Şimdi Ara

Huawei p10 2229 tl gittigidiyor yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
2
Favori
4.960
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eger gercekten p10 gönderiyorlarsa yıkarlar orayı; ama sahte ürün gönderirler yada salatalık falan gönderirler gibi dusunuyorum günün fırsatı yaziyo tecrubeli arkadaşlardan yorum bekliyorum.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/huawei-p10-64gb-hafiza-4gb-ram-20mp-kamera-5-10-ekran-cep-telefonu-285259236?mkwid=sEYAfDDnB_dm&pcrid=58375879647&pkw=&pmt=&ggmktg=PaidSearch*PLA*236136807*22544670567*58375879647*pla**pla-77411290767&rfcr=58375879647&gclid=CNLdjN_8l9QCFVNuGwoddFkE9A&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa2442 -- 30 Mayıs 2017; 18:58:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• paralel ithalat cihaz hocam bu ürün sahte değil bildiğin telefon
  • İthalatci garantili cok telefon aldim ama fiyat bu garantiye ragmen yine cok uygun gibi

• CEpporta dikkat. forumda bayağı konusu var.
  • Fiyat cok iyi avrupa fiyati ile ayni neredeyse alinir mi acaba

• Görende bu fiyata Ip7 dağıtıyorlar zanneder

• quote:

Orijinalden alıntı: BekiRoRo

Görende bu fiyata Ip7 dağıtıyorlar zanneder

he birader he

• gençler niye abarttınız bu kadar, bu tarz telefonlar çıktıktan bi süre sonra hep böyle düşer fiyatları

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

gençler niye abarttınız bu kadar, bu tarz telefonlar çıktıktan bi süre sonra hep böyle düşer fiyatları

Dogrudur hocam android telefonlar boyle, ama fiyat farki arastirirsaniz fazla oyuxden tecrubeli arkadaslarin fikirlerini almak istedim su an itibariyle 1 adet kaldi zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: BekiRoRo

Görende bu fiyata Ip7 dağıtıyorlar zanneder

Yıl olmuş 2017 hala iPhone alan var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustyaxu

quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

gençler niye abarttınız bu kadar, bu tarz telefonlar çıktıktan bi süre sonra hep böyle düşer fiyatları

Dogrudur hocam android telefonlar boyle, ama fiyat farki arastirirsaniz fazla oyuxden tecrubeli arkadaslarin fikirlerini almak istedim su an itibariyle 1 adet kaldi zaten

aciliyeti varsa alınır, cepport yaptıysa devamı gelir, diğerleri de el atar, xiaomi 5s plus da,tercih edilebilir

• Kardeş git bi iphone6s al. Sonra dua edersin bana. iPhone parasına neler satıyolar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2015 yılında cepporttan ilk çıktığı dönemde lg g4 telefon aldım. Herkesin malumu 6 ay içinde bootloop sorunu oldu. Cepport intelicell garantisi veriyor. Galiba aynı firma biri satış biri servis tarafı. İnternetteki çok yorumu okuyup baya üzülmüştüm o dönem. İntelicel Yasal süre içinde cihazımın anakartını değiştirip çalıştır halde geri gönderdi. Ben memnun kaldım. Dahası bu olay 2 defa daha başıma geldi toplam 3 defa anakartını değiştirip gönderdiler sağolsunlar. Hepsi de yasal süre içinde oldu. Ama ben lg g4 den nefret ettiğim için huawei cep telefonu aldım. Yurt dışı kayıtlı Mate9 PD. aşağı yukarı bu cihazla aynı platforma sahip. 2 Aydır kullanıyorum. Android kullanacaklara kesinlikle huawei amiral gemilerini tavsiye ederim. Şu ana kadar kullandığım en iyi telefon. Bilmeyenler için Kendi işlemicisini kendisi üreten markalar arasında. Dünyada apple ve samsungtan sonra 3. en fazla mobil cihaz satan firma. Asıl uzmanlığı Network alt yapıları (Anten Baz istasyonları vs.).

• ederi 800
  • Milky Way kullanıcısına yanıt
    tam tersini yazman lazımdı. yıl 2017 oldu android halen kasıyor donuyor. s8 plusu merak edip denemeye gittim. 3 tane uygulama açtım dördüncüyü açamadım dondu yeniden başlattım. o yüzden iphoneye b.k atacağına gerçeklerin farkına varmaya çalış.

2016 üretimi telefon 2017 model telefonlara kafa tutuyor.

hız ve stabilite konusunda iosun rakibi yok.

• Cevaplar icin tesekkur ederim herkese

• Salatalık güldürdü :) fiyat dusuk olunca supheli yaklasmak normal bende bi işkillendim

• bu aralar bende telefon bakıyorum.

paralel ithalat aldıktan sonra s7 edge bana daha güzel görünüyor açıkçası. yaklaşık 200 lira fazlasına alınabiliyor ki bence değiyor.

illa ki birbirlerine göre ufak tefek üstün yanları vardır ama s7 edge tasarım olarak daha güzel görünüyor ve samsung yaygınlığı düşünülünce sorun yaşandığında çözüm bulmak daha kolay olacakmış gibi hissettiriyor.

ekleme: bir de şu cepporttan telefon alıp gereksiz heyecan yaşamak istemiyorum. rafting filan yaparım ne bileyim. mafyatik tipler geçenlerde de forumdan birini tehdit mehdit mi ediyorlardı neydi?...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gnell -- 30 Mayıs 2017; 22:23:25 >
  • P10 Donanım özellikleri (özellikle kamera) bakınca bu fiyat segmentinde en iyi telefon. Marka takıntısı olmayan düsünmeden alabilir. Youtube incelemeleri mevcut.
  • hocam bunlardan lg g4 almıştım telefonun açılışında vodafone logosu çıkıyordu yine de sen bilirsin
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.