Şimdi Ara

★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★ (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.845
Cevap
37
Favori
327.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam bu kılıftan ben de almayı dusunuyorum memnun musunuz? Bazı silikon kılıflar telefonun arka kapağında leke bırakarak mahvediyor, öyle bir durum var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pqrst -- 10 Mayıs 2018; 19:53:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gayet memnunum, kac kez firladi elimdem cebimden cikarirken bir sey olmadi :) Kapakta iz birakma olayini anlamadim. Cihaz metal zaten, toz oluyor da iz filan yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 10 Mayıs 2018; 20:25:39 >
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için tesekkurler. İz bırakırdan kastım ,ornegin daha once kullandıgım beyaz kapaklı telefon seffaf silikon kılıf yuzunden sapsarı oldu,hem kılıfın kendisi sarardı hem kapagıda kendi gibi sapsarı yapti , yuzune bakılacak halde degil şu an

• Bendeki cihaz siyah o konuda yorum yapamayacagim.

• Arkadaşlar Huawei p smart ile mate 10 lite arasında kaldım ikisi arasında hangisini almamı önerirsiniz acaba ? P smart elime daha güzel oturuyor abartı büyük değil ama mate 10 lite ise batarya konusunda daha iyi gibi sizce hangisi ?

• SELAMÜN ALEYKÜM arkadaşlar
    şuan önümde iki seçenek var p10 lite'mi
    yoksa p smart'mı tavsiye edersiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: andezitt

Sadece benim değilmiş. Benim de geri tuşu kendi kendine basıyor arada kilidi kapatıp açınca düzeliyor. Arada da ekran basmıyor. Genel olarak güncellemeden sonra oldu
    Aslında baya can sıkıcı bu durumç Başka kimlerde var acaba?
  • allroad A kullanıcısına yanıt
    Donanımsal mi yoksa yazılımsal kaynaklı bişey mi acaba? Eğer donanım kaynaklıysa çok sıkıntı ama. Yazılım kaynaklıysa sorun olmaz

• allroad A kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun, hiç yaşatmadı böyle bir sorun. Düşürmediyseniz veya su vs. değmediyse o bölgeye, format atmanız en iyi çözüm olur.
  • 1)Sosyal medyada gezinirim (whtsp/face/instgr)

2)Bazen internet bankacılığı

3)Oyun sık oynamam (kelimelik/ top eleven/clans of)

4)Selfi melfi isim olmaz, ama resim çekmeyi severim doğa aile v.s yani biraz güzel çeksin en azından gündüz.

Şimdi bu telefon bana hitap eder mi? Sepette bekliyor. Ödeme yap diyim mi? 1380 lira. Türkiye garantili diyor.Evet ne yapıyoruz: ))

• hardday kullanıcısına yanıt
    Saydıklarınız fazlasıyla yapıyor.. Youtube üzerinde birçok incelemesi var zaten..
  • Burada kullanan arkadaşlardan duymak daha güven veriyor. :) Sonuçta 1350 bandında bir fiyatı olan telefondan harikalar yaratmasını beklemiyoruz. Beni cezbeden tasarım metal kasa ve iphone vari görüntüsü olmuştu başta. Siparişi geçtim bakalım hayırlısı.

• hardday kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun. Daha öncede yazmıştım tekrardan yazıyorum. Ben ve eşimde p9 lite 2017 var gerçektende memnununuz eski bir GM kullanıcısı olarak. Oğluma telefon almamız gerekiyordu malum birçok kişide bulunan Samsung'u tercih ediyordu. Huaweinin çok kullanıcısı olmamasından dolayı taki p smart modelini bir arkadaşında görmesiyle. P smart öncellikle çok hızlı. Kasa şık, ekran kalitesi başarılı. Kamera özellikleri, yüz algılama, parmak okuyucusu.. Kısacası kıskandım diyebilirim. Arkadaşları çok beğeniyorlarmis telefonunu. Şunuda belirmek istiyorum harika, kesinlikle almalısınız tavsiyesi vermem hiçbir ürün için . Teknoloji marketlerinde incelerseniz karar vermeniz o kadar kolay olur.

• Merhaba abim için almayı düşünüyoruz oyun oynamaz sosyal medya ve internet için kullanıcak foto çekmeyi de seviyo .Biraz uzun ömürlü olması gerekiyo sürekli telefon değiştiren birisi değil
    p smart ve p20 lite arasında kaldım. Ram,ekran kartı ve dahili hafıza farkı var cpu ve gpu iki modelde aynı.
    P20 lite'ın hızlı şarj olması sizce avantaj mı dezavantaj mı? kimisi çabuk bitiyor demiş ondan soruyorum.Sizce hangisi daha az sorun yaratır uzun vadeli kullanımda?
  • tarrasque01 T kullanıcısına yanıt
    hızlı sarj özelliği yok ancak çabuk şarj oluyor cihaz.Zaten pilin belirli bir ömrü var hızlı sarj özelliği olsada olmasada bitecek . fazla ayrintiya takilmaya gerek yok bana kalirsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pqrst -- 16 Mayıs 2018; 15:54:28 >
  • Arkadaşlar 1200-1500 aralığında f/p olarak bu telefon en mantıklısı gibi görünüyor. Artık almaya karar verdim gibi, yalnız yukarıda bazı arkadaşlar bahsetmiş;

1- wifi bağlı olduğu halde internetin olmaması
    2- ekranın algılamaması ve güç tuşuna basınca düzelmesi

Bunları yazan arkadaşlar format atmayı denedimi acaba, diğer kullanıcılarda deneyimlerini paylaşırsa bu sorunların ne sıklıkta olduğu hakkında fikir sahibi olabiliriz.

3- mate 10 lite larda, ne kadar yaygın bilmiyorum ama ekran sararması şikayetleri vardı. Bu durumla karşılaşan oldu mu?

4- Mağazalardaki telefonlarda ve bu teli yeni almış birisinin telefonunda bokeh efektli foto çektikten sonra fotoğrafı açarken 1-2 sn lik bir gecikme oluyordu. Belki güncellemeyle düzeltilmiş olabilir, hala aynı sorun var mı?

5- Son olarak kapalı ortam fotoğraf örnekleri atabilirmisiniz

Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkür. Ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• geronimo19 G kullanıcısına yanıt
    1-2 genel bir sorun degil, format atsalar duzelecektir elbet ama kimse format atmaya yeltenmiyor.

3 ekran sararmasi icin daha cok erken. Asiri isinma olmasi lazim sararma icin. Bu cihazin isindigini hissetmedim ben simdiye kadar. Sarja takiliyken kullanmamakta gerekiyor tabi.

4 bu cihazda bokeh ozelligi yok, yazilimsal fotografa ekleniyor. İslenmis fotograf oldugu icin belki dediginiz olmus olabilir o an. 2 kameranin biri siyah beyaz digeri ise normal fotograf almak icin, derinlik alan bir kamera mevcut degil uzerinde.

5 konu basinda ve icinde vardi tum istenilen fotograflar. Kapali ortamda az isikta grenli yani kumlu fotograf cekiyor. İsik iyi ise guzel fotograflar veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 17 Mayıs 2018; 7:2:17 >
  • Arkadaşlar kusura bakmayın uzun süredir ilgilenemedim. Giriş bölümünde düzenlemek gereken şeyler var mı? Cihazın artıları ve eksileri olarak yazılabilecek yada düzeltelim isterseniz. Telefon henüz elime ulaşmadı yarın elimizde olacak inşallah.
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    2.kamera derinlik algılaması için siyah beyaz için değil.
  • Bourne90 B kullanıcısına yanıt
    Doğru diyorsunuz, ben karıştırdım Xiaomi cihazlar ile :/
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.