Şimdi Ara

★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★ (182. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.846
Cevap
37
Favori
327.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vatan in sitesinde bile özelikler üstün körü.

Mağazada satanlar zaten aldıkları prim miktarına göre ürün övüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar, 2 yıl önce bu telefonu aldım 1 yıl kadar kullandıktan sonra fiziksel darbeye dayalı haşat oldu telefon ve 1 yıldır kenarda duruyordu. şimdi serviste ve yaptırıp kullanmayı düşündüm. hatırladığım kadarıyla bu telefon elimdeyken ellerim terliyordu. böyle bir şey yaşayan oldu mu?
  • bu telfonda volte açık ancak WİFİ üzerinden görüşme yapılamıyor, hatt sinyal olmadığı durumlarda bazı telefonlar ile wifi üzerinden telefon görüşmesi yapılabilyor, fakat p smart 2019 da bulamadım. bilen var mı nasıl yapıldığını.
  • rumelimokaku R kullanıcısına yanıt
    Evet arka kapaktan dolayı

• Nisan ayı güvenlik güncellemesi ile ilgili tuhaf bir şey keşfettim. Güncelleme mayısta Almanya da yayınlanmış.

Habere bu linkten ulaşabilirsiniz...

https://www.huaweiblog.de/news/huawei-p-smart-2018-erhalt-sicherheitspatch-fur-april-und-weitere-neuerungen/

★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★

• p smart 2018 model telefonumun serviste anakart,ekran ve ekranla birlikte batarya,kasa ve sim kart taşıyıcı yani telefona dair sanırım kamera hariç her şeyi değişti. ücret 843 tl tuttu. internet üzerinden kampanyalı fiyata baktığımda anakart-ekran-kasa değişimi 1050 tl tutuyordu bu parçaların üzerine batarya ve sim kart taşıyıcı maliyeti de eklenmiş olmasına rağmen fixsmart şişli şubesi 843 tl ücret çıkardı. şu an her şeyden çok memnunum umarım sağ salim elime ulaşır ve bir aksaklık olmaz.

söylediğinize göre elimdeki terleme arka kapaktan dolayı oluyormuş,hatırladığıma göre telefon ısınmıyordu ama elim terliyordu. onu da bi kılıfla hallederim herhalde.
  • Bu telefonda sürüm düşürme yapabilen oldu mu?Sd kart üzerinden yüklemeye çalışıyorum software failed hatası veriyor sinir oldum.Android 8 e geçip bootloader kodunu öğrenip kilidini açmak istiyorum.
    Ekleme:Fimaware Finder yöntemini denedim software install failed diyor.HiSuite üzerinden sürüm düşürmeyi denedim diğer sürüme geç çıkmıyor.Pes etmeye karar verdim.Buradan Huawei'yi tebrik ediyorum.Adamlar Bootloader kilidini açmamam için ellerinden geleni yapmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrFlash16 -- 2 Temmuz 2020; 12:8:6 >
  • Merhaba;

Tlf da mevcut kayitli rehber numaralar kendiliginden siliniyor. Bu sorunu yasayan birileri var mi? Ayrica rehberi telefondan sim karta nasil tasiyacagim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Destek uygulaması üzerinden müşteri temsilcisine p smarta Akıllı Şarj Modu güncellemesi gelecek mi diye sordum. Verdiği cevap aynen şu
    - Akıllı Şarj modu nedir dedi.
    Müşteri temsilcisi Huawei'nin çıkardığı sistem uygulamasından haberi yok. Ne olduğu hakkında fikri bile yok.

• pharm4vita kullanıcısına yanıt
    merhaba,
    kişiler Google hesabında ise ve aynı hesabı kullanan başka bir cihazdan siliniyor olabilir.
    Google güvenlik ayarlarından, hesabınızın aktif olduğu cihazları kontrol ediniz.
    (sim karta taşımayı ben de göremedim..)

• kursatozk K kullanıcısına yanıt
    liyakatsiz insanlar her yerde..

• Arkadaslar yazilim olarak halen daha 8 deyim memnunum ama nedense son aylarda özellikle akilli saat bileklik bagliyken sarj 1 gun yetmemeye basladi.9 un uyarisindan da sıkıldım.
    Sizce son 175 le biten guncellemeye geçmeye deger mi? Programdan atma takilma donma durumlari nedir son yazilimdan memnun musunuz???

• blackman123 B kullanıcısına yanıt
    Güncellemeyi başlatıp durdurursaniz uyari gelmiyor artık, ama bildirim çubuğunda indirme isareti kalıyor.

• Peki ileride garanti bittikten sonra 8 de kalmak sorun yaratir mi acaba bana?
    Artik bende 9 a gecsem mi diyorum?
    9 la cok sorun yasarmiyim??

• Merhaba;

Telefonumda 9 gb tlf hafizasi mevcut oldugu halde playstore dan 50 mb lik guncelleme yapamiyorum. Hafiza uyarisi aliyorum surekli. Bu sorun ile karsilasan oldu mu?

• ahize sesi çok az geliyor yani hasarlı gibi değil ancak diğer telefonlara göre çok kısık p smart ilk modeli.

Yükseltmek için birşey yapılabilir mi ?
  • Destny kullanıcısına yanıt
    Ahizeye toz girmiş olabilir, ben silikon bant ile temizlemistim, hem hoparlör hemde ahize sesi artmıştı.

• ★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★

huawei müşteri hizmetleri 9.1.0.175 sürümü güncel sürüm değil dedi ama bana hisuite üzerinden kontrol edin dedi ama güncel diyor ne yapcağımı şaşırdım
  • kaanemreaktas34 K kullanıcısına yanıt
    güncelleme geldi
    9.1.0.203

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enes Faysal -- 24 Temmuz 2020; 20:19:41 >
  • 🔴 Güncelleme geldi.

• 
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.