Şimdi Ara

★★★Huawei P10 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları Tayfası !! (F/P Canavarı)★★★04.06.2018 Güncel (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.219
Cevap
23
Favori
104.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ayarlar - Bildirim ve Durum çubuğu - Bildirimler ekranı açar
  • P9 lite 2017 den p10 lite a gectim, farkeden var midir bilmiyorum, p9 lite 2017 nin ekran isigi daha fazla, yan yana karşılaştıran var mi? canimi sıktı biraz, geri vermeyi bile düşündüm. ppi degerini artırmanın bir yolu var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kobiuzmanı -- 24 Şubat 2018; 14:12:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kobiuzmanı K kullanıcısına yanıt
    ppi inç başına düşen piksel yoğunluğu demektir. parlaklıkla bir alakası yoktur.
    Kaldı ki ppi değerini değiştiremezsiniz . panel neyse odur.
  • ekranı tam kapatan ekran koruyucu tavsiye edebilcek var mı ? fabrika çıkışlı koruyucu yanları tam kapatmıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dünden itibaren ekran koruyucuyu ve silikon kılıfı çıkarttın telefondan,boş kullanıyorum,telefon daha compact ve keyifli oldu...arkasi cam olduğu için aşırı kaymasa daha iyiydi ama neyse...

• Arkadaşlar, Merhaba .... Bu zamana kadar Sadece orginal Şarj aletimle şarj ettim ve güzel hızlı şarj oluyordu telefonum....

2 saat civarı şarj oluyordu...

Şimdi bugün kötü bir şarj aleti ile telefonumu şarja takmak zorunda kaldım.... Ve eve geldiğimde kendi şarj aletime taktığımda 5 saat şarj süresi göstermeye başladı...

Şarj süresini eski hızına nasıl döndürebilirim? üstadlardan yarddım istiyorum arkadaşlar... teşekkürler
  • Arkadaşlar benim cihaz kutudan B179 ile çıktı ama bu normal midir?

• quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Arkadaşlar benim cihaz kutudan B179 ile çıktı ama bu normal midir?

Benimki de öyle çıktı, sıkıntı yoktur muhtemelen
  • quote:

Orijinalden alıntı: htlr

quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Arkadaşlar benim cihaz kutudan B179 ile çıktı ama bu normal midir?

Benimki de öyle çıktı, sıkıntı yoktur muhtemelen

Sonra ki seriler en güncel sürüm ile üretiliyor sanırım. Teşekkürler hocam

• mobil veriyi kapatınca şu kadar bilmem ne internet paketiniz kaldı diye mesaj geliyordu ,son 3-4 gündür hiç mesaj gelmiyor bilen var mıdır ?

• Beyler tel 7 8 saat ekran süresi veriyordu bu son 15 20 günde bir şeyler oldu 5 saati görüyorum ort. 2 3 saat ekran süresi büyük fark. Pile giriyorum donanım %30 yazılım %70. Bakıyorum mesela Chrome tek başına 600 mAh yemiş. Batarya zaten 3000 mAh. Spotify da çok yiyor.

Şuan şarj 26, ekran süresi 4 saat 20 dakika. Fabrika ayarı mı çekmem gerek illa

• quote:

Orijinalden alıntı: KNTLG

quote:

Orijinalden alıntı: AsLaNN46

Benim cihaz b120de kaldı.Konuda B197den bahsedilmiş.Sürekli kontrol ediyorum güncelleme yok diyor. Ota güncellemelerini almak için yapmamız gereken ekstra bişey var mı acaba?

P10 lite'da güncelleme sorunu var .Önceki sayfalarda bahsetmiştik. paralel ithalat cihazlar güncelleme alırken , Resmi cihazların büyük bir kısmı B129'da ve güncelleme almıyorlar.
    Mağazadaki Firmware Finder uygulamasıyla güncelleme yapılıyor. İstersen indirip yapabilirsin , yada en güzeli Android 8 gelece kadar bekle o zaman güncelle.

Hocam benimki b185te kalmış. Dediğiniz uygulamayı indirdim ama komple yazılımı indiriyor sanırım büyük bir boyut yazıyor orada.

• selamlar arkadaşlar, p10+ kullanıcısıyım. Şirkette çok da anlamayan bir abimiz telefon alacak. HTC falan bakıyordu ama p10 Lite modeline bak dedim. Fiyat sıkalası 1300lerde. mediamarkette 1700 zaten fiyatı. ben de ithalatçı garantili kullanıyorum ve sıkıntı yok şu ana kadar da çok şükür. bu modeli bilmediğim için sizlere sorayım dedim. var mı eksiği bi kusuru? önerir misiniz? ve önerirseniz en uygun nerden alabilir?

teşekkürler
  • p9 lite ile p10 lite arasında kaldım, hepsiburada da 1100Tl ve 1500tl arasında fiyatları, huawei türkiye garantili olmasını istiyorum.

Şöyle genel olarak baktım arada ciddi bir fark yok gibi geldi.

Acaba iki telefon arasında 400 tl farkı hakedecek bir fark var mı?

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkness_kaan

selamlar arkadaşlar, p10+ kullanıcısıyım. Şirkette çok da anlamayan bir abimiz telefon alacak. HTC falan bakıyordu ama p10 Lite modeline bak dedim. Fiyat sıkalası 1300lerde. mediamarkette 1700 zaten fiyatı. ben de ithalatçı garantili kullanıyorum ve sıkıntı yok şu ana kadar da çok şükür. bu modeli bilmediğim için sizlere sorayım dedim. var mı eksiği bi kusuru? önerir misiniz? ve önerirseniz en uygun nerden alabilir?

teşekkürler

Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum gayet güzel ve seri telefon. Gittigidiyor ya da Hepsiburada' dan alabilrsin en uygun

• quote:

Orijinalden alıntı: ıspanak

p9 lite ile p10 lite arasında kaldım, hepsiburada da 1100Tl ve 1500tl arasında fiyatları, huawei türkiye garantili olmasını istiyorum.

Teşekkürler

Hocam 7 aydır P9 Lite 2017 kullanıyordum.
    Cihaza banka uygulamaları, kişisel uygulamalar, iki tane büyük oyun yükleyince depolama bitiyor.
    SD karta uygulama taşıma gibi bir şey de yok maalesef.

Daha bu gün cihazımı satıp 1.250₺ ye kapalı kutu P10 Lite aldım. 16 GB bana yetmiyordu maalesef.

16 GB bana yeter diyorsanız alın tabi cihaz çok iyi.
    Aralarında çok büyük farklar yok...

P9 Lite 2017 : 16 GB - 3 GB RAM - HiSilicon Kirin 655 - LTE (Cat.4)
    P10 Lite : 32 GB - 4 GB RAM - HiSilicon Kirin 658 - LTE (Cat.6)

• quote:

Orijinalden alıntı: Ömerayhan

quote:

quote:

Benim cihaz b120de kaldı.Konuda B197den bahsedilmiş.Sürekli kontrol ediyorum güncelleme yok diyor. Ota güncellemelerini almak için yapmamız gereken ekstra bişey var mı acaba?

P10 lite'da güncelleme sorunu var .Önceki sayfalarda bahsetmiştik. paralel ithalat cihazlar güncelleme alırken , Resmi cihazların büyük bir kısmı B129'da ve güncelleme almıyorlar.
    Mağazadaki Firmware Finder uygulamasıyla güncelleme yapılıyor. İstersen indirip yapabilirsin , yada en güzeli Android 8 gelece kadar bekle o zaman güncelle.

Hocam benimki b185te kalmış. Dediğiniz uygulamayı indirdim ama komple yazılımı indiriyor sanırım büyük bir boyut yazıyor orada.

Kusura bakmayın , uzun süredir foruma giremiyordum , Sizinki yine iyi gelmiş 185'e kadar. Huawei'nin dediğine göre , Türkiye'de şuanda 179 sürümü varmış.
    Güncelleme kısmına gelince . Evet , yüksek boyutlu olanlar FullOta olarak geçen tam paketler. Eğer bu uygulama ile güncelleme yapacaksanız Tam paketi(FullOTA) yazanı indirmeniz sağlıklı olacaktır.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kusura bakmayın , uzun süredir foruma giremiyordum , Sizinki yine iyi gelmiş 185'e kadar. Huawei'nin dediğine göre , Türkiye'de şuanda 179 sürümü varmış.
    Güncelleme kısmına gelince . Evet , yüksek boyutlu olanlar FullOta olarak geçen tam paketler. Eğer bu uygulama ile güncelleme yapacaksanız Tam paketi(FullOTA) yazanı indirmeniz sağlıklı olacaktır.

Anladım hocam teşekkür ederim.

Ama sanırım İphone 6ya geçeceğim kamera yüzünden

Arkadaşımda 5s var onun kamerası bile daha iyi. 2013 çıkışlı cihazın benimkinden iyi çekmesi koyuyor. Performanstan ödün vericem biraz ama ne yapayım 6S e bütçem yetmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Şem-i Ruhsar

quote:

p9 lite ile p10 lite arasında kaldım, hepsiburada da 1100Tl ve 1500tl arasında fiyatları, huawei türkiye garantili olmasını istiyorum.

Teşekkürler

Cihaza banka uygulamaları, kişisel uygulamalar, iki tane büyük oyun yükleyince depolama bitiyor.

Daha bu gün cihazımı satıp 1.250₺ ye kapalı kutu P10 Lite aldım. 16 GB bana yetmiyordu maalesef.

Vay arkadaş ye bu telefonun piyasası ne ara bu kadar yerlere düştü. Satmayı düşünüyordum ölümcül zarar ettim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Şem-i Ruhsar

quote:

Teşekkürler

Vay arkadaş ye bu telefonun piyasası ne ara bu kadar yerlere düştü. Satmayı düşünüyordum ölümcül zarar ettim.

Hocam denk getirmek lazım.

Türk Telekom' dan vs 1.999₺ fiyata taksitle alıp nakite çevirmek için kapalı kutu satanlar oluyor. Özellikle Letgo uygulamasında çok var.
    Fiyatı 1.750₺ falan yazıyorlar ama Hepsiburada Huawei TR garantili cihazı 1.549₺ den sattığı için işleri zorlaşıyor.
    Arkadaşın biri nakite çevirmek için almış, 1.350₺ fiyat yazmış, 1.250₺ olur mu dedim verdi geçti.

Hatta 1.500₺ ye Mate 10 lite vardı 2-3 tane ama cihaz büyük diye almadım.

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.