Şimdi Ara

★★★Huawei P10 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları Tayfası !! (F/P Canavarı)★★★04.06.2018 Güncel (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.219
Cevap
23
Favori
105.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Şem-i Ruhsar

Beyler şöyle bir şey kullanan oldu mu hiç ?
    Bunu almak istiyorum ama biraz pahalı mı sanki ?

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/microsonic-huawei-p10-lite-on-arka-kavisler-dahil-tam-ekran-kaplayici-film-330372309

Düzenleme: + kargo ücreti ile 45₺ gibi fiyatı var.

Babam Samsung telefonu için almıştı onun ekranı da 2.5d kenarlı. Çok memnun. Kalkma gibi bi sorun olmadı onda. 50 liraya almıştı telefoncudan o da zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ★★★Huawei P10 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları Tayfası !! (F/P Canavarı)★★★04.06.2018 Güncel

Arkadaşlar ff ile güncellemeye çalıştığımda sürekli böyle diyor. Sizce neden böyle hata veriyor?

• Bu esnada proxyi kapatın ve tekrar deneyin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oasisinet kullanıcısına yanıt
    10-15 defa denedim. Farklı sürümlerle de denedim ama yine olmadı. Önceki yaptığımda çok kolay yapmıştım ama bu sefer bir türlü olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ömerayhan

quote:

Orijinalden alıntı: Şem-i Ruhsar

Beyler şöyle bir şey kullanan oldu mu hiç ?
    Bunu almak istiyorum ama biraz pahalı mı sanki ?

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/microsonic-huawei-p10-lite-on-arka-kavisler-dahil-tam-ekran-kaplayici-film-330372309

Düzenleme: + kargo ücreti ile 45₺ gibi fiyatı var.

Babam Samsung telefonu için almıştı onun ekranı da 2.5d kenarlı. Çok memnun. Kalkma gibi bi sorun olmadı onda. 50 liraya almıştı telefoncudan o da zaten.

Alayım diye siteye girdim ürün kapanmış.
    Başka yerde de yok şimdilik. Denk getirirsem alacağım hocam teşekkürler.

• telefon için ekstra silikon kap vs alan oldu mu, yoksa kutudan çıkan koruyucu kabı mı kullanıyorsunuz ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ikisinide iş yerime giderken silikon kılıf dışarıda içinde çıkan
  • quote:

Orijinalden alıntı: buckberyy

Evet bu firmware finder olayını bugün detaylı anlatmaya çalışıcam.

★★★Huawei P10 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları Tayfası !! (F/P Canavarı)★★★04.06.2018 Güncel

Öncelikle programı açtığımızda böyle bir ekran gelecek, yukarda yazan waslx1ac432 bizim telefonumuz olan p10 lite ın ürün numarasıdır, bu numaraya tıklıyoruz, ve karşımıza böyle bir ekran gelecek

★★★Huawei P10 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları Tayfası !! (F/P Canavarı)★★★04.06.2018 Güncel

Bu ekranda yayınlanmış mevcut güncellemeler en son yayınlanan en üstte olmak şartıyla yer almaktadır. Örnek olarak b199 olarak geçen ekranın en üstündeki güncellemeye tıklayalım

Daha sonra CHECK FİRMWARE ACCESS e tıklayalım

Daha sonra WITH IMEI YE TIKLAYALIM

Gördüğünüz gibi böyle bir uyarı aldık. Bu sürüm bizim için geçerli değilmiş.şimdi geriye gidip b197 sürümünü deneyelim bakalım, yine aynı şekil b197 i seçim imei kontrol ettiriyoruz.

Gördüğünüz gibi b197 güncellemesini kullanabiliriz.

Şimdi mevcut sürümümüzü bulduk. Resimde gördüğünüz gibi en altta IN-APP PROXY diye bir seçenek var. Şimdi ona tıklıyoruz

Ekranda görüldüğü gibi yapmamız gerekenler anlatılıyor.

Dikkat:çoğu kişi burda hata yapıyor.otomatik proxy değiştiğini zannediyorlar. Neyse şimdi bunu manuel yapalım.öncelikle firmware finder programını arka plana alıp.kullandığımız wifi ağına gelelim

Ağı değiştir diyelim

Proxy el ile seçelim

Bu şekilde girip kaydedelim. Ve daha sonra ayarlar-sistem güncellemeye girelim

★★★Huawei P10 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları Tayfası !! (F/P Canavarı)★★★04.06.2018 Güncel güncellemeyi kontrol ettiğiniz an bulacaktır b197 i.güncellemeyi bulduktan sonra wifi ağınıza geri dönüp proxy i kapatın ve yükleyin.

Not:bu şekilde yükleyemeyen arkadaşlar dns değiştirmeyi deneyebilir. Uygulamada anlatımı mevcut

Yarışmacı arkadaşlara başarılar😁

Foruma yeni gelen,paylaşımdan haberi olmayanlar için tekrar yayınlıyorum

• ff haricinde kendiliğinden güncelleme gelme ihtimali var mı illa bu uygulamayı kullanmak zorundamıyız
  • spigen rugged armor kullanıyorum. telefonu kabalaştırıyor ama koruma konusunda kafam rahat
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrtAltg

ff haricinde kendiliğinden güncelleme gelme ihtimali var mı illa bu uygulamayı kullanmak zorundamıyız

Valla normalde gelmesi lazım . mate10 lite , p9 lite 2017 dahil çoğu modele geliyor ama ne hikmetse bize gelmiyor.
  • Benim telefon Bluetooth ile müzik dinlerken cızırtı sesi yapıyor. Mate 10 lite'ın da shiftdelete incelemesinde aynı sorundan bahsetmişlerdi. Kirin 650 serisinin böyle bir sorunu mu var acaba? Sizde durum nedir?

• Telefonu satıp iPhone 6'ya geçtim beyler. Bunun bile kamerası özellikle ön kamerası fersah fersah iyi diyebilirim. Biraz sivri olucak ama şunu bile diyebilirim: Megapixel hiçbir şey, lens kalitesi her şey.

11.2.6da gayet seri çalışıyor cihaz memnunum iyi ki geçtim.

• B179 güncellemesi geldi , B129'da olanlara ve FF ile güncelleme yapmayanlara duyurulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KNTLG

B179 güncellemesi geldi , B129'da olanlara ve FF ile güncelleme yapmayanlara duyurulur.

Ben aldığımda B179 ile çıktı hala B199 gelmedi inşallah FF ile uğraştırmazlar düzenli olarak gelir güncellemeler.

• Arkadaşın yazılım versiyonu B185. Aldığından beri güncelleme gelmemiş hala güvenlik yaması Temmuz mu ne. İlla FF ile mi yapmamız gerekiyor güncellemeyi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: atom-karınca

Arkadaşın yazılım versiyonu B185. Aldığından beri güncelleme gelmemiş hala güvenlik yaması Temmuz mu ne. İlla FF ile mi yapmamız gerekiyor güncellemeyi?

Eğer mobil bankacılık işlemleri falan yapmıyorsanız , 8 gelene kadar bekleyin , çünkü gelen ara güncellemeler güvenlik yamalarını içeriyor , pek bi geliştirme yok.
    8 gelince ff ile geçiş yaparsınız.
  • Beyler p10 litetan 6plusa dönülür mü sizce?

• p10 lite ile evdeki soundbara bluetooth ile bağlanıyorum, ancak youtube v.b lerinden ses aktarımı yapamıyorum.bir türlü ses gitmiyor.

evdeki diğer marka telefonlar da bu sorun yok.

ne yapmak lazım.cihaz da herhangi bir güncelleme yok.alındığı gibi duruyor.
  • Ana ekrandaki boş sayfaları nasıl kaldırcaz bilgisi olan var mı üstüne basılı tutuyorum çarpı işareti falan da çıkmıyor sayfayı kaldıramadım boş duruyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.