Şimdi Ara

★★★Huawei P10 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları Tayfası !! (F/P Canavarı)★★★04.06.2018 Güncel (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.219
Cevap
23
Favori
104.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • huawei telefonu getirene kadar samsug fiyat düşürdü :(
  • Ne zaman gelir bir bilgi yok mu acaba? Fazla beklemeyiz umarım
  • volkan manav filan gelmiyecek diyor. boş yere beklemeyin p10+ ı bile getirmeyebilirler.
  • Bu telefon elime geçti. Pek bi inceleme falan da bulamadım yıllardır iphone 5 kullanıyorum. geçirli mi acaba?
  • bu telefon gelecek mi? telefon arayışındayım yoksa zenfone 3 aşıcam. p9 almak isterim ama 2200liraya param yetmiyor.
  • Beyler bi haber var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • annieste A kullanıcısına yanıt
    P10 lite gelecek arkadaşlar. Haziran ayı ilk çeyrekte.

P10 plus da gelecek.

• volkan manav gelmez diyor ama:/
  • peki gelicek madem 3-4gb hangi modeli kaça gelir bir fikri olan var mıdır? haziran ayında telefon alıcam. gönlüm huaweiden bir telefon istiyor çünkü o stabiliteyi başka bir markada bulamam.
    Asusa bulasmayin derim....

• bana en az 3gb ramli güzel fotoğraf çeken 3 yıl stabil kalabilecek bir cihaz lazım. ama huaweide 16gblık p9lite 2016/2016 modelleri hoş ama 16gb hafıza kimi nereye kadar götürür orası aşikar? 16dan 32gb hafızaya geçiştir model sıkıntısı var huaweide. bu arada çok pahalı olmayan f/p cihazı asus zenfone 3 karşıma çıkıyor.(onun forumunda da gezdim ama yazılımsal buglar var maşallah). p9 a da bütcem yetmiyor.
    temmuz gibi telefon alacağım bekliyorum piyasayı.
    Asus zengine 6 kullandim,pili sisti, asiri isindi , telefon asiri isinma uyarisi verip kendini kapatti. Bunu yasadigimda telefon daha 3 aylikti. Garantiye gitti,pili degisti geldi. Bu seferde yine asiri isinma oldu, yine gitti sorun yok dendi. Ekranda asiri isidan kaynaklandigini dusundugum lekeler olustugunda bu sefer 3. Kez gitti. Bu ekrani degistirdiler.

Asustan yazilim guncellemesi geldi, guncelledim. Bu sefer pil yarim gunu bile goremedi. Arayuz takilip durdusimlerden biri gelen aramayi gostermez oldu, yine garantiye gitti, sorun yok dediler. En sonunda okuyan bir kardesimize hediye verdim gitti. Ondayken de power tusu bozulmus, parayla yaptirmis.

Hayatimda kullanip da bu kadar sorun yasadigim baska marka hatirlamam. Asusun laptopu da oyle cikti, o da iki kez servise gitti, 3.de sorun yok dediler, laptopu garantiyi hice saymak pahasina sokup ssd taktim. Sorunsuz çalışıyor simdi...

Bu fiyata Sony xz bakabilirsiniz. 2.000 civarina gayet guzel bir cihaz. Kronik sorunu da yok. Yine iphone se bakabilirsiniz.

Bir de lenovo k6 note var. 32gb rom, 3gb ram ve 4.000mah pil var.snapdragon 430, fena bir islemci degildir.

Htc desire 10 lifestyle var birde. 32gb rom,3gb ram , hi res audio ses destegi ve 5.5" ekrani ve bin liralik fiyatiyla tercih edilebilir bir cihaz. Htc kullanmis ve cidden memnun kalmistim. Sorun yasayacaginizi sanmıyorum.

Dedigim gibi sony xz, iphone se, huawei p9 ive hatta note 5 ki bin lira seviyesinde tercih edebileceginiz cihazlar.

1500 civarina ise lenovo k6 note, motorola z play tercih edilebilir.

Bir de garanti benim icin onemli degil derseniz xiaomi modellerine bakabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0173FC748 -- 21 Mayıs 2017; 23:7:4 >

• ( Güncellendi : Geliyor ) nerede ? yok Nova aldım :)
  • varol7 V kullanıcısına yanıt
    novadan memnun musunuz yok satıyor tutuyor diyorlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: annieste

novadan memnun musunuz yok satıyor tutuyor diyorlar?

gm discoveri den geçmiş biri olarak çok memunum ekran süresi 5 saat - 8 saat arasında gidiyor , 5 saat den aşağı düşmedi tabiki de cpu büyük önemi var :)
  • bu telefon gelcek mi temmuz ağustos gibi telefon alıcam olmadı seçimim yeni çıkan(büyük ihtimalle gelir) nova ikiden olacaktır
  • Huawei p10. Kutu açılışı linktedir, amatör Çekim

https://youtu.be/TVAjAwGCTIw

Ayrica elimde mevcut fiyat 1400 tl kayıt dahil mavi renk yurtdışı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyferhat B kullanıcısına yanıt
    geldi mi pnp?
  • Niye gelmedi hala ya? Bilgisi olan yok mu
  • n11 e düşmüş distribütör garantili ancak 1900 tl :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.