Şimdi Ara

★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★ (174. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.845
Cevap
37
Favori
327.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güncellemeleri kaldırınca düzeldi hocam sağol. Bu arada adguard kurdum reklamları engellesin diye.mükemmel çalışıyor fakat arkaplanda hep acık malesef. Chrome un icerinde yok mu bu tarz güzel uygulamalar. Pc deki gibi chrome 'a entegre uygulamalar yok mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erdem_61500 E kullanıcısına yanıt
    Yok ama opera kullanabilirsiniz chrome a gore daha stabil + vpn ve reklam engelleyici bulunuyor ve pc opera ile entegre calisiyor.

• dahool kullanıcısına yanıt
    Bende onu dedim zaten

• ben de Chrome devre dışı bıraktım, uzun süredir bunu kullanıyorum
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sec.android.app.sbrowser
    en sevdiğim özellik iOS'un safarisinde bulunan "okuma modu" özelliği
    ayrıca reklam engelleme de var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enes Faysal -- 9 Mart 2020; 0:45:46 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★
    güvenlik güncellemesi gelmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: tbskvk55

Hala 8.0.0.167 sürümündeyim. 9 a güncellemedim.
    bende kasımda ki 1 haftalık 9.0115 maceramdan sonra pc den 8 .0.167 ye geri dönmüştüm.
    hala da 8 ile kullanıyorum.
    sakın geçme 9 halen daha sıkıntılı.
    bir kere çok ram yiyor.
    eğer 9.0.0.115 i de güncellersen tekrar kendin 8 e de geri dönemiyorsun.
    bence kal hiç 9 a özenme kardeşim.
    nasılsa program ve oyunlar sorunsuzca kendi güncellemelerini 8 ile de alıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackman123 -- 9 Mart 2020; 16:4:33 >
  • Takip

• blackman123 B kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Şuan zaten geçmek gibi bir niyetim yok. Aynen devam.

• blackman123 B kullanıcısına yanıt
    Başta döndüm demişsiniz altta donemiyorsunuz demişsiniz nasıl döndünüz dönünce tüm programlar siliniyor mu face twltter vs tekrar mi yüklemek lazım tüm bilgi ve uygulamalari

• gs190505 G kullanıcısına yanıt
    hisuite ile dönülüyor. Herşeyi yedekleyip öyle dönün ama ,siliniyor uygulamalar, fotoğraflar vs
  • quote:

Orijinalden alıntı: Un Kurabiyesi

hisuite ile dönülüyor. Herşeyi yedekleyip öyle dönün ama ,siliniyor uygulamalar, fotoğraflar vs
    Hisuite ile güncelleme kontrol et dediğimde güncel diyor, 8 e nasıl geri dönebilirim ? + Olarak sistem ayarlarında sürekli güncelleme olarak gözüküyor mu?
  • Arkadaşlar son gelen 9.1.0.175 Android güvenlik güncellemesi ile ram tüketiminin azaldığı söyleniyor. Güncelleyenler var mı? Bana henüz gelmediği için bilgim yok.

• kursatozk K kullanıcısına yanıt
    Sanki güncellemeden sonra belirgin şekilde stabil çalışıyor, eskiye nazaran biraz daha test etmek lazım bakalım

• kursatozk K kullanıcısına yanıt
    ben güncellemistim, fakat dikkatimi çekmedi. daha önce de belirttiğim gibi son sürümden gayet memnunum 👍

• quote:

Orijinalden alıntı: alone_chief

Hergün bir heves açıyorum konuyu acaba acaba diyorum batarya ram vs her yönden stabil bir sürüm sürüm gelmiş olabilir mi ama Huawei kendi derdine düşmüştü :)
    Hala 8 163 kullanıyorum...
    Güncelleme vs herşey kapalıydı Bildirim bile gelmiyordu bu gece kendi kendine 163 den 167 ye geçmiş sabah bi baktım tel güncelleme yapmış.
    Edit : 21 mart itibariylede zorunlu 9 a geçtim 9.1.0175 var wipe data yaptım hala kasmaya devam hard reset yapmadım yapınca değişirmi bilmem ama ben telefonu gereksiz uygulamaları silip bütün animasyonları kapatıp en hızlı haliyle kullanıyordum 8 de.
    bana göre şuan 9 hala çok kasıyo ana menüye geçişlerde donma oluyor. Bide en gıcık olduğum şey sol üste wifi ve mobil veri göstergesi koymuşlar eskiden bildirim vardı orda devamlı bildirim var sanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alone_chief -- 22 Mart 2020; 12:41:43 >

• Play store ve bazı uygulamalarda bir anda ana ekrana dönme sorunu için çözüm bulan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 23 Mart 2020; 0:35:22 >
  • trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt
    Google play verileri temizleyin Google play hizmetlerini aynı şekilde yapın sonra tekrar bi deneyin bakalım

• cihaz hic hafizada uygulama tutmamaya basladi farkinda mısınız
    chrome acikken alttan bi whatsapp a bakiyorum donuyorum sekmelerim yeniden yükleniyor
    var midir bir caresi

• Ben de bu sorundan muzdaribim. Özellikle chrome'da ve YouTube'da çok yaşıyorum bu sorunu. Emui 8'de böyle bir sorun yoktu

• quote:

Orijinalden alıntı: dahool

Google play verileri temizleyin Google play hizmetlerini aynı şekilde yapın sonra tekrar bi deneyin bakalım
    Dediğinizi yaptım şimdilik ana ekrana atma olmadı..

• 
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.