Şimdi Ara

★★★Huawei P10 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları Tayfası !! (F/P Canavarı)★★★04.06.2018 Güncel (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.219
Cevap
23
Favori
104.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Crazy Goat

n11 e düşmüş distribütör garantili ancak 1900 tl :(

http://urun.n11.com/cep-telefonu/huawei-p10-lite-huawei-turkiye-garantili-P195400156

Bu urun degil mi?

İlk ciktigi icin pahali olmasi normal. Ekim aylarında normal fiyatina girer. Acele etmemek lazim. Su fiyata biraz daha ekler mate 9, motorola z,note 5,xperia xz falan alir millet.

3 ay kadar sonra 1200 tllere yabi olmasi gereken fiyatina geriler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mi6 alinir oparaya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cumhurfatih C kullanıcısına yanıt
    Xiaomi konusunda her ne kadar donanim saglam olsa da yazilim acisindan millet cok şikayetçi. Bunun uzerine garantisinin de olmamasi, risk almayi sevmeyen kisilerin xiaomi tercih etmemesine neden oluyor.

32rom, 4gb ram , huawei tasarimi islemci, kaliteli tasarim ve iscilik, garantisinin de isini iyi yapan bir sirketce verilmesi hasebiyle, p10 lite fiyatinin da en az 300-400 lira asagi cekilmesi sozkonusu olursa cok satar diye düşünüyorum. Keza p serisinin lite versiyonlarinin satis basarisi gayet iyi.

• Arkadaşlar yurtdısından 2 tane getirmiştim sıfır, birini kardeşime verdim, diğeri satılık. Yeni çıkan renk safir mavisi. Almak isteyen mesaj atabilir, teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: senemir

Turktelekom'dan internet tarifeme ek satın almış bulunmaktayım.Siyah renk.Kutusundan kılıf çıktı.Ekran filmi yok.24 ay 89 TL ödeyeceğim.

32gb ve 4gb ram oluşu cezbetmişti beni ve uzun zamandır yurda gelmesini bekliyordum.Gelmeseydi Huawei mi6 düşünüyordum ki o da hem ithalatçı garantili oluşu hem de nakit ödeme durumundan içime sinmeyecekti.

İphoneden geçiş yaptım bu arada.1,5 yıldır iPhone kullanıyordum. iPhone 7 den 5s e zoraki dönüş yapınca küçuk ekran boyutuna alışamadım.Androide geçmek istiyordum zaten,daha özgür ve biraz daha karmaşık olsun diye nedense.

Oyun hiç oynamam.Sosyal medya,haberler,köşe yazılari ve YouTube dir ilgi alanım.

Bu yüzden iphone 7 ye kıyasla performans kaybını hissetmeyeceğime eminim.

Şu saate kadar kurcalıyorum,güzel de sanırım iPhone değil de Siriyi özleyeceğim.

hayırlı olsun kardeşim , bende aldım türk telekomdan 1992 ye geldi 24 ay ayda 83 tl taksitle,içinden kılıf çıktı ama türk telekomda ekran koruyucu yok daha , ben spigen kılıf aldım ayrıca,59 dan 47 ye düşmüş spigen, ekran koruyucu olarakta dafoni aldım bugun kargodan gelecek bakalım

• Teşekkür ederim, size de hayırlı olsun. Sanıyorum siz mobil hat tarifenize ekli aldınız,o yüzden arada bu kadar fiyat farkı var..?

• quote:

Teşekkür ederim, size de hayırlı olsun. Sanıyorum siz mobil hat tarifenize ekli aldınız,o yüzden arada bu kadar fiyat farkı var..?

Evet benimki mobil hat üzerine ve grup 2 tarifesindeyim ben , yani peşin fiyatına gelmiş oldu, gerçi 2000 lira zaten çok bu cihaz için de ,yinede 24 ay için gayet iyi fiyat,s8 alsaydık 6000 i bulurdu bu şekilde
  • quote:

Teşekkür ederim, size de hayırlı olsun. Sanıyorum siz mobil hat tarifenize ekli aldınız,o yüzden arada bu kadar fiyat farkı var..?

Bizden başka bu cihazı alan olmadı mı , hiç hareket yok

• 2000 tl mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 24 ay vade 83 TL 1992 lira , ama bunun ederi 1400, 1500 tabide vadeli fiyatı iyi, bence kamera dışında p10 dan bir eksiği var yok 4gb ram 32 GB hafıza iyi yani, ve cihaz çok stabil

• glorya_ kullanıcısına yanıt
    *ALINIR MI YANİ
  • Tabiki tercih meselesi ama, stabil ve performansli bir cihaz kullanmak istenirse alınır , neden alınmasin, yakında tabiki fiyat baya aşağılara çekilir.

• p10 lite gelmiş ama fiyat çok yüksek. Bu fiyatı veren 50 lira fazla verip p9 veya 200 lira fazla verip s7 alır. Bence fiyat 1499 a ardından 1399 liraya inmeli.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • En az 400 lira fazlası var. Almak isteyenler acele etmesin derim.

• kullanıcılar deneyimlerini yazarsa süper olur. ben de türk telekomdan tarifeye ek 83 tl ye alabiliyorum yani telefon 2000 tl gibi bi fiyata geliyor ki bu fiyata değer mi bu telefon ya da ileride fiyatı düşer mi sizce ona göre biraz daha bekleyebilirim. bi de teknosa vatan mediamarkt a ne zaman gelir ve sizce bu telefonu itaalat garantili almak mantıklı ve güvenilir midir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tkillas -- 11 Temmuz 2017; 16:37:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tkillas

kullanıcılar deneyimlerini yazarsa süper olur. ben de türk telekomdan tarifeye ek 83 tl ye alabiliyorum yani telefon 2000 tl gibi bi fiyata geliyor ki bu fiyata değer mi bu telefon ya da ileride fiyatı düşer mi sizce ona göre biraz daha bekleyebilirim. bi de teknosa vatan mediamarkt a ne zaman gelir ve sizce bu telefonu itaalat garantili almak mantıklı ve güvenilir midir ?

15 gündür kullanıyorum, hız stabilize , akıllı telefon budur:))

• Mavisi çok güzel bir kaç ay daha bekleyip mavisi alınır

• P10 lite aldım arkadaşlar arama ayarlarıni bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Tkillas

kullanıcılar deneyimlerini yazarsa süper olur. ben de türk telekomdan tarifeye ek 83 tl ye alabiliyorum yani telefon 2000 tl gibi bi fiyata geliyor ki bu fiyata değer mi bu telefon ya da ileride fiyatı düşer mi sizce ona göre biraz daha bekleyebilirim. bi de teknosa vatan mediamarkt a ne zaman gelir ve sizce bu telefonu itaalat garantili almak mantıklı ve güvenilir midir ?

Teknosada sordum, cihazla ilgili eğitimler başlamış, dağıtım için stok bilgileri alınmış mağazalardan. Ağustos ayının ortalarından itibaren teknomarketlerde görmeye başlarız diye düşünüyorum.

Hepsiburada da satışta zaten....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0173FC748 -- 16 Temmuz 2017; 20:25:56 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.