Şimdi Ara

★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★ (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.846
Cevap
37
Favori
327.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Konuda birinden rica edin, var vodafone kullanan. Birbirinizi arayip denersiniz..

Bu arada HONOR 8X cikmis. Cihaz cok basarili..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gece 23.00'den sabah 07.00'a %3 şarj gitmiş normalmidir? İnternet kapalı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar 1 hafta önce ben de aranıza katıldım.
    telefon çok güzel önce 153 dün akşamda 155 güncellemesini aldı.
    telefon hızlı akıcı sesi yüksek kamera gece dışında hiç fena değil.
    iphone se den geçiş yaptım.
    klavye ve büyüklüğüne alışamadım.
    yalnız tam telefonu almaya başladığımdan bu yana tesadüf denk mi geldi soğuk algınlığı grip mi oldum telefondan mı psikolojik mi bilmedim ama baş ağrısı çekmeye başladım.bir de sanki bazen elimdeyken telefon elde karıncalanma hissi oluyor ama sar değeri diğer marka modellere göre biraz yüksek diye okumuştum onun psikolojik etkisi de olabilir tabii.
    benden başka cihazın yanında olan iş arkadaşlarım ya da cihazı ellerine alıp bakın dediğim kimseden böyle şikayetler almadım.
    sizde hiç eski telefonumdan sonra bu cihaza geçince baş ağrım arttı vs diyen var mıdır?
    cihazdan genel olarak memnunum.menüleri ayarları kapsamlı.
    bu arada keşfettiğm bir bug/hata da şu var;
    temalar uygulmasını güncellediğinizde tema yok bulunmadı diyor.
    huawei apss den güncellemeleri kapatır ve temalar uygulmasını da fabrika sürümüne geri döndürürseniz tema ve duvar kağıtları yükleniyor.
    siz eski kullanıcılardan bildiğiniz önereceğiniz püf noktalar varsa yazmanızı bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackman123

arkadaşlar 1 hafta önce ben de aranıza katıldım.
    telefon çok güzel önce 153 dün akşamda 155 güncellemesini aldı.
    telefon hızlı akıcı sesi yüksek kamera gece dışında hiç fena değil.
    iphone se den geçiş yaptım.
    klavye ve büyüklüğüne alışamadım.
    yalnız tam telefonu almaya başladığımdan bu yana tesadüf denk mi geldi soğuk algınlığı grip mi oldum telefondan mı psikolojik mi bilmedim ama baş ağrısı çekmeye başladım.bir de sanki bazen elimdeyken telefon elde karıncalanma hissi oluyor ama sar değeri diğer marka modellere göre biraz yüksek diye okumuştum onun psikolojik etkisi de olabilir tabii.
    benden başka cihazın yanında olan iş arkadaşlarım ya da cihazı ellerine alıp bakın dediğim kimseden böyle şikayetler almadım.
    sizde hiç eski telefonumdan sonra bu cihaza geçince baş ağrım arttı vs diyen var mıdır?
    cihazdan genel olarak memnunum.menüleri ayarları kapsamlı.
    bu arada keşfettiğm bir bug/hata da şu var;
    temalar uygulmasını güncellediğinizde tema yok bulunmadı diyor.
    huawei apss den güncellemeleri kapatır ve temalar uygulmasını da fabrika sürümüne geri döndürürseniz tema ve duvar kağıtları yükleniyor.
    siz eski kullanıcılardan bildiğiniz önereceğiniz püf noktalar varsa yazmanızı bekliyorum.
    Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Bende 6 ay önce iPhone se den geçtim. Ancak bahsettiğiniz sorunların hiçbirisini yaşamadım. Sadece dediğiniz gibi iphone se den sonra büyüklüğüne alışmak zaman alıyor. Şu an için bir sıkıntı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

senkron edilen uygulama sayısı çoksa şarjın tatmin etmemesi normal.

Alıntıları Göster
    Telefonum da 15-20 tane uygulama var oyun hiç yok. Senkronize etme olayını kapatabiliyor muyuz? Biraz açabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: 404NotFounD

Telefonum da 15-20 tane uygulama var oyun hiç yok. Senkronize etme olayını kapatabiliyor muyuz? Biraz açabilir misiniz?

Alıntıları Göster
    kapanıyor hatta tek tek ayarlanıyor. Arka planda çalışma durumları manuel senkron gibi ayarlar var.
  • Ekranında sararma meydana gelen varmi aranızda

• Merhaba arkadaşlar.Hisuite programına bağlanan oldumu acaba.bir uygulaman izin isteğini gizliyor diye uyarı çıkıyor.baglantı saglanmiyor.bu sorunu çözen varmı.

• Arkadaşlar kulaklığın ses dengesini nasıl ayarlayabilirim. Sanki öyle bi ayar vardı ama arıyorum arıyorum yok yardım olursanız sevinirim

• cnkcoskunn C kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler baş ağrısı herhalde kış vakti saçları kazıdık üşüttük o yüzden biraz da psikolojik belki.
    cihazın klavyesine alışamadım hep yanlış basıyorum ki işphonbe se de daha küçük tuşlara alışlmıştım garip oldu ama otomatik düzeltiyor kelimeleri.
    cihaz genel olarak çok güzel ama hala ara ara iphone se mi özlüyorum.O başkaydı...
  • blackman123 B kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam iPhone se candır :) Ama zamanla alışırsın sıkıntı olmaz.

• Arkadaşlar play den bazen uygulama yukleyince uygulama kısa yolu görünmüyor bırakın kısayolu uygulamalara girince ordada yok ama mağazada yüklü uygulamalara bakınca yüklü ve aç şeklinde görünüyor aç deyince oradan açabiliyor sadece nedendir acaba?

• zaforza Z kullanıcısına yanıt
    Tüm klasörlere baktığınızdan emin misiniz? Ana ekranda üst yeri çekip arama yaptığınızda bulunuyor mu?
  • Evet eminim uygulamayı kaldırıp tekrar yükledim bu defa kısayol geldi daha öncede başıma gelmişti.

• Arkadaşlar cihazı 2 gün önce aldım ve konudaki 93 sayfa yorumun hepsini okudum. Şükür ki burada yazılan problemlerin neredeyse hiçbiriyle karşılaşmadım ama android cahili olduğum için birkaç şey sormak istiyorum.

1) Ekranı sağa çektiğimizde gelen özet akşını komple nasıl kapatabiliriz? İnternette 2 video buldum ama ikisi de işe yaramadı.

2)★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★

Hafıza kartındaki resimleri bu şekilde gösteriyor. "Thumbnail" klasöründe de 3827 resim vardı. Sileyim dedim sonra durdurdum bi foruma danışayım diye. Alttaki whatsap image'deki resimler ile art ve thumbnail içindekiler aynı. Acaba hafıza kartını taktığımda telefona mı attı dicektim ama üstlerinde hafıza kartı işareti var anlamadım yani durumun ne olduğunu. Hangi klasördekini silmeliyim.

3) Whatsap'tan ya da dış kaynaktan (bluetooth vs) gelen resimlerin nereye depolanacağını nasıl seçiyoruz. Kamera fotoğraflarını ayarladım ama bunu bulamadım. Aslında bu soru her şey geçerli müzik vs için de. Depolama kısmında bulamadım bunu.

4) Herhangi bir uygulamaya girdiğimde (bu "ayarlar" bölümüne girdiğimde bile oluyor) Ekran parlaklığı bir tık düşüyormuş gibi geldi bana. Böyle bir sorun yaşayan var mı aranızda?

• Carpe Vita kullanıcısına yanıt
    Ekranı ana ekranda parmaklarınızla küçültün, sağ alttaki ayarlara tıklayın, en alttaki "Google feed" i kapatın.

Thumbnail adından da anlaşılacağı gibi ön izlenim resimler. Büyük resimlerin ufak önizlemesi ile örnek oluşturulur ki hızlı görüntülensin. Boyutları çok ufaktır, birkaçını kontrol edip silin.

Whatsapp kendi dosya sistemini kullanır, telefon veya hafıza kartında WhatsApp diye klasör olur içinde Media klasörü olur her şey orada durur.

Uyarlanır parlaklıktan dolayı kısıyor biraz, beyaz tonlarında yapar genelde. Siyah bir ekrandan direk mesajları açın yine yapar. Renk doğruluğu için yapıyor bunu, kapatmak orjinal sistemde pek mümkün değil sanırım.
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    Peki hocam bu "art" klasörü ne oluyor acaba? Son sorum da chrome uygulamasında her zaman son kaldığım sayfayı açıyor. Bilgisayardaki gibi başlangıç sayfasının sürekli google olmasını sağlayamadım. Bu konuda bir bilginiz var mı?
    Chrome'da en son kaldığın sayfa açılır hep. Ayarı yok. Ben o çöp tarayıcıdan kurtulup via browsera geçtim. 4 aydır seviyeli birlikteliğimiz var :)

• İkinize de çok teşekkür ederim. Art klasörü olayını hafıza kartını yedekledikten sonra kartı biçimlendirerek çözdüm. Chromeda da başlangıç ayarlanamıyor bu sürümde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Yandex Browser kullanabilirsiniz, çok daha kullanışlı ve özelleştirilebilir. Adguard vb. diğer eklentileri ile tüm reklamları engelliyor.
  • 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.