Şimdi Ara

★★★Huawei P10 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları Tayfası !! (F/P Canavarı)★★★04.06.2018 Güncel (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.219
Cevap
23
Favori
105.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, p10 lite almayı düşünüyorum ancak kamera performansından çekiniyorum. Kullanan arkadaşlar yardımcı olur, deneyimlerini yazarlarsa sevinirim. Hatta birkaç örnek paylaşırlarsa en güzeli olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada şebeke problemi hakkında kişisel bir tespitte bulunayim. Uzun zamandır avea/turktelekom kullanıcısı olarak hangi telefonu kullanırsanız kullanın -baz istasyon yada sistemsel olduğunu düşünüyorum- şebeke sorunu ve ulaşılamadığınız oluyor. Aynı anda ararlarsa ulaşılıyor. Telefonlardan çok turktelekom operatörüyle alakalı.

• clio 1.2 16 v C kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Delta servis bakıyor. Bir senedir Kullandığım p9 dan çok memnunum. Yavaşlama yok. Hanıma da bu yüzden P10 Lite aldım. Hızlı, stabil, kamera kalitesi iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phodei -- 2 Aralık 2017; 0:1:16 >
  • mrc57 kullanıcısına yanıt
    Vodafone' dan aldık. Ekranı tamamen kapatıyor. Kenarlarda boşluk kalmıyor.

• Şebeke sorunu olduğunu söyleyen arkadaşlar için biraz araştırdım. Migrosta satılan ürünler eğer USA versiyonu ise 4g için kullanılan frekanslar farklıdır, bu yüzden bazı yerlerde çekmeyebilir.

https://www.gsmarena.com/huawei_p10_lite-8598.php sitesine göre ''WAS-LX3'' kodu USA versiyonlarda bulunuyor.

https://www.amazon.com/Huawei-Lite-WAS-LX3-International-Version/dp/B06ZYMMXVW sitesine göre de USA versiyonunda 4g için kullanılan frekanslar da şöyle ''4G LTE Bands: 2/4/5/7/28''

Xiaomi mi5 lerde de paralel ithalat olduğu için 4g çekiminde sorun yaşayanlar oldu genelde vodafone hattında.

Bunun büyük bir sorun olmadığını düşünüyorum. Xiaomi sayfasından takip ettiğim kadarıyla kırsal bölgelerde sadece bu frekanslar kullanılmadığı için sorun olabiliyormuş. 3g'de sorun yok zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: slyman_b

Şebeke sorunu olduğunu söyleyen arkadaşlar için biraz araştırdım. Migrosta satılan ürünler eğer USA versiyonu ise 4g için kullanılan frekanslar farklıdır, bu yüzden bazı yerlerde çekmeyebilir.

https://www.gsmarena.com/huawei_p10_lite-8598.php sitesine göre ''WAS-LX3'' kodu USA versiyonlarda bulunuyor.

https://www.amazon.com/Huawei-Lite-WAS-LX3-International-Version/dp/B06ZYMMXVW sitesine göre de USA versiyonunda 4g için kullanılan frekanslar da şöyle ''4G LTE Bands: 2/4/5/7/28''

Xiaomi mi5 lerde de paralel ithalat olduğu için 4g çekiminde sorun yaşayanlar oldu genelde vodafone hattında.

Bunun büyük bir sorun olmadığını düşünüyorum. Xiaomi sayfasından takip ettiğim kadarıyla kırsal bölgelerde sadece bu frekanslar kullanılmadığı için sorun olabiliyormuş. 3g'de sorun yok zaten.

Hocam inceleme için teşekkürler.kipada baktım(Kipa migros aynı) was lxa1 yazıyor Usa için değil galiba.bunda şebeke sorunu yaşanır mı.

• quote:

Orijinalden alıntı: clio 1.2 16 v

quote:

Orijinalden alıntı: slyman_b

Şebeke sorunu olduğunu söyleyen arkadaşlar için biraz araştırdım. Migrosta satılan ürünler eğer USA versiyonu ise 4g için kullanılan frekanslar farklıdır, bu yüzden bazı yerlerde çekmeyebilir.

Hocam inceleme için teşekkürler.kipada baktım(Kipa migros aynı) was lxa1 yazıyor Usa için değil galiba.bunda şebeke sorunu yaşanır mı.

O kod Avrupa versiyonlar için, yani Huawei garantili olanlarla aynı 4g frekanslara sahip, sorun olmaması lazım.

• Telefonumda garip bir olay var!
    Cihazda uygulamalarda internette gezerken hız gayet iyi , tepedeki veri hızı göstergesinden de bunu görebiliyorum.
    Ama Speedtest uygulamasıyla ne zaman hız testi yapsam, telefon sanki internet hızımı engellercesine 0.5 mbps çıkıyor Aslında hız 16 mbps.
    Çıkıyorum , youtube , face, instagram hepsine giriyorum onlarda sorun yok. ama speedtest'e tekrar girdiğimde yine hız 0,5',i geçmiyor.
    Acaba telefonda uygulama veri hızını kısıtlaya bir ayar mı var acaba ? ondan dolayımı hız kesiliyor. Anlamadım gitti.

• Arkadaşlar cihazın kulaklık çıkışını test eden varmı acaba ? Bana inanılmaz düşük geldi çıkış seviyesi ama sizlerede sormak istedim.
  • birkaç aydır kullanıyorum sanırım şebeke sorunu yaşamadım hiç.

Hatta şöyle somutlarsam daha iyi anlaşılacak, her gün aynı yoldan yürürüm ve genelde o yolda telefonla konuşurum. İphone SE kullanırken 2 noktada kesilirdi düzenli olarak oraları geçince düzelirdi. Bu telefonda o 2 noktada kesilmiyor.

Yine TT nin azizliğine uğradığım oluyor ama bu telefonun sorunu değil elbette.

• Benim telefonda şebeke sorunu yok hatta 4g'de eski telefonumdan çok daha iyi çekiyor. cihaz Huawei Türkiye garantili, hat vodafone. Genelde şebeke sorunları paralel ithalat telefonlarda yaşanır ülkemizin gsm band aralıklarına göre özel olarak ayarlanmadığı için.
  • Android 8 ile ilgili tarih var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: gwgmtj

Arkadaşlar, p10 lite almayı düşünüyorum ancak kamera performansından çekiniyorum. Kullanan arkadaşlar yardımcı olur, deneyimlerini yazarlarsa sevinirim. Hatta birkaç örnek paylaşırlarsa en güzeli olur.

dostum elimde 2haftalık var siyah telekomdan alınma düşünüyormusunnuz
  • BanshEEEEEEEEE kullanıcısına yanıt
    Fiyat?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün cihazı aldım.

Huawei p10lite ile ilgili ipuçları, bilinmeyen özellikler, kısayollar vs gibi şeyleri öğrenebileceğim bir yer var Mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ukilavuz kullanıcısına yanıt
  • slyman_b kullanıcısına yanıt
    Video p9 ile ilgili özellikleri aynı mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ukilavuz kullanıcısına yanıt
    Aynı sayılır sadece hafızası fazla bi de hızlı şarj var sanırım.
  • telefonla ilgili bütün testleri izledim, istisnasız bütün videolarda ana ekrana dönerken takılıyor gibi arayüz. neden böyle ?
  • Beyler benim telefona hala güncelleme gelmedi. B129 var şuan. Sizlerin ki ne.?

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.