Şimdi Ara

★★★Huawei P10 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları Tayfası !! (F/P Canavarı)★★★04.06.2018 Güncel (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.219
Cevap
23
Favori
105.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ö.rümcek

Hocam, gizli ayarlarda görünür oldu. Ama ana menüde yok.

★★★Huawei P10 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları Tayfası !! (F/P Canavarı)★★★04.06.2018 Güncel

Teşekkürler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu akşam peş peşe 3 güncelleme birden geldi. Kızıyordum güncelleme gelmiyor diye ama birden hepsini verdiler.

★★★Huawei P10 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları Tayfası !! (F/P Canavarı)★★★04.06.2018 Güncel★★★Huawei P10 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları Tayfası !! (F/P Canavarı)★★★04.06.2018 Güncel★★★Huawei P10 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları Tayfası !! (F/P Canavarı)★★★04.06.2018 Güncel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KNTLG -- 9 Nisan 2018; 20:21:49 >

• En yeni tam paketi indir diyince bugün güncelleme buldu 2.5 gb lık şu an 172 idi 180e çıkıyor başka gelirmi bilmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: KNTLG

Bu akşam peş peşe 3 güncelleme birden geldi. Kızıyordum güncelleme gelmiyor diye ama birden hepsini verdiler.

191 güncellemesini demin attım telefon yeniden başladı tekrar sistem güncellemeye baktım 193 geldi

• ranegade95 kullanıcısına yanıt
    Daha dur , birde 197 gelecek
  • 180de kaldık başka güncelleme şu an için yok
  • Ben güncelliyim dedim şimdi. Yükledi. Kapandı ve installing diyip %1 de hemen hata verdi. Sonra yeniden başlattığımda güncelleme hiç gözükmedi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme ile nedeğişti peki

• Güncelleme yapanlar ne fark gördümğz tavsiye edermisimiz?

• daha 203 de gelecek
  • -Ayarlar menüsüne Bulut özelliği gelmiş , ama daha ülkemizde kullanılamıyor.
    -Galeriye çöp kutusu özezlliği gelmiş , silinen resimler ilk önce buraya gidiyor , 30 gün süreyle burdada tutulabiliyor.
    -Android Güvenlik yaması 1 Ocak 2018'e yükseltilmiş.
    -Onun dışında iyileştirmelerden bahsediliyor.
    -Çok bir değişim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrtAltg

En yeni tam paketi indir diyince bugün güncelleme buldu 2.5 gb lık şu an 172 idi 180e çıkıyor başka gelirmi bilmem
    bende de aynısı oluyor, kipa'dan almıştım cihazı.
    garantili cihazların sürümlerini yükleyemeyecek miyiz?
  • Görüntü modunu büyütüp kucultme ayarı yok mu arkadaşlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • KNTLG kullanıcısına yanıt
    Benim telefonun sürümü 185 ve ben çöp kutusu özelliğini aylardır kullanıyorum. Keza hiç kullanmadım ama bulut da aylardır var.

• Banada güncelleme geldi inşallah bundan sonra düzene biner güncellemeler

★★★Huawei P10 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları Tayfası !! (F/P Canavarı)★★★04.06.2018 Güncel

• 203 de geldi

• Hadi hayırlısı.

• 203 ü yükleyen var mı?

• ★★★Huawei P10 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları Tayfası !! (F/P Canavarı)★★★04.06.2018 Güncel

Evet, ama göründüğü gibi sadece mart ayı google güvenlik yaması içeriyor

• BURAYA DİKKAT ANDROİD 8.0 YAKIN MEŞALELERİ YAKIN.

Mevcut sürüm b203, ardından 207 ve 208 sonrasında ise paylaştığım bu güncelleme yer alıyor, anlayacağınız 3.güncellemede 8.0 a geçiyoruz

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.