Şimdi Ara

★★★Huawei P10 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları Tayfası !! (F/P Canavarı)★★★04.06.2018 Güncel

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.219
Cevap
23
Favori
104.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ÜRÜN (Fiyatlar renk ve stoklara göre değişiyor)

Hepsiburada Türkiye Garantili 04.06.2018

Siyah:1.606TL
    Beyaz:1.540TL

https://www.hepsiburada.com/huawei-p10-lite-huawei-turkiye-garantili-p-HBV000006GG24?magaza=ARTI&wt_gl=cpc.elk.telefon.pla&gclid=Cj0KCQjwxtPYBRD6ARIsAKs1XJ7xUrULLAA-DMuMVijSvjDKhPIl9h-1UMjaAWpjkbIjhvOaoVjawhYaAmczEALw_wcB

★★★Huawei P10 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları Tayfası !! (F/P Canavarı)★★★04.06.2018 Güncel

Kutu Açılımı: https://www.youtube.com/watch?v=wbeA_HCcvQ0

Huawei P10 Lite Özellikleri
    Ekran: 5.2 inç Full HD
    İşlemci: 8 çekirdekli HiSilicon Kirin 655
    Grafik arabirimi: Mali-T830MP2
    Bellek: 4 GB
    Depolama alanı: 32 GB ve microSD kart desteği
    Kamera: 12 MP arka, 8 MP ön kamera
    Pil: 3000 mAh
    İşletim sistemi: Android 7.0 Nougat
    Renk seçenekleri: Siyah, beyaz ve altın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ruthlessAF -- 4 Haziran 2018; 18:6:41 >

• Arkadaşlar;

Şöyle bir tüyo vereyim; bir teknoloji mağazasında satış sonrası destek teknisyeni olarak görev yapıyorum.

Huawei marka telefonlar haftada 4-5 adet satılıyor ve evet, düşük bir satış oranı.

Ancak mağazada Huawei marka telefonları satmaya başladığımızdan beri (yaklaşık 1.5 senedir sanıyorum) yalnızca 1 tane arızalı olarak geri dönüş yaşadık, o da dört gün gibi kısa bir sürede ilgili dış serviste onarılıp geri geldi. Satın alındıktan 7-8 ay sonra müşteri şikayeti ile gelmişti...

Ürünlerin diğer arıza oranları ile alakalı bilgi isterseniz özelden iletebilirim. Apple, Samsung öyle çok masum değiller (= Hatta arıza oranı açısından (arızadan kastımız, müşteri geri dönüşleri) APPLE öyle hiç de masum değil (=

Kısaca; Huawei sorunsuz, taş gibi bir ürün. Hatta bana sorarsanız Samsung'tan çok daha ayrı bir seviyede. LG'yi son dönemlerde zaten saymıyorum bile. HTC derseniz, KVK sayesinde yüzüne bakasım yok. Sony derseniz; aynı şekilde KVK'nın sıkıntılı servis anlayışından dolayı yanına yaklaşılmıyor.

Sony ve HTC için konuşuyorum; ürün/kalite anlamında aslında başarılılar ancak bu iki markanın Türkiye politikaları bana sorarsanız başarısız.

Samsung için; APPLE'a karşı sözde Andorid tarafının kalesi ancak ayıplı mal kanununa göre ilk 6 aylık iade/değişim hakkını tanımıyorlar. Samsung Türkiye, ürün ayıplı ise sadece ilk ay içinde müşteri talebine göre para iadesi veya değişim yapmakta. Ancak servis tarafı (özellikle Destek Bilişim) işçilik ve kalite olarak çok başarılılar. Bu konuda hakkını yemeyelim.

Huawei için Xiaomi seviyesinde bir telefon diyebilirim.

Asus, General Mobile falan, geçiniz bunları bence (=

Not: Marka temsilcisi falan değilim, yanlış anlaşılmasın (=

Ekleme: Ben açıkçası P10 Lite ve GR5 2017 arasında kaldım. GR5'te tek dikkatimi çeken özellik çift kamera ile donanımsal derinlik efektinin sağlanması. Sanıyorum P10 Lite bunu yazılımsal olarak sağlıyor. Ama tasarım konusunda P10 Lite çok daha başarılı.

Ekleme 2: Huawei Türkiye'nin servis tarafının süratli olduğunu biliyorum ancak iade/değişim politikası nedir, onu bilmiyorum. Çünkü ilk 6 içinde hiç ayıplı ürün gelmedi, deneyemedik
  • Satışa ne zaman sunulacak ?
  • untitled kullanıcısına yanıt
    7 Nisan olması lazım dostum
  • teşekkür ederim
  • bu telefonla ilgili Türkiye sayfasında hiçbir bilgi paylaşılmamış ayrıca mağaza içi huawei satış temsilcilerine gelecek telefonlarla ilgili soru sordum kimse eğitime gitmişler p10 lite için bir şey söylemiyorlar cihazdan haberleri yok p10 ve p10 plus iki haftaya gelecekmiş ama sanırım Türkiye ye p9 lite yeterli görüldü bu telefon gelmeyebilir gibi duruyor yada geç gelecek galiba
    Rica ederim.
  • saat alma zorunlugugu warmı bana fiyat baya yüksek geldi acikcası cihaza lafim yok
  • fiyatı 1350TL gelirse güzel olur
  • varol7 V kullanıcısına yanıt
    p9 lite in fiyatı o kadar, daha pahalı olur kanımca
  • çok acil telefona ihtiyacım var umarım makül olur
  • p9 lite alma niyetim vardı ama bu cihaz 1699 tl gibi gelirse alınır , ne zaman çıkar acaba*

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A16821E96 -- 8 Nisan 2017; 20:33:39 >
  • P10 lite Türkiyede satılacakmı diye huawei'ye face'den sordum.
    Bizi takip etmeye devam edin diye salakça bir cevap geldi.
    neyini takip edeceksem sanki atla deve.
  • İlk önce ana cihaz satışa çıkar sonra lite modeli diye düşünüyorum.
  • Ne zaman satışa sunulacak, bilgisi olan var mı?
    Telefon almak için piyasaya çıkmasını bekliyorum haftalardır
    Geç tarihli ise başka telefona bakacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: untitled

Ne zaman satışa sunulacak, bilgisi olan var mı?
    Telefon almak için piyasaya çıkmasını bekliyorum haftalardır
    Geç tarihli ise başka telefona bakacağım

+1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • P10 lite yerine Nova tercih edilemez mi ?

Lite ucuz gelmeyecek gibi üstün kılan özelliği var mıdır ?
  • bu video dan sonra nova almaya karar verdim :(
    edit : Video

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi varol7 -- 22 Nisan 2017; 1:20:48 >
  • yibo90 kullanıcısına yanıt
    ram dışında pek de bir üstünlüğü yok, novanında işlemcisi daha iyi
    lite yakın zamanda gelmeyecek sanki
    tekrardan telefon bakınmanın vakti geldi gibi
    varol7 V kullanıcısına yanıt
    Bu başlığın altında yazmak doğru mu bilmiyorum 6 ay p9 lite kullandım.

Nova 4k çekim , tek elle rahat kullanım lite versiyonlara göre daha mantıklı geldi bana
  • Novaya kadar ciktiktan sonra p9 alinabilir derim. Su anda xz ve bu cihaz (p9) fiyat anlaminda cok iyi konumdalar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.