Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ (218. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.455
Cevap
64
Favori
484.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: okan10tr

Arkadaslar hepsiburadada 2775 lira suan distributor garantili diger sitelerde fiyatlar artmis gibi geldi bana 3299-3599 cogu yerde, hbden alinir mi bu fiyata nasil sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nygaard

Paralel ithalat p10 plus alırsan güncelleme konusunda biraz sıkıntı çekebilirsin. Ben yaklaşık 4 aydır ithal p10+ 128/6 kullanıyorum ortalama 5saat ekran sürem var. 1 günü rahat çıkarıyor. Home tuşu çok işlevsel bayıldım resmen. Kamerası gündüz harikalar yaratıyor evet ama ışıksız ortamda vasatın üstü. Arayüzü çok beğendim akıcı, hoş ve sade. Şuana kadar bıktırdı diyecek bir hata görmedim telefonda. p10 ile oneplus5 iki telefon da seni üzmez hangisi içine sinerse onu kullan.

Ayrıca forumda uzunca incelemeleri mevcut. Sayfaları atlamadan okumanı öneririm.

Paralel ithalat olan cihazların neden geç güncelleme aldığını açabilir misin biraz daha?
  • quote:

Orijinalden alıntı: okan10tr

Arkadaslar hepsiburadada 2775 lira suan distributor garantili diger sitelerde fiyatlar artmis gibi geldi bana 3299-3599 cogu yerde, hbden alinir mi bu fiyata nasil sizce?

Arkadaslar satici ankatekno, mail attim kapali kutu vs bilgi istedim kapali kutu faturalidir diye cevap atmislar, huawei turkiye garantili yaziyo sitede...

• Oreo dağıtımına başlanmış diye haber okudum çinde 8.0e geçmiş bizim cihaz. P10 plus

• xyz35 kullanıcısına yanıt
    günlük kullanım için gayet ideal huawei cihazların işlemcileri, kirin 960 lı p10 ve mate 9 serileri her işini görür ama yok ben telefonda çok oyun oynarım diyorsanız mate 10 veya snapdragon 835 den aşağı cihaz almayın derim, tabiki bunları 2500 üzeri bir bütçe için yazıyorum yoksa 2 sene önceki cihazlarda her oyun uygulamayı açıyor
  • Bize ne zaman verirler hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Türkbey kullanıcısına yanıt
    Ben xda da okuduklarıma göre bu yıl bitmeden alır denmiş ama resmi değil o cevap.

• Mr.Legend kullanıcısına yanıt
    Sanırım Ocak Şubat gibi gelir şimdi internette biraz bakındım

• xyz35 kullanıcısına yanıt
    bende P10 var nedense bazen mesela facebooktayım facebookta çok oluyor, face de gezinirken birden bire kapanıyor, tekrar aötığımda kaldığım yer açılmıyor, diğer uygulamalarda da çok nadiren oluyor. Aama şunuda söyleyimm ben biraz fazla uygulama kuran birisiyim. Genel olarak memnunum ama benim tarzım her zaman hangi markayı alırsan al son çıkanını al, mate 10 pro al bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: soghan

Telefon cebimde kapanıyor. Böyle bir sorun yaşayan oluyormu? Parmak izi sensörünü açtıktan sonra oldu. P10 lite kullanıyorum. Çözümü varmıdır?

Bilen yokmu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Legend

quote:

Paralel ithalat p10 plus alırsan güncelleme konusunda biraz sıkıntı çekebilirsin. Ben yaklaşık 4 aydır ithal p10+ 128/6 kullanıyorum ortalama 5saat ekran sürem var. 1 günü rahat çıkarıyor. Home tuşu çok işlevsel bayıldım resmen. Kamerası gündüz harikalar yaratıyor evet ama ışıksız ortamda vasatın üstü. Arayüzü çok beğendim akıcı, hoş ve sade. Şuana kadar bıktırdı diyecek bir hata görmedim telefonda. p10 ile oneplus5 iki telefon da seni üzmez hangisi içine sinerse onu kullan.

Ayrıca forumda uzunca incelemeleri mevcut. Sayfaları atlamadan okumanı öneririm.

Paralel ithalat olan cihazların neden geç güncelleme aldığını açabilir misin biraz daha?

Merhaba,

Benim aldığım cihaz VKY-L29 sanırım "Middle East & Africa" bölgesi oluyor. TR'ye göre geç güncelleme alıyorum. Forumdaki arkadaşlar B172 kullanırken ben B165 kullanıyordum. Daha geçenlerde B171 geldi FF'ye oradan geçebildim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Legend

quote:

Merhaba,

Benim aldığım cihaz VKY-L29 sanırım "Middle East & Africa" bölgesi oluyor. TR'ye göre geç güncelleme alıyorum. Forumdaki arkadaşlar B172 kullanırken ben B165 kullanıyordum. Daha geçenlerde B171 geldi FF'ye oradan geçebildim.

Eksik bilgileriniz var ama. İlk mesajda bahsettiğim gibi, güncelleme gelmesi C432, C636, C185 vb. farklılıklara bağlıdır. VKY-L29 modeli, çift sim kartlı P10 Plus modeli. VKY-L09 lar tek sim kartlı.

Benim telefonum VKY-L29C636 modeli. Sizinki C432 olabilir ya da bir başkası. Bu güncellemeleri kimin ilk alacağı belli olmuyor. Bazen C432 alırken bazen C636 alabiliyor.

Görsele göre VKY-L29 ve VKY-L09 aynı tarihlerde aynı güncellemeyi almışlar
    ★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★

• ramzeyu kullanıcısına yanıt
    hocam ayarlar kısmında pil bölümüne girip pil yazan yerin en sağında çark işareti var oradaki ayarlara girip aşırı güç tüketen uygulamaları kapat ayarlayın sorununuz çözülür benim de aynı şekilde oluyordu çok sık şekilde bunu ayarladıktan sonra çok nadir olmaya başladı hatta bayadır yaşamadım ))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi porsuk_y -- 9 Aralık 2017; 9:31:36 >
  • Ff b174 diye bir güncelleme buluyor. Ben B172 yüklemiştim. İlginç olan B174 daha önceki tarihte görünüyor

• Telefonum P10 temmuzdan beri kullanıyorum. Son zamanlarda chrome da gezinirken hantallaşmaya başladı. Telefon güzel ama zaman geçtikçe yavaşlamıyor tarzından ifadeler pek doğru değil almayı düşünenlere söylüyorum. Android işletim sistemine sahip bir telefon aldığınızı unutmayın. Bir şey daha ekleyeyim telefon saatlerce elinizde kaldığında yüksek ekran süreleri almanız doğaldır ancak günlük ara sıra kuşlanımda 4,5 saat de doğaldır. Her nasıl arabalar sürekli aynı hızda gittiklerinde az yakıyorlar da şehir içi dur kalkta fazla yakıyorlarsa bu da aynı durum. Açıp kapanmalar haliyle şebeke bağlantıları bunda etkili oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: aryuye

Telefonum P10 temmuzdan beri kullanıyorum. Son zamanlarda chrome da gezinirken hantallaşmaya başladı. Telefon güzel ama zaman geçtikçe yavaşlamıyor tarzından ifadeler pek doğru değil almayı düşünenlere söylüyorum. Android işletim sistemine sahip bir telefon aldığınızı unutmayın. Bir şey daha ekleyeyim telefon saatlerce elinizde kaldığında yüksek ekran süreleri almanız doğaldır ancak günlük ara sıra kuşlanımda 4,5 saat de doğaldır. Her nasıl arabalar sürekli aynı hızda gittiklerinde az yakıyorlar da şehir içi dur kalkta fazla yakıyorlarsa bu da aynı durum. Açıp kapanmalar haliyle şebeke bağlantıları bunda etkili oluyor.

Yakın Zaman'da almayi düşünüyorum yavaşlama siz de kısa sürede olmuş çok ekiliyor mu kullanımınıZı

• nnk1981 N kullanıcısına yanıt
    Etkilemiyor işlerimi halen rahatça hallediyorum. Telefondan da memnunum özellikle bataryası iyi. Amacım marka telefon vs kıyaslamak şu iyidir kötüdür demek değil ama iPhone 5S teki kullanım rahatlığı ve stabiliteyi bulamadım diyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aryuye -- 9 Aralık 2017; 18:8:9 >
  • zanaks kullanıcısına yanıt
    Evet ff bazen saçmalıyor ya. Hemen kurmayın öyle durumlardan bekleyin. Siliniyor zaten birkaç gün sonra o

• Selamlar.

Cuma günü Huawei P10 modeliyle bende aranıza katıldım. Önceliğim kamera performansıydı ve ilk denemelerimde gayet memnun kaldım. Düşük ışıkta pozlama süresini uzun tutmak gerekiyor o da bana engel değil çünkü otomatik modda fotoğraf çeken biri değilim zaten :) Ancak şöyle bir olay var, çekilen resimlerde kontrast değeri çok yüksek oluyor, gerçek renklerin oldukça dışına çıkıyor. Elle duzeltebiliyorum tabii ancak portre modunda başkası fotoğrafımı çekince bunu yapamıyor ve kıpkırmızı çıktığım bile oluyor :D Bununla ilgili bir düzeltme olayı var mı acaba?

• Arkadaşlar merhaba benim bir sorum olacaktı. İnternet üzerinden fiyatlara baktığım zaman tek hat ve çift hat olarak görünüyor telefonlar. Çift hat olan p10 daha uygun. Merak ettiğim konu çift hattın tek hat olan modele göre ne göre ne farkı var.
  • 
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.