Şimdi Ara

★★★Huawei P10 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları Tayfası !! (F/P Canavarı)★★★04.06.2018 Güncel (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.219
Cevap
23
Favori
105.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ukilavuz

Ana ekrandaki boş sayfaları nasıl kaldırcaz bilgisi olan var mı üstüne basılı tutuyorum çarpı işareti falan da çıkmıyor sayfayı kaldıramadım boş duruyor

Çıkıyor hocam bende! Birde baş parmak ve işaret parmağınızla dıştan içe doğru sürükleyip öyle deneyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günceleme görünmeyen telefonlarda, HiSuit uygulması ile pc'den telefonuna bağlanınıca güncellenme var görünüyor. Denemekte fayda var.B179 güncellemesi şu an yükleniyor. ff ile uğraşmadan güncelleme yapılabiliyor.
  • Arkadaşlar güncelleme konusunda bir şey dikkatimi çekti ve paylaşmak istedim.
    Sistem güncelleme kısmından ''güncellemeleri kontrol et'' dediğimde her hangi bir güncelleme yok.
    Yine aynı ekranın sağ üst köşesindeki üç noktadan ''en yeni tam paketi indir'' deyince 2.29 GB olan (B179-FULL) güncellemesi geliyor.
    Güncelleme açıklamasında yazan herşey ingilizce.

Siz de bu şekilde kontrol eder misiniz ?
    Bu güncelleme yapılmalı mı bilemedim...

★★★Huawei P10 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları Tayfası !! (F/P Canavarı)★★★04.06.2018 Güncel★★★Huawei P10 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları Tayfası !! (F/P Canavarı)★★★04.06.2018 Güncel

• Şem-i Ruhsar kullanıcısına yanıt
    güncelledim ben , sıkıntı çıkmadı.
  • İki telefon renkleri dışında aynı olmasına rağmen ekranlarında farklılık var.Telefonlar kapalı durumdayken birinin camı kırmızımsı görünürken diğeri daha mavimsi duruyor.Aynı parlaklık ayarında olmalarına rağmen biri daha parlak görünüyor.Bu farklığın sebebi ne olabilir ? İkisinin koruma filmi de üzerinde gelen film.Sonradan takılmamıştır.Mavi renklisi her ne kadar fotoğrafa yansıtamasamda bariz derecede renkleri daha canlı gösteriyor.(Soldaki mavi,sağdaki siyah)
    ★★★Huawei P10 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları Tayfası !! (F/P Canavarı)★★★04.06.2018 Güncel
  • KNTLG kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam yükledim şimdi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cce

p10 lite ile evdeki soundbara bluetooth ile bağlanıyorum, ancak youtube v.b lerinden ses aktarımı yapamıyorum.bir türlü ses gitmiyor.

evdeki diğer marka telefonlar da bu sorun yok.

ne yapmak lazım.cihaz da herhangi bir güncelleme yok.alındığı gibi duruyor.

Ben de araçta aux bağlantısı yapamıyorum bir türlü. Bir yerinden ayar mı var acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre_Mert_

İki telefon renkleri dışında aynı olmasına rağmen ekranlarında farklılık var.Telefonlar kapalı durumdayken birinin camı kırmızımsı görünürken diğeri daha mavimsi duruyor.Aynı parlaklık ayarında olmalarına rağmen biri daha parlak görünüyor.Bu farklığın sebebi ne olabilir ? İkisinin koruma filmi de üzerinde gelen film.Sonradan takılmamıştır.Mavi renklisi her ne kadar fotoğrafa yansıtamasamda bariz derecede renkleri daha canlı gösteriyor.(Soldaki mavi,sağdaki siyah)
    ★★★Huawei P10 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları Tayfası !! (F/P Canavarı)★★★04.06.2018 Güncel

Valla ben ikinci el aldım sıfırıyla kıyasladım ekran farklıydı bi baktırdım sahte ekranmış önceki sahibi değiştirmiş. Sizdekini bilemem. Zaten resim görünmüyor.

• Aile fertlerine aldığım 2. cihaz bugün geldi :) Yine gittigidiyor üzerinden idealseçim adlı satıcıdan aldım.

İlk aldığımın versiyonu was-lx1a bugün gelenin versiyon ise was-tl10

Farkları ise bulduğum kadarıyla WAS-LX1a 'da NFC var, Avrupa versiyonu. WAS-TL10 ise Çin versiyonu, ekranı daha beyaz ve parlak. Yazılımları farklı.

Bunun dışında başka farkları var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: coaxem

Aile fertlerine aldığım 2. cihaz bugün geldi :) Yine gittigidiyor üzerinden idealseçim adlı satıcıdan aldım.

İlk aldığımın versiyonu was-lx1a bugün gelenin versiyon ise was-tl10

Farkları ise bulduğum kadarıyla WAS-LX1a 'da NFC var, Avrupa versiyonu. WAS-TL10 ise Çin versiyonu, ekranı daha beyaz ve parlak. Yazılımları farklı.

Bunun dışında başka farkları var mı acaba?

kaca aldınız hocam?
    garantı huaweı turkıye garantısımı?
  • Herkese merhaba, evrak resmi hariç de, office lens kullanıyorum, fazla resim çekmiyorum. Tavsiye edebileceğiniz

resim prg var mıdır?

• Şem-i Ruhsar kullanıcısına yanıt
    Hocam, apar topar Bi güncelleme yaptım. Ama tam okumadım. B179 güncellemesinden yeni birşey var mı?

• ö.rümcek kullanıcısına yanıt
    Hocam güvenlik ve performans iyileştirmesi diye biliyorum.
  • Teşekkürler, bir volte gördüm kalanı okumadan seçmiştim..

• quote:

Orijinalden alıntı: htlr

quote:

Orijinalden alıntı: cce

p10 lite ile evdeki soundbara bluetooth ile bağlanıyorum, ancak youtube v.b lerinden ses aktarımı yapamıyorum.bir türlü ses gitmiyor.

evdeki diğer marka telefonlar da bu sorun yok.

ne yapmak lazım.cihaz da herhangi bir güncelleme yok.alındığı gibi duruyor.

Ben de araçta aux bağlantısı yapamıyorum bir türlü. Bir yerinden ayar mı var acaba?

Var mı acaba çözümünü bilen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre_Mert_

İki telefon renkleri dışında aynı olmasına rağmen ekranlarında farklılık var.Telefonlar kapalı durumdayken birinin camı kırmızımsı görünürken diğeri daha mavimsi duruyor.Aynı parlaklık ayarında olmalarına rağmen biri daha parlak görünüyor.Bu farklığın sebebi ne olabilir ? İkisinin koruma filmi de üzerinde gelen film.Sonradan takılmamıştır.Mavi renklisi her ne kadar fotoğrafa yansıtamasamda bariz derecede renkleri daha canlı gösteriyor.(Soldaki mavi,sağdaki siyah)

Ekran ayarlarında renk tonu ayarı var oradan ayarlanıyor istersen mavi istersen sarı renge yakın ayarlıya biliyosun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahadir1453 -- 31 Mart 2018; 4:50:3 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ö.rümcek

Teşekkürler, bir volte gördüm kalanı okumadan seçmiştim..

Hocam yüklediniz mi güncellemeyi volte aktif olmuş mu?

• Hayırlı akşamlar...

Sanal tuş takımı video izlerken bazı yerlerde (kendi playeri TV izleme programı v.b) otomatik kaybolup tam ekran oluyorken bazı yerlerde kaliveriyor (scope v.b) bununla alakalı bir ayar göremedim. Tel ikinci el aldım b185 yazıyor yazılımda. yardımcı olursanız sevinirim

• Görüntüleme modu ayarı ya da simgeleri küçültme ayarı var mı arkadaşlar yardımcı olur musunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zero fear kullanıcısına yanıt
    Hocam, gizli ayarlarda görünür oldu. Ama ana menüde yok.

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.