu iade ettim bakalim...

• okan10tr O kullanıcısına yanıt
    Teşhir ürünü değil de serviste tamir gördükten sonra paketlenmiş cihaz da olabilir hocam. Huawei'nin böyle bir sistemi var mı bilmiyorum tabi ama çoğu firma yapıyor böyle şeyler. Çünkü jelatinsiz çıkması hiç normal değil. Benim cihazım arkalı önlü yapışık jelatin içinde çıktı. Arkasında etiket felan yapışık haldeydi. İthalatçı olmasına rağmen bu şekildeydi. Bir dahakine mağazaların kendisinden almaya çalışın hocam. Hepsiburadanın bizzat kendisinden mesela. Ben o şekilde aldım ve içimde en ufak şüphe yoktu. Çok şükür eksik bişey yok cihazda :)

• rawkid2 kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada kendisinden almak mi mantikli hocam? Nasil yapcam bilemedim magazalarda bulamiyorum siyah renk internette bile az ve de guven duygum yerle bir oldu. Var mi onerceginiz site satici?

• Bir de hepsiburada sitesinde satici yorumlari da yok sanirim magazaya soru da soramiyoruz galiba ?

• İthalatci garantili alsak nolur 2100-2200 bandina. İllaki resmi garantisi olsun istiyodum ama soguttular beni bu islerden :))

Ben de düşünüyordum anca delta servis Hakkı'nda çok olumsuz yorum var

• Arkadaşlar Rusya'dan alınma 1 haftalık p10 plus telefonla ilgili anlaştım akşam görmeye gideceğim de.

Şurasına dikkat et, şu kodu gir dediğin bir şey var mı.
    Nelere dikkat etmek gerekir.

Ölü piksel testi yapmak için ne girmek gerekir

Acil cevap verebilirseniz sevinirim.
  • Arkadaşlar, ithalatçı garantili cihaz almak yerine daha dusuk rakama 3-4 aylik Huawei Tr garantili cihazlara baksaniza ikinci el kısmında. Huawei gercekten berilebilecek en iyi garanti seklini sunuyor. Kendi ilanım da var diye demiyorum ama cok guzel cihazlar var forumda . Benim siyah p10 X alacagim icin

İhtiyaç fazlasina düştü zaten 2. Telefon oalrak fotoğraf cekmek için almıştım . Ben sizin yeriniz de olsam delta falan uğraşmazdım ama tabiki tercih meselesi yine de . Yanlız P10 yağ gibi makine onu da ekleyeyim :)

• eyupsultan kullanıcısına yanıt
    hocam bildiğin klasik şeyler işte..arama yap, kamerasına titreşimine vs bak.. internete gir vs vs..zaten cihaz kendini belli eder.. ölü pixel testi nasıl yapılıyor bilmiyorum..
  • arkadaşlar 1 aylık huawei tr garantili mavi renk nokta hatasız cihazımı satıyorum.almak istiyen arkadaşlar pmden ulaşabilirler
  • Dostlar bugün Huawei P10 cihazima twrp kurup root attım. Nasıl olsa ithalatçı garantili diyerekten :) Ancak Huawei'nin bu tür bootloader kilidini kaldırma işlemlerinde telefonun herhangi bir özelliğini kısıtlama gibi bir politikası var mı? Sony'de bazı kamera parametreleri çalışmıyordu bu tür işlemler sonrasında. Bunu merak ettim.

Ben hepsiburada'nin kendisinden aldım ithalatçı garantili olarak. Bir sorun yaşamadım. Ayrıca hızlı kargo ile akşam dokuzda verdiğim siparişi sabah 10 da getirdiler. Tabi sadece İstanbul'da geçerli :) ekstra olarak 75 TL bonus kampanyası da vardı. Bu tür şeylerden yararlanabilirsiniz.

Evet Sony de DRM dosyaları bl açılınca gidiyordu, bunda yok öyle şeyler diye biliyorum. Fakat Sony ye göre çok daha zor root ve bl açması.

Sizi korkutmak gibi olmasın ama dikkatli olun, ben telefonumu soft brick hale getirdim yanlışlıkla. Sonradan düzelttim ama olan iki günüme ve uyku düzenim oldu.

Eğer bir sorun olursa ben buradayım, yardımcı olurum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mr.Legend kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam. Operatör telefonları sağolsun zamanında çok ROM yükletti. Adb komutlarını ezberlemiş durumdayım artık :D Hiç sorun yaşamadan hallettim herşeyi. Bootloader kilidini açtıktan sonra cihaz sifirlandigi için ve bende herşeyi teker teker yüklemek istemediğim için hisuite üzerinden yedeği kurdum telefona. Olsa olsa onun etkisiyle cihaz kasabilir belki. Öyle bişey olursa da çakarım formatı :)

Hocam neden cihaza rom yüklüyorsunuz? ne oluyor farklı olarak cihaz da ? yani şu özellik geliyor vs gibi bir şey mi yoksa ios da jailbreak gibi yüklenmesini izin verilmeyen uygulamaları yüklemek için mi?
  • 
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.