Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.455
Cevap
64
Favori
484.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba hocam,, arka kisim sert şeffaf plastik, çerçeve ve tıkaclar silikon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonun işlemcisinde sıkıntı olduğu , Isınma olduğu ve dolayısı ile şarjı az gittiği iddiaları doğrumudur ?

telefonda kronik bi sorun varmıdır arkadaşlar ? ekran süresi ne kadar ek olarak
  • Ekran süresine takılmayın her kişide farklı cıkabilir kullanılan uygulama kullanma amacına göre bu telefonun işlemcisi Mate 9 dakinin aynısı telefonda şuan her hangibi ısınma yok...
  • radko kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

2800TL veripte neden ayıplı mal kullanayım?

Gezegen GSM bana DEĞİŞİM yapılacak dendi ben öyle yolladım. İade deseydi zaten yollamazdım telefonsuz kaldım çünkü.
  • Nygaard kullanıcısına yanıt
    Kendinle çelişiyosun,İade deseydi yollamazdı diyosun yani kullanırdım diosun?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreammy

Rica ederim.. Beş haftalık süreçte On gün kadar kutudan çıkan kılıfla kullandım sonrasinda bu kılıfı taktım.. Gayet memnunum.. Düşme gibi bi durum olmadi sukur ama dizayn gayet hoş ve yeterli korumayı sağlıyor,, kulaklık girisi USB girişi tıkacla kapatılıyor, toz ve partikül girişini önemli ölçüde engelliyor. Çepeçevre sarmaladigi için (power tuşu, ses tuşu dahil) gayet guven veriyor,. Çizilme ve darbelere karşı iyi düşünülerek dizayn edilmiş.. spigen kullanmadım ama bu ürünün fiyat/performans oranı bence gayet tatminkar.. Tek eksi denilebilecek tarafı, ahize kısmındaki kenar kesimi biraz keskin kalıyor ve görüşme esnasında kulağa değen kismi hafif bir rahatsizlik veriyor. Kullandıkca alışıyorsun ona da..

BİLGİLENDİRME İÇİN ÇOK TESEKKÜR EDERİM. BENDE AŞAĞIDAKİ SİPERİŞLERİ VERDİM UMARIM MEMNUN KALIRIM. NANO KIRILMAZ CAM K0NUSUNDA BAYA TEREDDUTE DUSTUM GERCI AMA BAKALIM NASIL BISEY GELECEK :)

• Spigeni dikkatli kullan bana sorarsan gunluk cikar temizle

bende bunu aldim on arka koruma seffaf koruma

• quote:

Orijinalden alıntı: Nygaard

Merhaba,

2800TL veripte neden ayıplı mal kullanayım?

Gezegen GSM bana DEĞİŞİM yapılacak dendi ben öyle yolladım. İade deseydi zaten yollamazdım telefonsuz kaldım çünkü.

jelatinli kutu muydu
    açılmış mıydı
  • İthalatçı garantili p10 plus 2950₺ olmuş 1 aydır indirim bekleyenlerin haberi olsun 😂

Arkadaşım ben ayıplı mal kullanmak zorunda değilim. Stoklarda siyah olmadığını da biliyorum ama değişim yaparız dediği için yolladım. Eğer iade yapalım deselerdi o haldeyken kullanacaktım. Nesini anlamıyorsun bunun?
    Alla alla hem ayıplı malı kullanmam diyorsun hemde iade alcaklarını bilsem kullanırdım diyosun sen ne yapmak istediğine karar ver önce.

• drvimu kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Kutu sıfırdı evet. Bakın ben gezegen gsm in tutumundaki sorunu söylüyorum malda bir sıkıntı yok. Hoparlör kısmında 2 adet renk atması vardı. Rengi siyah olduğu için epey göze batıyor o yüzden kullanmak istemedim. Ama stok sorunu da vardı eğer değişim yapamayız iade alırız deseydi ben öyle kullanacaktım. Değişim deyip son anda iade demesi sorumsuz bir davranış.
    Stoklarda olmadığı için mecbur kullanacaktım. Anlama sıkıntın var
  • quote:

Orijinalden alıntı: vforfreedom

Telefonun işlemcisinde sıkıntı olduğu , Isınma olduğu ve dolayısı ile şarjı az gittiği iddiaları doğrumudur ?

telefonda kronik bi sorun varmıdır arkadaşlar ? ekran süresi ne kadar ek olarak

neredeyse 2 hafta olmak üzere.
    Geçen sene Note 7 kullanmıştım 2 ay.
    hiç bir sıkıntı hissetmiyorum.
  • sau054 S kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Acaba nereden aldınız bu ürünü?
    Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olmak tanımı uyuyo senin duruma 😅

Googleye ultimate shield yaz kendi sitelerinde satiyorlar ingilterede gecen hafta pazartesi verdim siparis bugun geldi urun cam ekran koruyucuda var on arka seffaf koruyucuda

• sau054 S kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Daha çok arka kısım için alacağımda, takma konusunda şüphelerim var. Umarım birine taktırabilirim
  • B162 güncellemesi ve Hard format dan sonra ekran süresi ve beklemede bayağı düzelme var. Ek olarak ahize sesinde artış var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vala61 -- 17 Ağustos 2017; 19:44:22 >
  • Herkes sormuştur ama şuanda Huawei p9 kullanıcısı olarak sorayım.

İthalatçı garantili Huawei p10 plus mı,

Türkiye garantili P10 mu? Siyah renk ikiside arada 150 lira fark var.

Birde ithalatçı garantili alan arkadaşlar. 128 gb seçeneği 6 gb ram değilmi 4 olanı yok bunların.

• 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.